DEFENDER

DEFENDER PIEREDZES BRAUCIENS



18. JŪNIJS

Ierašanās 10:00. Brauciena sākums 10:20

Land Rover autosalons Kārļa Ulmaņa gatvē 70, Rīgā

Apģērbs: Ērts un atbilstošs laikapstākļiem

Brauciena laikā Jūs sagaida rūpīgi izstrādāts maršruts un izsmalcināts kulinārs piedzīvojums īpašā atmosfērā.

PASĀKUMA PROGRAMMA

10:00 – 10:20 – Ierašanās DEFENDER pasākumā LAND ROVER autosalonā, Kārļa Ulmaņa gatvē 70, Rīgā.

10:20 – 10:30 – Pasākuma atklāšana un instruktāža.

10:40 – 14:00 – Piedzīvojumiem un pārsteigumiem bagātais brauciens ar Defender īpaši izveidota maršruta ietvaros.

14:00 – 16:00 – Pusdienas īpašā atmosfērā.

16:00 – 17:00 – Atgriešanās Rīgā, Land Rover autosalonā, Kārļa Ulmaņa gatvē 70.

VAI ESAT GATAVI IZBAUDĪT DEFENDER PIEREDZES BRAUCIENU? AICINĀM REĢISTRĒTIES DEFENDER PASĀKUMAM, AIZPILDOT FORMU.

Apliecinu, ka esmu iepazinies un piekrītu Inchcape Motors Latvia un LAND ROVER privātuma politikai. Aicinām iepazīties ar to ŠEIT.

Papildus informācija


Pasākuma laikā notiks fotografēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti SIA “Inchcape Motors Latvia” un landrover.lv mājaslapā vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.


Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)