HUMANITĀRĀS PALĪDZĪBAS SNIEDZĒJI DARBĪBĀ

HUMANITĀRĀS PALĪDZĪBAS SNIEDZĒJI DARBĪBĀ

NOTIKUMA VIETĀ KRĪZES LAIKĀ.

Itālijas Sarkanā Krusta vienības paļāvās uz savu Defender, kad Covid-19 lokdauns aukstajā un mitrajā ziemā Romas bezpajumtnieku dzīvi padarīja vēl grūtāku.


Komanda misijā devās ar savu Itālijas Sarkanā Krusta Defender 110, kas bija piekrauts ar siltām maltītēm, siltām drēbēm un medicīnas piederumiem. Apbraukājot pilsētu, viņi piedāvāja palīdzību cilvēkiem, kurus pamanīja saspiedušos alejās un veikalu ieejās.


Atbalsts bezpajumtniekiem Romā bija tikai viens no veidiem, kā Defender palīdzēja vietējām Sarkanā Krusta komandām gadā, kad nepieredzēti izaicinājumi piemeklēja visu pasauli.


Cīņa ar dabas katastrofām, Covid ierobežojumiem un neatliekamām medicīniskām situācijām: iedvesmojoši humanitārie darbinieki krīzes laikā bija gatavi palīdzēt trīs kontinentos.

Red Cross

Atgūšanās programmas ietvaros pēc postošajiem krūmāju ugunsgrēkiem Austrālijas Sarkanais Krusts palīdzēja vairāk nekā 36 000 cilvēku. Defender automašīnas palīdzēja viņiem organizēt mācības, lai sagatavotu cilvēkus ārkārtas situācijām nākotnē, un sniegt psiholoģisku atbalstu tiem, kas pandēmijas laikā atradās obligātajā karantīnā viesnīcās.


Meksikas Sarkanais Krusts sniedza dzīvības glābšanas apmācības izolētām kopienām, kas dzīvo tālu no neatliekamās palīdzības dienestiem. Brīvprātīgie un darbinieki veica pat 400 km dienā pa sarežģītu reljefu, lai nodotu svarīgas pirmās palīdzības zināšanas un aprīkojumu.

Meksikas Sarkanais Krusts
Meksikas Sarkanais Krusts

Aizstāvji Apvienotajā Karalistē Covid laikā piegādāja pārtikas pakas ģimenēm, kas izolēti dzīvoja attālās vietās. Viņi arī piegādāja individuālos aizsardzības līdzekļus Skotijas salās un atbalstīja vakcīnu izplatīšanu visā valstī.


Vienlaikus Sarkanā Krusta komandas visā Apvienotajā Karalistē turpināja reaģēt uz citām ārkārtas situācijām, piemēram, mājokļu ugunsgrēkiem, ziemas vētru postījumiem un plūdiem.


JLR nodeva 267 Defender un citas automašīnas, lai Sarkanais Krusts uz Covid-19 varētu optimāli reaģēt visā pasaulē.

TURPINĀT IZPĒTI

DEFENDER 110

DEFENDER 110

Sakravā mantas un dodies jebkur. Nopietna veiktspēja un trešās rindas sēdvietas pēc izvēles.
PĀRBAUDĪJUŠI SARKANĀ KRUSTA EKSPERTI

PĀRBAUDĪJUŠI SARKANĀ KRUSTA EKSPERTI

Gatavs atbalstīt humanitārās palīdzības sniedzējus jebkur.