Land Rover hibrīda SUV

Land Rover hibrīda SUV

Land Rover ir slavens ar saviem apvidus auto. To pārliecība daudzkārt ir demonstrēta rallijos un izpētes ekspedīcijās dažādos kontinentos. Tie ir pierādījuši savu izturību, kas ir tik būtiska ikdienas dzīvē. Tagad to visu var baudīt, arī braucot ar hibrīda SUV. Uzziniet, ar ko Discovery, Defender un Range Rover mūsdienu modeļi izceļas citu vidū.

Plug-in jeb uzlādējamā hibrīda Land Rover SUV

Land Rover piedāvā vairākus hibrīda SUV. Jūs varat izvēlēties, piemēram, leģendārā Defender jaunāko versiju, Discovery sērijas universālos modeļus, kā arī greznās Range Rover saimes pārstāvjus. Pat bāzes versijas ir aprīkotas ar vieglā hibrīda dzinēju (MHEV), bet dažas – ar uzlādējamā hibrīda piedziņu (PHEV).

Defender – visurgājējs līdz kaulam

Defender tiek piedāvātas četras MHEV versijas – ar P400 AWD MHEV benzīna un D200 AWD MHEV, D250 AWD MHEV un D300 AWD MHEV dīzeļdzinēju. Tas ir īsts apvidus auto, kas ļauj iebraukt vietās, kuras nav pieejamas konkurentiem. Pateicoties MHEV piedziņai, tas patērē mazāk degvielas un ir videi draudzīgāks

Svarīgi ir tas, ka Defender PHEV ir tikpat pārliecinošs un spējīgs bezceļa apstākļos kā benzīna un dīzeļa modeļi. Piemēram, tas spēj šķērsot tikpat dziļu braslu, proti – līdz 90 cm.

DEFENDER

Spēj paveikt lielas lietas
Spēj paveikt lielas lietas - Izteiksmīgs siluets
- Lielisks bezceļa apstākļos un pārliecinošs jebkurā situācijā
- Unikāls un plašs papildaprīkojuma un personalizēto risinājumu klāsts
- Aprīkots ar progresīvo Pivi Pro sistēmu
DEFENDER

Discovery Sport – praktiskums kompaktā izmērā

Discovery Sport ir patiesi universāls auto, kas lieliski kalpo ne tikai laukos, bet arī pilsētā. Tas nav pārlieku liels, bet salonā pietiek vietas visai ģimenei. Discovery Sport ir pieejams ar MHEV sistēmu un vairākām benzīna versijām – P200 MHEV, P250 MHEV un P290 MHEV. Turklāt piedāvājumā ir arī PHEV tipa hibrīds – P300e. Tā ir īpaši jaudīga sistēma (300 ZS), kuras pamatā ir 1,5 litru trīscilindru benzīna dzinējs.

DISCOVERY SPORT

Universāls un kompakts SUV

- Teicams bezceļa apstākļos un pārliecinošs jebkurā situācijā
- Aprīkots ar modernajām Clearsight tehnoloģijām
- Pārdomāti mantu nodalījumi un bagāžnieks
- Iespēja izvēlēties vienu no divām virsbūves pakotnēm
- Grezns salons ar plašu papildaprīkojumu
<b>DISCOVERY SPORT

Range Rover saime – luksuss visaugstākajā līmenī

Hibrīddzinēji ir pieejami arī luksusa Range Rover saimē. Tie ir unikāli auto ar izsmalcinātu dizainu un kvalitāti, kā arī bezceļa caurgājību virs vidējā līmeņa.

Mazākais no tiem – Evoque – ir ārkārtīgi stilīgs transportlīdzeklis, kura priekšrocības lieliski var novērtēt ikdienas braucienos. Tam raksturīgs elegants dizains un mūsdienīga PHEV piedziņa, kas nodrošina klusu pārvietošanos bez izmešiem. Evoque tiek piedāvātas vairākas versijas: P160 MHEV, P200 MHEV, P250 MHEV, P300 MHEV un D200 MHEV. PHEV jeb uzlādējamā hibrīda versija ir P300e.

Modelis Velar ir izveidots cilvēkiem, kas reti nobrauc no asfaltētiem ceļiem. Tas ir pieejams ar vieglā hibrīda sistēmu: P400 MHEV, D200 MHEV un D300 MHEV. Taču mūsu salonos jūs atradīsiet arī uzlādējamā hibrīda versiju, proti – P400e. Tā nodrošina 404 ZS, kas 100 km/h Velar ļauj sasniegt tikai 5,4 sekundēs.

Bet tas vēl nav viss! Ar atbilstošu Range Rover versiju jūs varat iegūt hibrīda sistēmu arī zem visgreznākā modeļa motora pārsega. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties P400 MHEV, D300 MHEV, D350 MHEV vai uzlādējamo hibrīdu P440e vai P510e. Abu pēdējo pamatā ir 3 litru sešcilindru dzinējs. Elektriskais nobraukums ir līdz 113 km, kas ir izcils rezultāts salīdzinājumā ar konkurentiem.

Land Rover hibrīda SUV no konkurentiem atšķiras ar izcilu greznību un apvidus auto īpašībām, kas ļauj gūt prieku, arī nobraucot no asfaltētiem ceļiem. Tie ir sinonīms apbrīnojamai izturībai un uzticamībai, un šīs īpašības novērtēs ikviens autovadītājs, jo īpaši sarežģītos apstākļos.

JAUNAIS RANGE ROVER

Pieejams no 2022. gada janvāra.

