RANGE ROVER

Atklājiet ekskluzīvu izsmalcinātību un greznību

Range Rover – radīts līderiem. Sniedziet sev unikalitātes, pārliecības un nākotnes vīzijas sajūtu.

PAR RANGE ROVER

Range Rover – tas ir automobilis, kas devis aizsākumu vīzijai par luksusa klases SUV. Vēloties saglabāt līdera pozīciju, nepārtraukti nākas spert arvien jaunus soļus uz priekšu. Tagad, kad pagājuši jau 50 gadi, Range Rover savu priekšteču vērtības dizaina, greznības un tehnisko risinājumu ziņā paceļ augstākajā līmenī.
Range Rover

IETILPĪGS 7 SĒDVIETU SALONS

Automobiļa salons, kas nodrošina komfortablu ceļošanu pat 7 pasažieriem, tika izstrādāts pēc augstākajiem Range Rover kvalitātes standartiem. Sēdekļu apdarei izmantota pusanilīna āda, tie aprīkoti ar sildīšanas un elektriskās regulēšanas funkciju, kā arī speciālām USB pieslēgvietām un apgaismojumu. Pievilcīgs virsbūves dizains un ērts salons – tas ir viss, kas nepieciešams Jūsu ceļojumiem.
Range Rover IETILPĪGS 7 SĒDVIETU SALONS

BEZRŪPĪGA VADĪŠANA

Fiksējot virsbūves un stūres sistēmas kustības līdz 500 reizēm sekundē, kā arī nepārtraukti regulējot amortizatoru stingrību, adaptīvās dinamikas sistēma nodrošina automobiļa stabilitāti un augstākā līmeņa kontroli.
Range Rover BEZRŪPĪGA VADĪŠANA

BEZCEĻU BRAUKŠANAI PIELĀGOTAS PALĪGSISTĒMAS

Elektroniskā pneimatiskās piekares sistēma garantē Range Rover SUV stabilitāti pagriezienos un ļauj baudīt rāmu braucienu. Sistēma Dynamic Response Pro ar elektronisko aktīvo pretapgāšanās drošības (eARC) tehnoloģiju nodrošina vēl labāku automobiļa vadāmību un optimālu funkcionalitāti ceļā.
Range Rover BEZCEĻU BRAUKŠANAI PIELĀGOTAS PALĪGSISTĒMAS

ČETRU RITEŅU PIEDZIŅA

Pilnpiedziņas jeb All Wheel Steering sistēma ir standarta aprīkojuma daļa, kas nodrošina vēl lielāku stabilitāti, braucot lielā ātrumā, kā arī lielisku manevrētspēju, braucot lēnām. Šis ir visu laiku manevrētspējīgākais Range Rover automobilis. Elektroniskā pneimatiskās piekares sistēma regulē automobiļa augstumu un rūpējas par īpaši ērtu un patīkamu braucienu.
Range Rover ČETRU RITEŅU PIEDZIŅA

IZSMALCINĀTAI CEĻOŠANAI

Ikviena Range Rover SUV detaļa, sākot ar elektriski kontrolējamām durvīm līdz sēdekļiem ar karsto akmeņu masāžas funkciju, sniedz luksusa klases ceļošanas pieredzi, tādēļ varēsit atslābināties un baudīt patiesi lielisku ceļojumu. Jaunās paaudzes aktīvā trokšņu bloķēšanas sistēma likvidē nevēlamās skaņas, vibrācijas un traucēkļus – tas viss, lai ceļojumā Jūs justos patīkami un ērti.
Range Rover IZSMALCINĀTAI CEĻOŠANAI

INTUITĪVAS SISTĒMAS

Mūsu apbalvojumus ieguvušo infoizklaides sistēmu PiviPro varēsiet pārvaldīt caur 13,1 collas centrālo liektā stikla skārienjutīgo ekrānu. Šis elegantais informācijas panelis nodrošina intuitīvu skaņas, klimata kontroles sistēmas un sēdekļu pozīcijas kontroli.
Range Rover INTUITĪVAS SISTĒMAS

