DISCOVERY D250 DYNAMIC SE

PACELIET BRAUKŠANAS PIEREDZI JAUNĀ LĪMENĪ, BAUDOT PREMIUM KLASES KOMFORTU UN PIEDZĪVOJOT VĒL LIELĀKU STABILITĀTI.

DISCOVERY D250 DYNAMIC SE
766 EUR/MĒNESĪ FIKSĒTS MAKSĀJUM

Izmantojiet iespēju iegādāties Discovery modeli par īpaši pievilcīgiem nosacījumiem:

  • Fiksēts ikmēneša maksājums visā nomaksas periodā
  • Fiksēta procentu likme – 2 % (neatkarīgi no EURIBOR)
  • Automobiļi pieejami iegādei uzreiz
  • 5 gadu garantija

Vai esat gatavs atklāt sajūsmu, ko sniedz patiesi neaizmirstami ceļojumi? Piesakieties izmēģinājuma braucienam un saņemiet lielisku piedāvājumu Discovery iegādei.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automašīnai ar cenu 86 382 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (12 957 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (1 296 EUR), atlikušo vērtību 38% (32 825 EUR) un 80 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, un fiksēto procentu likmi 2.0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 766 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.