IZPĒTĪT MODEĻA VERSIJU DEFENDER

IZPĒTĪT MODEĻA VERSIJU DEFENDER

MĒRĶTIECĪGI IZSTRĀDĀTS

Defender L663 90 22MY
KLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
MODELIM RAKSTURĪGS DIZAINS

MODELIM RAKSTURĪGS DIZAINS

Modernas, neatvairāmas proporcijas. Vienkāršotas, izsmalcinātas virsmas. Paaugstināts dzinēja pārsegs, izteiksmīgs priekšējais režģis un precīzas detaļas.
RADĪT SAVU
Range Rover Defender interior
MODERNS UN IZTURĪGS

MODERNS UN IZTURĪGS

Meistarīgs automobiļa izturības un funkcionalitātes apvienojums. Automobiļa salons pārklāts ar augstas izturības pulverveida pārklājumu, garantējot, ka tas ir tieši tikpat izturīgs kā automobiļa virsbūve.
RADĪT SAVU

NO JAUNA ATDZIMUSI IKONA

MODEĻA VERSIJA 130 OUTBOUND

MODEĻA VERSIJA DEFENDER 130 OUTBOUND

Maksimāla veiktspējas un komforta kombinācija. Dodieties tālāk un turpiniet pētīt, jo šeit ir viss nepieciešamais – gan vieta atpūtai un miegam, gan arī pārdomāti uzglabāšanas nodalījumi.
RADĪT SAVU

JAUDĪGS UN UZTICAMS

TESTĒTS VISSAREŽĢĪTĀKAJOS APSTĀKĻOS

TESTĒTS VISSAREŽĢĪTĀKAJOS APSTĀKĻOS

Vieglā monokoka šasija tika rūpīgi izstrādāta un testēta patiesi ekstrēmos apstākļos dažādās pasaules vietās. Testu laikā tika veiktas vairāk nekā 73 000 pārbaudes, kopā nobraucot pat 3,9 miljonus kilometru. Šis ir mūsu visu laiku jaudīgākais Defender.
PĀRVADĀŠANA

PĀRVADĀŠANA

Kompromisi ir lieki. Automobiļa dinamiskā kravnesība sniedzas līdz pat 168**kg. Savukārt Defender statiskā slodze, kas ir līdz pat 300 kg,** ļauj Jums no saviem piedzīvojumiem iegūt maksimāli daudz. Tādēļ, ja izdomāsiet nakti pārlaist brīvā dabā, jumta telts būs tieši tas, kas nepieciešams.

INTUITĪVAS TEHNOLOĢIJAS

INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

Pateicoties mūsu apbalvojumus ieguvušajai Pivi Pro3 infoizklaides sistēmai, savienojums neradīs satraukumu. Lai pārvaldītu funkcijas, izmantojiet 11,4 collu centrālo skārienjutīgo ekrānu. Šī mijiedarbība rada tīru, elegantu fasciju ar intuitīvu skaņas, klimata un sēdekļu regulēšanas funkcionalitāti.
IEKĻAUJOŠA SKAŅA

IEKĻAUJOŠA SKAŅA

Klausieties iecienīto mūziku, izmantojot 700 WMeridianTM telpiskās skaņas sistēmu. 14 skaļruņi un divkanālu zemfrekvences skaļrunis nodrošina kristāldzidras augšējās skaņas un bagātīgus, dziļus basus visā salonā.
SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

Pakotne Online, kurā atradīsit visu nepieciešamo episkiem piedzīvojumiem,4 palīdz Jums, nodrošinot savienojumu un piekļuvi tādām lietotnēm kā Amazon datorprogramma Alexa un Spotify, kamēr bezvadu programmatūras (SOTA) tehnoloģija gādā par regulāru automobiļa sistēmu atjaunināšanu.
NETRAUCĒTA REDZAMĪBA

NETRAUCĒTA REDZAMĪBA

Kvalitatīvu redzamību aizmugurē nodrošina ClearSight salona atpakaļskata5kg. Reāllaika video, ko projicē spogulis, garantē izcilu pārredzamību pat tad, ja automobiļa bagāžnieks ir pilnībā piekrauts vai aizmugurējos sēdekļos sēž gara auguma pasažieri.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu maksimāli vienkāršu. Pateicoties plašajam inovatīvo tehnoloģiju klāstam, Jūsu braukšanas pieredze būs maksimāli uzlabota.

JAUDĪGS SNIEGUMS

DEFENDER ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

DEFENDER ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Defender uzlādējamais hibrīds (PHEV) neliek meklēt kompromisus. Tas nodrošina WLTP sertificētu pilnībā elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu, kas sasniedz pat 51**kg. Modeļa reālais nobraucamais attālums ir līdz 43 km. Tas garantē kopējo reāli nobraucamo attālumu līdz 760**kg. Automobilis pielāgots arī ātrajai līdzstrāvas (DC) uzlādei, kas automobili no 0 līdz 80 procentiem uzlādē vien 30 minūšu laikā.

ELEKTRISKĀ HIBRĪDA SPECIFIKĀCIJAS

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)**

51 KM

WLTP paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 43 km.

0–100 KM/H

5,6 SEKUNDES

0–60 mph vien 5,4 sekundēs.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

0,5 STUNDA(-AS)

Ātrā līdzstrāvas (DC) uzlāde (no 0 līdz 80 procentiem aptuveni 30 minūtēs).

VILKTSPĒJA (LĪDZ)

3.000 KG

Dzinēja izvēle var ietekmēt vilkšanas kapacitāti.

UNIKĀLI JUMS

Lai sagatavotos jebkādiem apstākļiem, uzlabojiet sava Defender veiktspēju un izturību ar mūsu aksesuāru pakotnēm.
UNIKĀLI JUMS

TURPINĀT IZPĒTĪT

DEFENDER MODEĻI

DEFENDER MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.

**Apskatīt WLTP rādītājus

Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

*Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu.

**Modeļa versijām Defender 110 un 130, aprīkojumā ar Off-Road riepām. Nav pieejams Defender V8 modeļiem.

*Maksimālais ātrums ir 191 km/h (119 mph), ja automobilis aprīkots ar 20 collu diskiem.

1Nav savienojams ar sistēmu Front Expedition Protection vai “A” stila rāmja aizsardzības stieni.

2Pirms braslu izbraukšanas vienmēr izpētiet maršrutu un izeju.

3Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

4Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver standarta 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
5Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu.