LAND ROVER DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY

DAUDZPUSĪGĀKAIS SEPTIŅU SĒDVIETU SUV.
REZERVĒT IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU PIEPRASĪT CENRĀDI

LAND ROVER DISCOVERY BIZNESA PIEDĀVĀJUMS

Atjaunotais dizains piešķir Discovery zemāku, platāku izskatu. Sākot ar jaunajiem priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem līdz izsmalcinātajam priekšējam režģim un jaunajiem buferiem. Uzlabota aizmugurējās daļas vizuālā harmonija un jaunais 20 līdz 22 collu disku dizains palielina automobiļa mūsdienīgo pievilcību.

Reģistrējieties piekrišanai, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī iepazīstināsim ar labākajiem automobiļa iegādes piedāvājumiem.

ORIĢINĀLIE PIEDERUMI. GARANTĒTS STILS.

Personalizējiet savu Land Rover, izvēloties no plašā piederumu klāsta, kas izstrādāti, ņemot vērā stilu, praktiskumu un daudzpusību.

GALVENĀS IEZĪMES

DIZAINS

DIZAINS

Augstākās kvalitātes dizains
DAUDZPUSĪBA

DAUDZPUSĪBA

Atjauninātais Discovery paceļ daudzpusību jaunos līmeņos.
VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA

Discovery ir ideāli piemērots piedzīvojumiem bagātām ģimenes dienām.
IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

Pivi Pro ir mūsu vismodernākā informācijas un izklaides sistēma.

DIZAINS

Click to interact

IZPĒTĪT VIRSBŪVI

Atjaunotais dizains piešķir Discovery zemāku, platāku izskatu. Sākot ar jaunajiem priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem līdz izsmalcinātajam priekšējam režģim un jaunajiem buferiem. Uzlabota aizmugurējās daļas vizuālā harmonija un jaunais 20 līdz 22 collu disku dizains palielina automobiļa mūsdienīgo pievilcību.
UZBŪVĒJIET SAVU
MATRIX LED<br> PRIEKŠĒJIE LUKTURI

MATRIX LED
PRIEKŠĒJIE LUKTURI

No jauna radītie lukturi ar īpatnējo zīmolam raksturīgo grafiku un matricas LED priekšējo lukturu tehnoloģiju nodrošina maksimālu redzamību.
UZBŪVĒJIET SAVU
LAND ROVER DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY

Ne ar ko citu nesajaucams un mērķtiecīgs dizains. Smalkās un izsmalcinātās detaļas izteikti daudzpusīgo Land Rover Discovery padara vēl ekskluzīvāku.
LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

Land Rover Discovery R-Dynamic atklāj neatvairāmu kombināciju, ko veido sportisks raksturs un daudzpusīgums. Ar unikālu buferu, disku un aizmugurējo lukturu dizainu.
LAND ROVER DISCOVERY METROPOLITAN EDITION

LAND ROVER DISCOVERY METROPOLITAN EDITION

Modeļa versija Metropolitan Edition apvieno nepārspējamu stilu un praktiskumu, radot mūsu līdz šim ekskluzīvāko Discovery. 22 collu Dianmond Turned stila diski un ekskluzīvie Black stila Land Rover bremžu suporti kopā ar Bright Atlas stila priekšējo režģi un Discovery uzrakstu piešķir tā izskatam pilsētniecisku šarmu.

DAUDZPUSĪBA

7 SĒDEKĻI

7 SĒDEKĻI

258 litri


Papildus pieejamie trešās rindas sēdekļi ļauj Jums bez problēmām automobilī ietilpināt septiņus pieaugušos. Mitrā materiāla daudzuma rādītāji attēloti atbilstoši sausā materiāla 172 litru ietilpībai.

Mitrā materiāla daudzums ir industrijas standarts, kas nomērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Sausā materiāla daudzums tiek nomērīts ar cietiem blokiem (200 x 50 x 100 mm), tādējādi parādot praktiskās platības apjomu automobiļa iekšpusē.

SEPTIŅI PILNA IZMĒRA SĒDEKĻI

SEPTIŅI PILNA IZMĒRA SĒDEKĻI

Ja plānojat braucienus kompānijā līdz septiņām personām, neatkarīgi no tā, vai tie būtu Jūsu draugi vai bērni, mūsu septiņu sēdvietu Land Rover Discovery piedāvā ideālu ikdienas risinājumu. Un, pateicoties stadiona sēdvietu izkārtojumam un apsildāmajiem sēdekļiem visās rindās, ikviens pilnīgā komfortā var izbaudīt skatu pa priekšējo logu.
PRAKTISKUMS

PRAKTISKUMS

Sākot no durvīm līdz nemanāmi izvietotajiem uzglabāšanas nodalījumiem, Land Rover Discovery atradīsiet vietu visam nepieciešamajam. Tādas praktiskas iezīmes kā vairāki USB-C uzlādes punkti un iespēja konfigurēt otrās un trešās rindas sēdekļus ar vienu pogas pieskārienu nodrošina nepārspējamu elastību.
JAUDĪGAS ĒRTĪBAS

JAUDĪGAS ĒRTĪBAS

Land Rover Discovery sniedz plašu iezīmju klāstu, kas padara Jūsu dzīvi vienkāršāku. Elektroniski ar žestiem kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis atveriet un aizveriet pat tad, ja Jūsu rokas ir aizņemtas. Un apsēdieties uz elektroniski kontrolējamajā bagāžas nodalījuma, kad nepieciešama sēdvieta vai vienkārši vēlaties nomainīt bērna dubļainos zābakus.
DROŠĪBA

DROŠĪBA

Land Rover Discovery ir saņēmis piecu zvaigžņu Euro NCAP drošības novērtējumu. Kombinācija, ko veido maksimums pieci ISOFIX punkti, plašs vadītāja palīgfunkciju klāsts, kas atvieglo braukšanu un parkošanos, kā arī maksimums astoņi vadītāja un pasažieru gaisa drošības spilveni palīdz gādāt par Jūsu ģimenes drošību.

