GARANTIJA


Jūsu Land Rover drošība

Pirmos piecus gadus (vai 150 000 km nobraukuma periodā – atkarībā no tā, kurš nosacījums stāsies spēkā pirmais)* pēc Land Rover iegādes jūs izbaudīsiet ražotāja visaptverošās garantijas priekšrocības. Ja kāda daļa būs jāremontē vai jānomaina ražošanas defekta dēļ, nepieciešamie darbi tiks veikti bez maksas, izmantojot Land Rover oriģinālās rezerves daļas. Land Rover apstiprināts dīlerisLai iegūtu papildinformāciju par garantiju, lūdzu, sazinieties ar vietējo dīleri. * Piemēro no automobiļa nodošanas vai pirmās reģistrācijas 2023. gada 1. jūlijā, atkarībā no tā, kurš nosacījums stājas spēkā pirmais.


Daļas un piederumi

Ja kādu daļu būs nepieciešams labot vai nomainīt, visus nepieciešamos darbus pēc garantijas termiņa beigām bez maksas veiks Land Rover dīleris. Šī garantija attiecas uz jebkuru oriģinālo daļu vai piederumu, kas iegādāts pie Land Rover dīlera.


Jaunam automobilim uzstādīti piederumi

Ja jūsu jaunajam automobilim Land Rover dīleris būs uzstādījis oriģinālos Land Rover piederumus, uz tiem attieksies tādi paši noteikumi un garantijas periods, kādus paredz ražotāja garantija. Automobilis tiek uzskatīts par "jaunu", ja ir pagājis mazāk nekā mēnesis kopš iegādes datuma vai ja tā nobraukums ir 160 km vai mazāk, atkarībā no tā, kas ir piemērojams attiecīgajā brīdī.


Noteikumi un nosacījumi

Visas mūsu automobiļu daļas un piederumi atbilst augstajiem standartiem, ko Land Rover nosaka katra transportlīdzekļa drošībai un uzticamībai. Šī iemesla dēļ mēs ļoti iesakām aprīkot savu automobili tikai ar oriģinālajām Land Rover daļām un piederumiem. Citas transportlīdzekļu daļas un aksesuāri nav pārbaudīti un apstiprināti uzņēmumā Land Rover. Tāpēc mēs nevaram novērtēt šo daļu kvalitāti. Garantija neattiecas uz bojājumiem, ko izraisījušas transportlīdzekļa daļas vai piederumi, kas nav oriģinālās Land Rover daļas.


Krāsojumu garantija

Ja pēc garantijas termiņa beigām būs nepieciešams veikt krāsojuma labošanu, visus nepieciešamos darbus bez maksas veiks Land Rover dīleris. Šī garantija ir spēkā trīs gadus, un tā ir spēkā no dienas, kad esat saņēmis savu jauno Land Rover, neatkarīgi no nobraukuma.


Pretkorozijas garantija

Ja kāda no jūsu Land Rover virsbūves daļām ir korodējusi vai sarūsējusi, Land Rover dīleris bez maksas salabos vai nomainīs skartās daļas. Apdrošinājums ir spēkā sešus gadus no dienas, kad saņemat savu jauno Land Rover, neatkarīgi no nobraukuma un pat īpašnieka maiņas gadījumā.


Palīdzība ceļā

Land Rover Assistance ir visaptveroša tehniskās palīdzības programma pirmajiem trim gadiem no pirmās reģistrācijas. Programma piedāvā uzticamu atbalstu ārkārtas situācijās, piemēram, ja ceļā automobili skāris tehnisks defekts, noticis negadījums vai radusies neliela problēma kā, piemēram, pārdurta riepa. Lai kāda būtu problēma, jūs vienmēr varat paļauties uz mūsu palīdzību. Jebkurā situācijā un visur. Land Rover pilnvarots tehniķis parasti var novērst lielāko daļu problēmu uz vietas. Ja tas nav iespējams, mēs nogādāsim jūsu automobili pie Land Rover dīlera un parūpēsimies par jūsu mobilitāti. Ja nepieciešams, mēs, protams, apmaksāsim arī jūsu izmitināšanu viesnīcā.* Papildinformāciju skatiet garantijas servisa rokasgrāmatā vai sazinieties ar Land Rover dīleri. *Ir spēkā tehniskās palīdzības nosacījumi.