BUJ PAR PIVI UN PIVI PRO INFOIZKLAIDES SISTĒMU

BUJ PAR PIVI UN PIVI PRO INFOIZKLAIDES SISTĒMU

Pivi un Pivi Pro1 ir mūsu līdz šim intuitīvākās infoizklaides sistēmas, tās ir vienkārši uzstādāmas un vēl vienkāršāk lietojamas. Lūdzu, dodieties uz mūsu ērti lietojamo BUJ sadaļu, ja Jums rodas kādi jautājumi.

PIVI UN PIVI PRO

OPEN ALL
RADIO UN MEDIJU ATSKAŅOTĀJS
USB SAVIENOJAMĪBA
PAKOTNE ONLINE
PIELĀGOŠANA
UZSTĀDĪJUMI UN VADĪBA
BALSS ATPAZĪŠANAS SISTĒMA
VISPĀRĪGI

NAVIGĀCIJA

OPEN ALL
KARTES SKATI UN MIJIEDARBĪBA
MARŠRUTA VADĪBA
VISPĀRĪGI
UZSTĀDĪJUMI

ABONEMENTI

OPEN ALL
ABONEMENTI
IEGĀDE UN AKTIVIZĒŠANA
INCONTROL PAKALPOJUMU IZMANTOŠANAS PĀRTRAUKŠANA
INTERESES

SAVIENOJAMĪBA

OPEN ALL
WI-FI UN TĪKLĀJS
SIM KARTE UN DATI
BLUETOOTH
TĀLRUNIS

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

OPEN ALL
PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI
PROBLĒMU RISINĀŠANA

NOSKATĪTIES VIDEO

STŪRE

STŪRE

Taustāmās pogas, kas atrodas uz stūres, piedāvā intuitīvu vadības komplektu, kas pielāgojamo pogu lietošanai piešķir papildu komfortu.
BALSS VADĪBA

BALSS VADĪBA

Balss vadība, ko var aktivizēt ar stūres vadības pogām, sniedz Jums iespēju izpildīt uzdevumus, izmantojot vienkāršas balss pavēles.
IESTATĪJUMI

IESTATĪJUMI

Pivi Pro iestatījumi, kas ir viegli pārvaldāmi, sniedz Jums iespēju ātri piekļūt vairumam funkciju, ļaujot automobilī iestatīt tieši tās funkcijas, kas atbilst Jūsu interesēm.
MEDIJI

MEDIJI

Vien ar dažiem pieskārieniem sašķirojiet radio stacijas pēc iecienītākajām, lai vienkāršotu orientēšanos tajās, vai pārslēdzieties uz medijiem, kas izvietoti Jūsu viedtālrunī, vai uz trešo pušu lietotnēm.
CLEARSIGHT GROUND VIEW

CLEARSIGHT GROUND VIEW

ClearSight Ground View izmanto 3D ārējo kameru sistēmu, lai attēlotu to, kas atrodas ap priekšējiem riteņiem, tādējādi atvieglojot manevrēšanu.
ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

Tas ļauj netraucēti vērot to, kas notiek uz ceļa Jums aizmugurē – atpakaļskata spogulis ClearSight uzsāk tiešsaistes video pārraidīšanu ar vienkāršu pārslēgšanas pieskārienu.
BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

Šī opcija ļauj uzlādēt tālruni, esot ceļā, bez nepieciešamības izmantot uzlādes kabeļus un to pieslēgšanu strāvas avotam. Vienkārši novietojiet savu tālruni uz bezvadu ierīču uzlādei paredzētās pamatnes un sāciet!

NEVARAT ATRAST MEKLĒTO?

Ja jums joprojām ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums vai savu mazumtirgotāju.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Android Auto ir Google LLC preču zīme.

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

2 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.

4Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

5Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Remote būs nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store / Google Play Store veikala.

6 Lietotņu Secure Tracker un Secure Tracker Pro pakalpojumiem nepieciešama aktivizēšana, un tās darbojas zonās, kurās pieejams tīmekļa pārklājums. Ietver pakalpojumu abonēšanu 12 mēnešiem un var tikt uzlabota garantijas periodā vai atjaunota pēc sākotnējā termiņa beigām pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

7Pirms braslu izbraukšanas vienmēr izpētiet maršrutu un izeju.

8 Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties.

9 Atjauninājumiem būs nepieciešams datu savienojums.