PAPILDU APGAISMOJUMS

Augstas izšķirtspējas digitālie LED priekšējie lukturi ar ekskluzīva dizaina dienas gaismas lukturiem, funkcija Image Protection un adaptīvā priekšējo lukturu sistēma izmanto navigācijas sistēmas datus un jau laikus sagatavojas iespējamajām pārmaiņām ceļā. Papildaprīkojumā pieejamais ClearSight atpakaļskata spogulis nodrošina iespēju vērot antenā iebūvētās video kameras tiešraidē translējamo skatu. Šī iekārta ļauj Jums netraucēti pārredzēt aiz Jums esošo ceļu neatkarīgi no tā, vai aizmugurē atrodas pasažieri vai bagāža.
Range Rover PAPILDU APGAISMOJUMS

MODEĻA HIBRĪDA VERSIJA

Iespējams izvēlēties arī modeļa uzlādējamo hibrīda (PHEV) versiju ar lielāka tilpuma akumulatoru. Modeļa versijā P460e un P550e uzstādīts 3,0 l darba tilpuma 6 cilindru Ingenium benzīna dzinējs kopā ar 105 kW jaudas elektrisko dzinēju. Pieslēdzot automobili līdzstrāvas (DC) ātrās uzlādes stacijai, akumulatora uzlādēšanai līdz 80 procentiem nepieciešama vien nepilna stunda.
Range Rover MODEĻA HIBRĪDA VERSIJA

ĒRTS UN PRAKTISKS

Padariet savu Range Rover vēl personalizētāku un izvēlieties papildaprīkojumā pieejamos mīkstos ādas sēdekļus, ko iespējams uzstādīt automobiļa aizmugurē. Izvēloties papildu sēdvietu komplektu Tailgate Event Suite, automobiļa bagāžas nodalījumā tiek ierīkoti arī skaļruņi un apgaismojuma sistēma.
Range Rover ĒRTS UN PRAKTISKS

EKSKLUZĪVA EFEKTIVITĀTE

Pilnpiedziņas (AWS) sistēma ir standarta aprīkojuma daļa, kas nodrošina vēl lielāku stabilitāti, braucot lielā ātrumā, kā arī lielisku manevrētspēju, braucot lēnām. Tas ir visu laiku manevrētspējīgākais Range Rover automobilis.
Range Rover

PIECU GADU GARANTIJA

Iegādājoties jauno Range Rover automobili, tam tiek piešķirta arī 5 gadu vai 150 000 km nobraukuma (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Izbaudiet katru ceļojuma mirkli, apzinoties, ka parūpēsimies par ikvienu detaļu un nodrošināsim Jums patiesi greznu pieredzi.
Range Rover 5 Year Warranty

Reģistrējieties izmēģinājuma braucienam un iepazīstiet to.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

Range Rover Evoque
SE P200 Diesel Mild Hybrid AWD 2000cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Fuji White P200 Diesel Mild Hybrid AWD SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
petrol
Dzinēja jauda
200 bhp
CENA
€ 59,108
€ 65,676
Ikmēneša maksājums
€ 606.47
Range Rover Evoque
Dynamic SE D200 Diesel Mild Hybrid 2000cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Fuji White D200 Diesel Mild Hybrid Dynamic SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
204 bhp
CENA
€ 60,171
€ 66,857
Ikmēneša maksājums
€ 617.38
Range Rover Evoque
Dynamic SE D165 Diesel Mild Hybrid 2000cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Tribeca Blue D165 Diesel Mild Hybrid Dynamic SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
165 bhp
CENA
€ 63,077
Ikmēneša maksājums
€ 706.65
Range Rover Evoque
Dynamic HSE D200 Diesel Mild Hybrid 2000cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Eiger Grey D200 Diesel Mild Hybrid Dynamic HSE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
204 bhp
CENA
€ 64,256
€ 71,396
Ikmēneša maksājums
€ 659.29