DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S P200     531 EUR/MĒNESĪ FIKSĒTS MAKSĀJUMS

PACELIET BRAUKŠANAS PIEREDZI JAUNĀ LĪMENĪ, BAUDOT PREMIUM KLASES KOMFORTU UN PIEDZĪVOJOT VĒL LIELĀKU STABILITĀTI.

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S P200
531 EUR/MĒNESĪ FIKSĒTS MAKSĀJUMS

Izmantojiet iespēju iegādāties daudzpusīgo DISCOVERY SPORT par īpaši pievilcīgiem nosacījumiem

  • fiksēts ikmēneša maksājums visā nomaksas periodā
  • Fiksēta procentu likme – 2 % (neatkarīgi no EURIBOR)
  • Automobiļi pieejami iegādei uzreiz;
  • 5 gadu garantija.

Vai esat gatavs atklāt sajūsmu, ko sniedz patiesi neaizmirstami ceļojumi? Piesakieties izmēģinājuma braucienam un saņemiet lielisku piedāvājumu Discovery Sport iegādei

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automašīnai ar cenu 59 901 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (8 985 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (899 EUR), atlikušo vērtību 38% (22 762 EUR) un 80 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, un fiksēto procentu likmi 2.0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 531 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.