VEIKTSPĒJA

MILD HYBRID DZINĒJI

MILD HYBRID DZINĒJI

Tīrāki. Vēl efektīvāki. Mild Hybrid dzinēji izmanto akumulatoru, lai saražotu, uzglabātu un atkārtoti izlietotu enerģiju, kas ierastos apstākļos palēninājuma laikā tiek zaudēta. Pieejami komplektācijā ar D250, D300 un P360 dzinējiem.

IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

Sistēma Pivi Pro, kas vienmēr ir gatava darbam un ieslēgta, ir mūsu intuitīvākā līdz šim radītā infoizklaides sistēma. Standartaprīkojumā ietilpst:


- 11,4 collu skārienjutīgs ekrāns

- Pilnībā jauna saskarne

- DAB digitālais radio

- Apple CarPlay® 1

- Android Auto™ 2

- Remote3


Jūs iegūsiet arī no šādām augstākās klases iezīmēm:


- Ātras iedarbināšanas

- Mākslīgā intelekta

- Pilnībā jaunās inteliģentās navigācijas4

- 2D un 3D kartēm ar automātiskajiem atjauninājumiem

- Reāllaika satiksmes informācijas

SISTĒMA PIVI PRO
MERIDIAN TELPISKĀ SKAŅAS SISTĒMA
PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Jūsu automobilis tiek atjaunināts, izmantojot programmatūras atjauninājumus Software Updates. Automobiļa infoizklaide, telemātika un dažādi pārvaldības moduļi var tikt atjaunināti attālinātā veidā, nodrošinot tiem optimālu darbību. Tas nozīmē, ka Jūsu transportlīdzeklis vienkārši turpina kļūt vēl labāks.
SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

Papildaprīkojumā pieejamā NanoeTM jonizācija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot pogu PURIFY, speciāli radītais filtrs notver tādas sīkās daļiņas kā PM2,5 un gaisā sastopamos alergēnus, piemēram, putekļus un ziedputekšņus, kas automobilī iekļūst ar āra gaisu.
UZBŪVĒT SAVU

UZBŪVĒT SAVU


Mūsu līdz šim daudzpusīgākais SUV. Izmantojiet konfigurētāju, lai radītu savu ideālo Land Rover Discovery.
UZBŪVĒT SAVU

TURPINĀT IZPĒTĪT

IZVĒLĒTIES SAVU LAND ROVER DISCOVERY

IZVĒLĒTIES SAVU LAND ROVER DISCOVERY

Pilnu modeļu klāstu kopā ar plašu lielisku dizaina variantu izvēli, pieejamajām palīgsistēmām un tehnoloģijām varat atrast šeit.
GALERIJA

GALERIJA

Precizitāte un vērībat detaļām vienmēr ir bijusi mūsu automobiļu pamatā. Nav iespējams nepamanīt, ka tas ir Discovery.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Izpētiet smalkās detaļas. Uzziniet vairāk par dzinēja sniegumu, izmēriem un degvielas patēriņu.
LAND ROVER AKSESUĀRI

LAND ROVER AKSESUĀRI

Stilīgs, izturīgs un praktisks – personalizējiet savu Discovery Sport, izvēloties no plašā virsbūves un salona aksesuāru klāsta.
ATRAST AKSESUĀRUS


Norādītie skaitļi ir NEDC2, kas aprēķināti no oficiālajiem ražotāja WLTP testiem saskaņā ar ES tiesību aktiem. Tie paredzēti tikai salīdzināšanas nolūkos. Reālie rādītāji var atšķirties. CO₂ un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, slodze, riteņu stiprinājums un uzstādītie auto aksesuāri. NEDC2 skaitļi tiek aprēķināti, izmantojot valdības formulu no WLTP skaitļiem, kas ir līdzvērtīgi tiem, kas būtu bijuši saskaņā ar veco NEDC testu. Tad var piemērot pareizu nodokļu režīmu.


Apskatīt WLTP rādītājus.


Uzrādītie skaitļi ir oficiālā ražotāja testu rezultāts saskaņā ar ES tiesību aktiem. TTie paredzēti tikai salīdzināšanas nolūkos. Reālie rādītāji var atšķirties. CO₂ un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, slodze, riteņu stiprinājums un uzstādītie auto aksesuāri.


1 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Pakalpojumi, ko piedāvā Apple CarPlay, ir atkarīgi no to pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Pakalpojumi, ko piedāvā Android Auto, ir atkarīgi no to pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.android.com/auto/.

3 Land Rover lietotne Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas var tikt pagarināti pēc sākotnējā termiņa beigām pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Land Rover lietotni Remote App būs nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store vai Google Play Store.

4 Sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

5 Dažos tirgos tiek pieprasīts saules gaismu slāpējošs stikls.

6 Var tikt piemērota Godīgas lietošanas politika. Tā ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

7 Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties.
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par godīgas lietošanas politiku attiecībā uz šo funkciju, lūdzu, dodieties uz InControl Pivi Pro noteikumiem vietnē www.landrover.com/pivi-pro-terms.
Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura kvalitātes.

HD video skatīšanās ievērojami palielinās datu lietojumu.


Iebūvētās sistēmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt drošiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.


Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai tās varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.


Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.​


Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.
Android Auto ir Google LLC preču zīme.

Meridian ir reģistrēta Meridian Audio Ltd. preču zīme.


Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
NanoeTM ir Panasonic Corporation preču zīme.