LAND ROVER DEFENDER

MODEĻI

VIRSBŪVES STILI

Automobiļa forma un garums atbilst tā vispārējām īpašībām.

MODEĻI

Unikālo iezīmju kopums definē ikviena modeļa izskatu un raisītās sajūtas.

SPECIFIKĀCIJU PAKOTNES

Katra pakotne nodrošina papildu specifikācijas un ekskluzīvas iezīmes.

ĪPAŠIE IZLAIDUMI

Ekskluzīva automobiļa interpretācija. Pieejama ierobežotu laiku vai ierobežotā daudzumā.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

DEFENDER 90
DEFENDER

DEFENDER 90 SE

No € 68,900
Vēl labāka redzamība, lai arī kurp Jūs dotos. Norādītās iezīmes pieejamas modeļa versijas Defender 90 S papildaprīkojumā.
SPECIFIKĀCIJAS ĪSUMĀ

SPECIFIKĀCIJAS ĪSUMĀ

3.0D I6 200 PS AWD Auto MHEV

Jauda, kW/ZS

147 / 200

Maksimālais ātrums, km/h

175

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h, sekundēs

9,8
BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

VIRSBŪVES IEZĪMES
  • Premium LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām
  • Priekšējie miglas lukturi
  • Automātiska priekšējo lukturu izlīdzināšana
DISKI UN RIEPAS
  • 20 collu Style 5094 stila diski
SALONA IEZĪMES
  • Premium klases salona apgaismojums
SĒDEKĻI UN SALONA APDARE
  • 12 virzienos elektriski regulējami Resist materiāla priekšējie sēdekļi ar atmiņas funkciju un 2 virzienos manuāli regulējamiem galvas balstiem
INFOIZKLAIDES SISTĒMA
  • 400 W MeridianTM skaņas sistēma ar 10 skaļruņiem un sabvūferi
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMA
  • Pakotne Blind Spot Assist​​

TURPINĀT IZPĒTĪT

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Atklājiet braukšanas pieredzi, ko sniedz uzlādējamā hibrīda versija.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Land Rover Defender.
AKSESUĀRU PAKOTNES

AKSESUĀRU PAKOTNES

Izvēlieties kādu no četrām pakotnēm.

Maksimālais ātrums ir 209 km/h (130 mph), ja automobilis aprīkots ar 22 collu diskiem
‡‡Ja apvienots ar elektrisko dzinēju.

Maksimālais ātrums ir 191 km/h (119 mph), ja uzstādīti 20 collu diski

119 collu Style 6009 stila diski pieejami standartaprīkojumā modeļiem ar D300 un P400e dzinēju.
2Viduskonsole ar elkoņu balstu ir pieejama standartaprīkojumā modeļiem ar P400e dzinēju.
3Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
4Tikai saderīgie viedtālruņi. Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay. Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.android.com/intl/en_uk/auto/. App Store ir Apple Inc. preču zīme. Google Play ir Google LLC preču zīme.

5Lietotne Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Remote būs nepieciešams lejupielādēt lietotnē Apple App Store / Google Play Store. Tikai saderīgajiem viedtālruņiem.

6 Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver standarta 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

7Elektroniskā pneimatiskās piekares sistēma ar adaptīvās dinamikas sistēmu standartaprīkojumā pieejama modeļa versijām ar P400e dzinēju.

8Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

7Dažos tirgos nepieciešams saules gaismu kliedējošs stikls. Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad automobilis tiks aprīkots ar sistēmu Pivi Pro.

Defender V8 modeļiem pieejama 0 kg jumta bagāžnieka ietilpība. Aksesuāru izvēle ir ierobežota, tādēļ, lai uzzinātu detaļas, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Land Rover mazumtirgotāju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no iegādes valsts, dzinēja veida un transmisijas.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

Visas iebūvētās programmas vadītājiem būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.