KARALIENES DEFENDER AKTĪVAJĀ DIENESTĀ

KARALIENES DEFENDER AKTĪVAJĀ DIENESTĀ

DOTIES JEBKUR AR LIELBRITĀNIJAS SARKANO KRUSTU

Sarkanā Krusta vienības un viņu Defender aktīvi strādā Ziemeļvelsā, palīdzot cilvēkiem grūti sasniedzamos apgabalos, piemēram, Snoudonijas kalnos, Leinas pussalā un Anglesijas salā.


Atzīmējot Viņas Majestātes karalienes Elizabetes II platīna jubileju, JLR Lielbritānijas Sarkanajam Krustam ziedoja īpaši pārbūvētu Defender 130.

Defender 130

JLR sadarbojoties ar Lielbritānijas Sarkano Krustu, kura patronese 70 gadus bija karaliene, Defender 130 ir pārbūvēts atbilstoši JLR modernā luksusa principiem un iekļaujot tajā uzlabotas sakaru funkcijas.


Tā uzlabotā 4G antena nodrošina uzticamu, spēcīgu signālu it visur; Velsas piekrastē, ko raksturo kalnains reljefs, un attālākās vietās tas ir ļoti būtiski.

interior
YMATEB BRYS

Mašīnā ir iebūvēts tālrunis, VHF sakaru radio un modernizēta telemātika ar GPS izsekošanu. Uz jumta uzstādītā saules enerģijas sistēma lādē papildu akumulatoru, kas baro iekārtas, kad dzinējs ir izslēgts.


Iebūvēta atvilktņu sistēma ļauj atbalsta vienībām piegādāt segas, pārtiku un pirmās palīdzības preces. Pateicoties iebūvētajam katlam, Defender apkalpe var pat pagatavot tēju.

TURPINĀT IZPĒTI

DEFENDER 130

DEFENDER 130

Brīvība visiem. Astoņas sēdvietas kopīgai ekspedīcijai.
HUMANITĀRĀS PALĪDZĪBAS SNIEDZĒJI DARBĪBĀ

HUMANITĀRĀS PALĪDZĪBAS SNIEDZĒJI DARBĪBĀ

Notikuma vietā krīzes laikā.