RANGE ROVER EVOQUE P200 SE AWD MHEV     549 EUR/MĒNESĪ FIKSĒTS MAKSĀJUMS

PACELIET BRAUKŠANAS PIEREDZI JAUNĀ LĪMENĪ, BAUDOT PREMIUM KLASES KOMFORTU UN PIEDZĪVOJOT VĒL LIELĀKU STABILITĀTI

RANGE ROVER EVOQUE P200 SE AWD MHEV
549 EUR/MĒNESĪ FIKSĒTS MAKSĀJUMS

Izmantojiet iespēju iegādāties RANGE ROVER EVOQUE, kas iemieso modernu dizaina filozofiju un izcilu vadāmību, par īpaši pievilcīgiem nosacījumiem:

  • fiksēts ikmēneša maksājums visā nomaksas periodā
  • Fiksēta procentu likme – 2 % (neatkarīgi no EURIBOR)
  • Automobiļi pieejami iegādei uzreiz
  • 5 gadu garantija

Vai esat gatavs atklāt sajūsmu, ko sniedz patiesi neaizmirstami ceļojumi? Piesakieties izmēģinājuma braucienam un saņemiet lielisku piedāvājumu Range Rover Evoque iegādei

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automašīnai ar cenu 61 922 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (9 288 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (929 EUR), atlikušo vērtību 38% (23 530 EUR) un 80 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, un fiksēto procentu likmi 2.0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 549 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.