Range Rover Electric gaidīšanas saraksts ir atvērts

RANGE ROVER ELECTRIC GAIDĪŠANAS SARAKSTS IR ATVĒRTS
  • Range Rover piedāvā ieskatu ļoti gaidītajā Range Rover Electric. Tā izcilais dizains iemieso elpu aizraujošu mūsdienīgumu, bet smalkas detaļas norāda uz pilnībā elektrisku piedziņu

  • Paredzams, ka Range Rover Electric izstrādes ietvaros tiks iesniegts vairāk patentu pieteikumu nekā saistībā ar jebkuru citu Range Rover. Prototipi pašlaik tiek pakļauti vienai no stingrākajām testu programmām, lai pārliecinātos, ka tie spēj izturēt ekstrēmu temperatūru, jebkādus braukšanas apstākļus un reljefu, kā arī šķērsot 850 mm dziļu ūdens šķērsli

  • Range Rover izstrādātāju mērķis ir radīt visu laiku klusāko un izsmalcinātāko Range Rover – ar unikālu aktīvo ceļa trokšņu slāpēšanas sistēmu, īpašiem skaņu efektiem, kā arī izcili rāmu mūsdienu luksusu salonā, ko ļauj panākt elektriskā piedziņa

  • 800 voltu arhitektūra nodrošinās ātru uzlādi publiskajos tīklos

  • Range Rover Electric ir pieejams priekšpasūtīšanai

Range Rover ir atvēris ilgi gaidītā Range Rover Electric gaidīšanas sarakstu vēl pirms oficiālā tirdzniecības sākuma. Britu SUV elektriskā versija piedāvās ar Range Rover V8 flagmani salīdzināmu veiktspēju un meistarīgo Land Rover ekspertu izstrādātas apvidus spējas, kas ir neatņemama Range Rover iezīme kopš tā pirmsākumiem 1970. gadā.

Range Rover

“Kopš pārdošanas sākuma 2021. gadā jaunākās paaudzes Range Rover ir noteicis jaunu iekārojamības etalonu. Visā pasaulē mēs redzam lielāko pieprasījumu savā 53 gadu vēsturē. Šo bezprecedenta panākumu dēļ mēs atveram oficiālo gaidīšanas sarakstu, lai sniegtu klientiem iespēju būt starp pirmajiem priekšpasūtītājiem jaunāko laiku gaidītākajam Range Rover,” saka Range Rover izpilddirektore Džeraldīne Ingema.

Range Rover

Gadu ilgās virtuālās izstrādes laikā tika pilnveidota automobiļa priekšējās daļas izturība, analizētas dažādas virsbūves sistēmas, ņemtas vērā prasības šasijai un radīta spēja šķērsot virtuālu braslu ar ātrumu 50 km/h. Nu ir uzbūvēti pirmie fiziskie automobiļi un notiek prototipu testēšana.

Testi ir sākti visā pasaulē: ģeogrāfiskajā amplitūdā no Zviedrijas līdz Dubaijai un temperatūras amplitūdā no –40°C līdz +50°C. Globālā fizisko testu programma ir pielāgota Range Rover pirmajam pilnībā elektriskajam modelim, lai optimāli pārbaudītu elektriskās piedziņas komponentu, tostarp akumulatora, korpusa un automobiļa apakšdaļas izturību, kā arī auto dinamiku saistībā ar elektriskās piedziņas veiktspēju paaugstinātas darba temperatūras apstākļos.

Mēs tuvojamies mērķim radīt visu laiku klusāko un izsmalcinātāko Range Rover

“Mēs tuvojamies mērķim radīt visu laiku klusāko un izsmalcinātāko Range Rover. Īpašie elementi, kas ir Range Rover panākumu pamatā, paliek nemainīgi: pārlaicīgs, minimāls dizains, mierpilns salons un spēja braukt jebkur – taču tagad apvienojumā ar nulles emisiju. Range Rover Electric tiks piedāvāts kopā ar vieglo hibrīdu [MHEV] un uzlādējamo hibrīdu [PHEV], un šāds klāsts spēs apmierināt visdažādākās mūsu klientu vajadzības,” saka JLR produktu inženierijas izpilddirektors Tomass Millers.

Range Rover

Jaunais Range Rover Electric tiek konstruēts un izstrādāts Apvienotajā Karalistē, Solihulā, izmantojot modulāro garenvirziena arhitektūru (MLA), kopā ar pašreizējiem vieglā un uzlādējamā hibrīda automobiļiem. Pirmo reizi akumulatori un piedziņa tiks izgatavoti JLR jaunajā Elektriskās piedziņas ražošanas centrā Apvienotajā Karalistē, Vulverhemptonā. Tas viss paātrinātā tempā tuvina Range Rover savam mērķim – 2039. gadā sasniegt nulles oglekļa emisiju.