DISCOVERY SPECIFIKĀCIJAS

DISCOVERY SPECIFIKĀCIJAS
DISCOVERY
D250 AWD AUTOMATIC MHEV
DISCOVERY S

DISCOVERY S

D250 AWD AUTOMATIC MHEV

SNIEGUMS
Maksimālais ātrums km/h 194
Paātrinājums (sekundēs) no 0 līdz 100 km/h 8,1
DEGVIELAS EKONOMIJA
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKS
SVARS
VILKŠANA
JUMTA BAGĀŽNIEKS
IZMĒRIIZMĒRI
SALONA AUGSTUMS
VIETA KĀJĀM
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
KLĪRENSS
KLĪRENSS – BEZCEĻU BRAUKŠANA
BRASLU IZBRAUKŠANAS DZIĻUMS
APGRIEŠANĀS DIAMETRS

TURPINĀT IZPĒTĪT

PERSONALIZĒŠANA

PERSONALIZĒŠANA

Izvēlēties plašā klāstā pieejamos papildaprīkojuma un aksesuāru variantus.
DISCOVERY MODEĻI

DISCOVERY MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.

*Mitrā materiāla daudzuma rādītāji attēloti atbilstoši sausā materiāla 922 litru ietilpībai.

*Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti pēc ražotāja oficiālo, atbilstoši ES likumdošanai veikto WLTP testu rezultātiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2 un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, slodze, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots reālais nodokļu režīms.

**Apskatīt WLTP rādītājus.
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2 un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, slodze, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri.

Aprīkojumā ar 21 collas diskiem.

Ja uzstādīta četru zonu klimata kontrole, tad bagāžas nodalījuma platums būs 1273 mm. Četru zonu klimata kontrole nav pieejama komerciālajiem transportlīdzekļiem.

Ieskaitot pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.

Ieskaitot vadītāju, kura svars ir 75 kg, pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.

Maksimālā savienojuma punkta masa ir ierobežota līdz 100 kg, ja ir uzstādīti 20 collu Style 5011 stila diski ar 5 dalītajiem spieķiem un Gloss Sparkle Silver stila apdari.

Maksimālā vilkšanas jauda ir ierobežota līdz 2500 kg, ja ir uzstādīti 20 collu Style 5011 stila diski ar 5 dalītajiem spieķiem un Gloss Sparkle Silver stila apdari.

daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu.

daudzums, kas mērīts ar VDA atbilstošiem cietiem blokiem (200 mm x 50 mm x 100 mm).

Svars atspoguļo automobiļa standartaprīkojuma specifikācijas. Papildaprīkojums palielina automobiļa svaru. Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.