Elegances esence
- Satriecoša jauda un veiktspēja
- Ekskluzīvs un ērts
- Izteiksmīgs un pārlaicīgs siluets
- Pārliecība gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos
<b>JAUNAIS RANGE ROVER

Kāpēc hibrīda SUV ir laba izvēle?

SUV veiksmīgi aizstāj citas klasiskās auto virsbūves, un tas nav nekāds pārsteigums. Galu galā tie apvieno daudzas priekšrocības, piemēram, augstu braukšanas komfortu, drošību, praktiskumu un nereti arī fascinējošu veiktspēju. Tomēr bieži vien tie tiek veidoti uz parastu pasažieru auto bāzes un zaudē galveno SUV iezīmi – apvidus caurgājību un izturību jebkādos apstākļos. Savukārt Land Rover jau daudzus gadus ir pazīstams ar saviem izcilajiem apvidus auto, kas brauc vienmēr un visur.


Projektējot jaunus auto, mūsu inženieri izmanto jaunākos risinājumus, kas padara mūsu SUV efektīvākus. Tomēr galvenokārt viņi rūpējas par to, lai šie automobiļi ir gan grezni un moderni, gan joprojām ir labākie apvidus segmentā. Šie centieni ir arī nesuši augļus – ir radīts Defender PHEV – mūsdienīgs uzlādējamais hibrīds ar 404 ZS jaudu, kas spēj pārvarēt 90 cm dziļus ūdens šķēršļus un izmanto 640 Nm griezes momentu, kurš tiek pievadīts visiem četriem riteņiem un ļauj pārvarēt vissarežģītāko apvidu.

Tomēr hibrīda SUV ne tikai samazina degvielas patēriņu un izmešu daudzumu, bet arī nodrošina jaudu un veiktspēju, kas lieliski noderēs dažādos ceļa apstākļos, arī ārpus asfaltētiem ceļiem. Turklāt šāds transportlīdzeklis teicami funkcionēs kā reprezentācijas un ģimenes automobilis.

Mēs labi apzināmies, ka auto nozares nākotne būs elektriska, tāpēc jau tagad izmantojam risinājumus, kas palīdz to tuvināt. Pirmo reizi hibrīdsistēma zīmola flagmanī Range Rover tika uzstādīta 2013. gadā.

Land Rover SUV – kam tie piemēroti?

Land Rover ir liela fanu saime visā pasaulē, un to ir veidojušas īpašās zīmola popularizēšanas kampaņas, kuras ietver daudzus bezceļa rallijus un izpētes ekspedīcijas Āfrikā. Tā kā šāds auto ir izrādījies ideāls ārkārtīgi sarežģītos apstākļos, kāpēc gan lai tas netiktu galā, piemēram, pilsētā ar intensīvu satiksmi?

Land Rover automašīnas ir lieliska izvēle visiem tiem, kas novērtē drošību un praktiskumu, kā arī vēlas sasniegt galamērķi pat visgrūtākajos apstākļos. Turklāt šie auto jau daudzus gadus ir slaveni ar savu oriģinālo stilu, kas apvieno apvidus auto masīvumu un eleganci.

Land Rover SUV ir arī lieliski ģimenes auto. Katrs brauciens kopā ar saviem mīļajiem būs īstens piedzīvojums. Neatkarīgi no tā, vai braucat saulē, lietū vai sniegā jūsu automašīna nodrošinās maksimālu komfortu un drošību. Neticat? Pārliecinieties par to izmēģinājuma braucienā!

Atšķirības starp MHEV un PHEV hibrīdu

Land Rover modeļiem tiek piedāvātas divu veidu hibrīdsistēmas – MHEV un PHEV. Dažas būtiskas atšķirības padara tās piemērotas dažādiem braucēju tipiem. Uzziniet, kura būs labākā izvēle jūsu gadījumā.

Atšifrējot MHEV nozīmē Mild Hybrid Electric Vehicle jeb vieglā hibrīda elektriskais transportlīdzeklis. Faktiski tas ir iekšdedzes auto, kas papildus aprīkots ar nelielu elektromotoru, kurš apvienots ar starteri vai ģeneratoru. Šāds elektromotors neļauj braukt tīrā elektriskajā režīmā, bet pilda iekšdedzes dzinēja atbalsta funkciju paātrinājuma un tukšgaitas režīmā. Pateicoties tam, jūs varat gan samazināt degvielas patēriņu, gan izplūdes gāzu emisiju, kas ir svarīgi, rūpējoties par apkārtējo vidi.

PHEV jeb Plug-in Hybrid Electric Vehicle ir hibrīdauto, ko var uzlādēt, izmantojot mājas kontaktligzdu. Šajā gadījumā runa ir par automašīnu ar kontaktdakšu. Tāda veida transportlīdzekļi ir aprīkoti ar elektromotoru un akumulatoru, kuriem pateicoties ir iespējams braukt bezizmešu režīmā. Tomēr, lai izmantotu šī risinājuma priekšrocības, pirms došanās ceļā akumulators ir jāuzlādē.

Šādā režīmā nobraukums ir vairāki desmiti kilometru, ar ko vajadzētu būt pietiekami ikdienas maršrutam uz darbu vai iknedēļas iepirkšanās braucienam. Tiesa, modernāki modeļi, piemēram, Range Rover, nodrošina enerģiju aptuveni 100 kilometriem. Ja akumulators tomēr izlādējas, braucienu var turpināt ar iekšdedzes piedziņu. Turklāt ikdienā jūs varat izmantot abus motorus vienlaikus, pilnībā izbaudot hibrīda jaudu un priekšrocības.

Biežāk uzdotie jautājumi

OTWÓRZ

Kā hibrīda piedziņa ietekmē auto veiktspēju?

Vai hibrīda suv ir dārgāka apkope?