Atklājiet uzlaboto Range Rover Velar

Atklājiet uzlaboto Range Rover Velar

Modelis Range Rover Velar pieejams iegādei, sākot no 812 € mēnesī*.


Iepazīstiet jaunākās paaudzes Range Rover Velar, kas iemieso moderna dizaina filozofiju, un izmantojiet īpašo biznesa piedāvājumu.

INTRIĢĒJOŠS DIZAINS

Range Rover Velar ir kļuvis par Range Rover minimālisma stilā ieturētā dizaina aizsācēju, turklāt tā jaunais priekšējais režģis kopā ar dārgakmeņiem līdzīgajiem pikseļu LED priekšējiem lukturiem ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām izceļ visas Range Rover saimes izskata vienotību. Automobiļa aizmugurējā daļa nodrošina līdzsvaru un izceļ iespaidīgo Range Rover Velar garumu.
INTRIĢĒJOŠS DIZAINS

INOVATĪVA SAVIENOJAMĪBA

Jaunais Range Rover Velar debitē ar apbalvojumus ieguvušo jaunākās paaudzes Pivi Pro multimediju sistēmu, kas aprīkota ar elegantu viengabala liektā stikla saskarni un pārveidotu galveno ekrānu, kas digitālā veidā ļauj pārvaldīt visas ar automobiļa vadīšanu, komfortu un ērtībām saistītās funkcijas. Ergonomiski izstrādātā sistēma samazina atspulgus un novērš traucējumus. Jaunā sistēma ir intuitīva, ātri reaģējoša un vienkārši lietojama – digitālās pogas un slīdņi ir izstrādāti harmoniskai sadarbībai ar balss mākslīgo intelektu.
INOVATĪVA SAVIENOJAMĪBA

KLUSa braukšana

Patiesi ērtajā Range Rover Velar salonā, pateicoties novatoriskajai aktīvajai ceļa trokšņu slāpēšanas tehnoloģijai, ceļa trokšņi tiek samazināti līdz minimumam, ļaujot jaunajam Range Rover Velar kļūt par klusāko automobili savā klasē attiecībā uz ceļa trokšņiem. Šī tehnoloģija fiksē ārējās frekvences un automātiski apstrādā tās automobiļa skaņas sistēmā, tādējādi samazinot kopējo trokšņa līmeni salonā par vismaz 4 dB, t. i., līdzvērtīgi tam, it kā skaņa būtu pieklusināta par četriem līmeņiem.
KLUSA BRAUKŠANA

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Range Rover Velar automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.
5 GADU GARANTIJA

Vai esat gatavs atklāt sajūsmu, ko sniedz patiesi neaizmirstami ceļojumi? Piesakieties izmēģinājuma braucienam un saņemiet lielisku piedāvājumu Range Rover Velar iegādei

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

*Piemērs operatīvajam līzingam (noma) uz 5 gadiem. Finansējums sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automašīnai ar cenu 72 200 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (10830 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (895.04EUR), atlikušo vērtību 36% (21480.99 EUR) un 80 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, un procentu likmi 1,99% + 3M EURIBOR. Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piemērā aprēķinātie dati ir informatīvi un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izskatīšanas.