Land Rover pilsētas SUV

Tie spēj lieliski pārvietoties pilsētas ielu labirintos un, pateicoties to daudzpusībai, viegli pielāgojas lietotāju dzīvesveidam. Iepazīstieties ar Land Rover pilsētas SUV.
Land Rover pilsētas SUV

Izbaudiet Land Rover pilsētas SUV sniegtās iespējas

Neticama manevrēšanas spēja. Nepārspējama daudzpusība. Perfekta redzamība. Un nepārspējams ceļojuma komforts. Pilsētas apvidus auto Land Rover ir gatavs jebkam. Aprīkoti ar augstākās klases tehnoloģiskajiem risinājumiem, tie uzticami atvieglo ikdienas pārvietošanos un efektīvi pielāgojas savu lietotāju dzīvesveidam. Tie raisa interesi ar savu izteiksmīgo raksturu un rosina iztēli ar savu izsmalcināto stilu. Izdevumā iepazīstieties ar Land Rover pilsētas SUV.

Vai meklējat luksusa AUTOMAŠĪNU, KAS BŪTU gatava pilsētas džungļu izaicinājumiem? Izvēlieties Land Rover pilsētas SUV.

Kompakts pilsētas SUV

Range Rover Evoque

Atklājiet kompaktā Land Rover SUV iespējas
  • Lieliska redzamība, pateicoties augstajai pozīcijai pie stūres
  • Ērts un daudzpusīgs interjers ar plašu bagāžas nodalījumu
  • Uzlabotas tehnoloģijas, kas ļauj brīvi un ērti pārvietoties pilsētā, piemēram, 3D Surround kamera vai ClearSight View spogulis
  • Greznība un izteiksmīgs raksturs kompaktos izmēros
Pilsētas SUV ģimenei

Discovery Sport

Atklājiet ģimenes Land Rover SUV sniegtās iespējas
  • Plašs interjers apvienojumā ar kompaktu ārieni
  • Augsta braukšanas pozīcija un lieliska redzamība
  • Nepārspējama daudzpusība un izcils braukšanas komforts
  • Luksusa ģimenes SUV piedzīvojumiem pilsētā un ārpus tās
Land Rover pilsētas SUV piedāvā jaunu daudzpusības līmeni

DAUDZPUSĪBA

Kompaktie Land Rover SUV nodrošina daudzpusību jaunos līmeņos neatkarīgi no tā, ko jūs pārnēsājat - iepirkšanās, bagāžas vai sporta inventāru -, jūs tajos spēsiet pārvietot visas nepieciešamās lietas. Savukārt, rūpīgi veidotie nodalījumi ļauj paņemt līdzi visus nepieciešamos niekus un pilnībā izbaudīt komfortablu braucienu.
Tehnologija, kas tiek izmantota kompaktajos pilsētas SUV

TEHNOLOĢIJA

Modernā tehnoloģija, ko izmanto Land Rover kompaktajos pilsētas SUV, nodrošina lieliskas kvalitātes ceļojumus pilsētā un ārpus tās robežām. Augstā pozīcija pie stūres nodrošina labāku redzamību, ko papildina arī Matrix LED priekšējie lukturi, kas nodrošina lielisku redzamību tumsā, neapžilbinot citus vadītājus, vai Clearsight skata spoguļi, kas ļauj pārredzēt situāciju aizmugurē pat tad, ja aizmugurējais logs ir aizklāts.
Daudzpusīgs un pārdomāts pilsētas SUV interjers

ĒRTS INTERJERS

Kvalitatīvie materiāli, neskaitāmas ērtības un augstākās klases interjera apdare padara Land Rover pilsētas SUV par īstu greznības oāzi. Viedie risinājumi garantē vislielāko braukšanas komfortu, kā arī plašu bagāžas zonu, kuru iespējams ātri pielāgot jūsu pašreizējām vajadzībām.
Pilsētas SUV pieejams plašs aksesuāru klāsts

IESPĒJAS UN PIEDERUMI

Land Rover piedāvā plašu interjera un eksterjera aksesuāru klāstu, lai uzlabotu pilsētas SUV funkcionalitāti. Savukārt, to personalizēšana ļauj izveidot oriģinālu izvēlētā modeļa versiju, pilnībā pielāgojot tā izskatu un aprīkojumu auto lietotāju dzīvesveidam.

*Dažas no aprakstītajām funkcijām var būt papildaprīkojums, kas pieejams par piemaksu. Sīkāku informāciju skatiet pie pilnvarotā izplatītāja.

Veiciet testa braucienu ar Land Rover pilsētas SUV

Aizpildiet un iesniedziet pieteikuma veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies, lai apstiprinātu jūsu reģistrāciju izvēlētā Land Rover pilsētas SUV testa braucienam.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)