ATBALSTS ISTĒMAS PIVI UN PIVI PRO LIETOTĀJIEM

ATBALSTS ISTĒMAS PIVI UN PIVI PRO LIETOTĀJIEM


KĀ IZMANTOT JAUNĀ LAND ROVER INFOIZKLAIDES SISTĒMU UN SAISTĪTOS PAKALPOJUMUS

KĀ IZMANTOT SISTĒMU PIVI, PIVI PRO UN SAISTĪTOS PAKALPOJUMUS

DATU PLĀNS

DATU PLĀNS


Ar derīgu abonēšanas pakalpojumu sistēma Pivi Pro1 nodrošina visus nepieciešamos datus vēl savienotākam ceļojumam. Sākotnējā funkcijas Connected Navigation Pro1 trīs gadu abonēšana sniedz Jums piekļuvi visam, kas varētu Jūs ieinteresēt piedzīvojuma laikā.

UZSĀKŠANA

 UZSTĀDIET LIETOTNI INCONTROL
2 SEKOJIET SĀKŠANAS VEDNIM

SAVIENOJIET SAVUS KONTUS UN IERĪCES

SAVIENOJIET SAVUS KONTUS UN IERĪCES

SAVIENOJIET SAVU VIEDTĀLRUNI

Ar pakotni Smartphone Jūs varat lietot savas lietotnes droši un ērti, infoizklaides sistēmā Pivi un Pivi Pro1 izmantojot:

Apple CarPlay® 3
Android AutoTM 4

Programmai Apple CarPlay® 3 nepieciešams nodrošināt jaunāko iOS programmatūras versiju un iespējot pakalpojumu Siri ® savā iPhone viedtālrunī. Lietotnei Android AutoTM 4 nepieciešams nodrošināt jaunāko Android Auto lietotni un iespējot Google voice pakalpojumu savā Google ierīcē. Savienojiet savu ierīci ar saskarnes paneli, kas atrodas viduskonsoles uzglabāšanas nodalījumā, izmantojot sertificētu USB kabeli.
LIETOTNE IGUIDE

LIETOTNE IGUIDE


Lietotne iGuide ir virtuāls vednis un digitāla īpašnieka rokasgrāmata, kas atvieglo galveno funkciju atrašanu un izpratni, kā arī Jūsu jaunā Land Rover un InControl vadību, tas viss – izmantojot Jūsu mobilo ierīci, lai atbildes atrašana uz jebkuru radušos jautājumu būtu vien rokas stiepiena attālumā. Lai lejupielādētu lietotni, meklējiet “Land Rover iGuide” AppStore vai Google Play veikalā.

BUJ

KĀ VARU ATJAUNINĀT NAVIGĀCIJAS SISTĒMAS KARTES?

Kamēr vien ir aktīvs infoizklaides sistēmas Pivi Pro Connected Navigation abonements1, kartes atjaunosies automātiski. Sistēmas Connected Navigation abonements parasti ir iekļauts sākotnējā garantijas periodā, abonementa atjaunošana ļauj turpināt automātiskos kartes atjauninājumus.

CIK DAUDZAS BLUETOOTH IERĪCES VAR BŪT SAVIENOTAS VAI PIESLĒGTAS?

Kopumā var tikt pieslēgtas 10 Bluetooth ierīces, bet vienlaikus pieslēgties var divas ierīces – viedtālruņi vai sakaru ierīces. Pirmā sistēmai Pivi / Pivi Pro1 pieslēgtā ierīce tiks uzskatīta par primāro ierīci. To iespējams nomainīt uzstādījumos, dodoties uz “Settings” (iestatījumi) > “All” (visi iestatījumi) > “Connectivity” (savienojamība) > “Bluetooth” > un klikšķinot uz ierīces, kuru vēlaties mainīt.

KĀ VARU ATJAUNOT INCONTROL PAKALPOJUMUS?

Kad InControl pakalpojumiem tuvosies termiņa beigu datums, saņemsiet e-pasta ziņojumu ar norādi, lai Jūs varētu pagarināt InControl pakalpojumus. Ja neesat saņēmis šādu e-pasta ziņojumu vai arī ja norāde vairs nav aktīva, lūdzu, sazinieties ar Klientu servisu.

KĀ VARU DZĒST SAVUS PERSONAS DATUS?

Pirms automobiļa pārdošanas Jums būs jāizdzēš sava automobiļa dati no InControl konta. Pieslēdzieties InControl portālam, izvēlieties ikonu “Vehicle Setting” (automobiļa iestatījumi), kas atrodas loga labajā pusē, un izvēlieties “Remove Vehicle” (dzēst automobili) izvēlni. Klikšķiniet uz “Remove Vehicle” (dzēst automobili), lai dzēstu visus automobiļa datus no Jūsu InControl konta. Jums tiks lūgts ievadīt savu InControl konta paroli. Sistēmā Pivi / Pivi Pro1 dodieties uz “Settings” (iestatījumi) > “All” (visi iestatījumi) > “Profile Settings” (profila iestatījumi), lai izvēlētos profilu, kuru vēlaties dzēst. Ja nesen esat iegādājies lietotu automobili, lūdzu, sazinieties ar mazumtirgotāju.

VAI MAN NEPIECIEŠAMA MOBILO DATU SIM KARTE?

Nē, automobilis ir aprīkots ar iebūvētu SIM karti, kas ļauj izmantot sistēmas Connected Navigation savienotās funkcijas/pakalpojumus1
Šiem pakalpojumiem nepieciešams derīgs abonements. Mobilie dati iekļauti abonementā, tādēļ, kamēr vien abonements darbojas, nav nepieciešami papildu līgumi vai SIM kartes.

KĀ VARU IZVĒLĒTIES CITĀDĀKU KARTES SKATU VIRTUĀLAJĀ INSTRUMENTU EKRĀNĀ?

Lai nomainītu interaktīvā vadītāja displeja izkārtojumu, piekļūstiet iestatījumiem, izmantojot stūres vadības pogas. Vadītāja displeja papildu iespēju pieejamība var būt atkarīga no automobiļa modeļa. Tām var piekļūt no galvenajiem Pivi Pro iestatījumiem, dodoties uz “Settings” (iestatījumi) > “Navigation” (navigācija)> “Driver Display” (vadītāja displejs).

KUR TĀLĀK?

MY LAND ROVER INCONTROL TĪMEKĻA VIETNE

MY LAND ROVER INCONTROL TĪMEKĻA VIETNE

Pieslēdzieties savam InControl kontam.
IZPĒTĪT JAUNO DEFENDER

IZPĒTĪT JAUNO DEFENDER

Patiesi spējīgs, gatavs visam.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Android Auto Google LLC preču zīme.

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

3 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni www.android.com/auto/.

5Lietotne Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Remote būs nepieciešams lejupielādēt no veikala Apple App Store / Google Play Store.​

6Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties.