Range Rover Velar

Range Rover Velar

AVANGARDAIS RANGE ROVER. TAGAD PIEEJAMS ARĪ KĀ UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS.
REZERVĒT IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU PIEPRASĪT CENRĀDI

RANGE ROVER VELAR TAGAD PIEEJAMS ARĪ KĀ UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Range Rover Velar tiek piedāvāts ar hibrīdo Plug-in piedziņu, vienas rindas sešu cilindru benzīna un dīzeļa dzinējiem, kā arī ar standartaprīkojumā iekļautu pneimatisko piekari.

Range Rover iepazīstina ar atjaunoto Velar, kurš tagad ir vēl ekoloģiskāks, modernāks un izceļas ar atjaunotu un elegantu dizainu. Range Rover Velar tiek piedāvāts ar hibrīdo Plug-in piedziņu, vienas rindas sešu cilindru benzīna un dīzeļa dzinējiem, kā arī ar standartaprīkojumā iekļautu pneimatisko piekari.

Jaunais no tīkla uzlādējamais hibrīds P400e nodrošina maigu braukšanu, bet kopējā hibrīdās sistēmas jauda sasniedz 404 ZS un 640 Nm griezes momentu. Paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h šis modelis sasniedz vien 5,4 sekundēs. Tas izceļas ar savu spēju tikai elektriskajā režīmā nobraukt 53 km attālumu.

Reģistrējieties piekrišanai, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī iepazīstināsim ar labākajiem automobiļa iegādes piedāvājumiem.

ORIĢINĀLIE PIEDERUMI. GARANTĒTS STILS.

Personalizējiet savu Land Rover, izvēloties no plašā piederumu klāsta, kas izstrādāti, ņemot vērā stilu, praktiskumu un daudzpusību.

VIRSBŪVES DIZAINS

Virsbūves dizains, sākot no izsmalcinātās, jaudīgās automobiļa priekšpuses, ko turpina plūstošā, nepārtrauktā viduslīnija, savu kulmināciju piedzīvo stingrajā un eleganti sašaurinātajā aizmugurējā daļā.

Klikšķiniet, lai mijiedarbotos

SALONA DIZAINS

Ieslīgstiet Range Rover Velar. Jūs sagaida īsta miera svētnīca un eleganta vienkāršība.

IZSMALCINĀTS SALONS

IZSMALCINĀTS SALONS

Akcentējiet savu Range Rover Velar ar skaistiem sēdekļu materiāliem, piemēram, perforētu Windsor ādu, zamša audumu vai augstākās klases tekstilu.
SALONA MEISTARĪBA

SALONA MEISTARĪBA

Pieejams plašs mūsdienīgu apdares materiālu klāsts, lai vēl vairāk varat pilnveidot sava automobiļa salonu, pielāgojot to visprasīgākajām gaumēm. Sēžot Windsor ādas sēdekļos ar zīmolam raksturīgo Cut Diamond stila tekstūru, arī Jūsu pasažieriem tiek garantēts satriecošs komforts.
DALĪTAIS ELKOŅU BALSTS

DALĪTAIS ELKOŅU BALSTS

Range Rover Velar salonā atradīsiet ērtas un izsmalcinātas detaļas, kas rada īpašu nozīmi, piemēram, divus bīdāmus elkoņu balstus, kas darbojas neatkarīgi – vienkārši noregulējiet tos, apsēdieties un atslābinieties.

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

IZSMALCINĀTĪBA UN GREZNĪBA

IZSMALCINĀTĪBA UN GREZNĪBA

Pateicoties mūsdienīgās greznības un izdaudzinātās izsmalcinātības kombinācijai, Jūs savā Range Rover Velar izbaudīsiet ikvienu braucienu.
TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

Bez maldīšanās pa izvēlnēm, ekrāniem un grūti atrodamām funkcijām ātri un vienkārši atrodiet visu, ko meklējat. Range Rover Velar infoizklaides sistēma Pivi ietver intuitīvo skārienjutīgā ekrāna saskarni, kas sniedz vēl lielāku efektivitāti un vēl vairāk prieka.
SNIEGUMS

SNIEGUMS

No jaudas un patiesa braukšanas sniegtā baudījuma līdz degvielas ekonomijai un izsmalcinātībai – dzinējs radīts tieši Jums. Visi mūsu modeļi aprīkoti ar automobiļa izslēgšanas/Iedarbināšanas sistēmu, turklāt ir iespējams izvēlēties starp benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas papildināti ar daļējā hibrīda (MHEV) tehnoloģiju.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

Atklājiet savu ideālo Range Rover Velar.

RANGE ROVER VELAR 

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velar rāda ceļu minimālisma dizaina virzienā. Tīrs, elegants un atšķirīgs – automobilis izceļas ar pārsteidzošu un mūsdienīgu izskatu. Ar savu mūsdienīgo automobiļa dizainu tas rāda piemēru, kurā izsmalcināta jauda un elegance, kas neprasa piepūli, ir apvienota ar izmeklētu efektu.
RANGE ROVER VELAR S

RANGE ROVER VELAR S

Apvienojot nepārspējamu izsmalcinātību ar moderno dizainu, Range Rover Velar S ir aprīkots ar Premium LED priekšējiem lukturiem ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām, perforētas ādas sēdekļu apdari un visām kvalitātēm, ko nodrošina pakotne Online ar datu plānu*.
RANGE ROVER VELAR SE

RANGE ROVER VELAR SE

Satriecošs dizains, kas pacelts vēl augstākā līmenī. Ultramodernais modelis Range Rover Velar SE izceļas ar 20 collu Style 7014 stila diskiem ar Gloss Sparkle Silver stila apdari, kā arī nodrošina papildu prāta mieru, pateicoties pakotnei Blind Spot Assist un adaptīvajai kruīza kontrolei.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

Modelim Range Rover Velar R-Dynamic piemīt mērķtiecīga stāja, un pulētie Copper stila bufera akcenti, dzinēja pārsega un sānu ventilācijas atveres padara tā izsmalcināti mūsdienīgo izskatu vēl ievērojamāku. Dzinēja pārsega emblēmai, bagāžas nodalījuma borta uzrakstam un režģim ir Shadow Atlas stila apdare.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE

Range Rover Velar R-Dynamic SE izstaro jaudu un izsmalcinātību. Pateicoties 20 collu Style 1032 stila diskiem ar Satin Dark Grey stila apdari un Matricas LED priekšējiem lukturiem ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām, ir neiespējami uz to neatskatīties. Tas aprīkots arī ar pakotni Blind Spot Assist.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE

Paceliet automobiļa stila un būtības kombināciju vēl augstāk ar modeli Range Rover Velar R-Dynamic HSE. Pievilcīgie dizaina elementi, piemēram, 21 collas Style 5109 stila diski ar Satin Dark Grey stila apdari un perforētas Windsor ādas sēdekļi lieliski saskan ar MeridianTM 3D telpiskās skaņas sistēmu un funkcijām, ko nodrošina pakotne Driver Assist.
RANGE ROVER VELAR EDITION

RANGE ROVER VELAR EDITION

Land Rover Velar ir slavens ar savu avangardo izskatu, un Range Rover Velar Edition to paceļ pat vēl augstākā līmenī. Bīdāms panorāmas jumts, kontrastējošs Black krāsas jumts un Black stila detaļas iepazīstina ar jauna līmeņa progresīvo dizainu – tādu, kas ideāli saskan ar 20 collu Black stila diskiem. Pieejams plašs virsbūves krāsu un krāsojumu klāsts.

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

To veido 4 cilindru, 2,0 Si4 300 ZS pilnpiedziņas benzīna dzinējs un 143 ZS (105 kW) elektriskais dzinējs eMotor. tehnoloģijas, kas to nodrošina, ar katru dienu kļūst arvien viedākas un ilgtspējīgākas.

TURPINĀT IZPĒTĪT

RANGE ROVER VELAR MODEĻI

RANGE ROVER VELAR MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Range Rover Velar māksla.
APSKATĪT GALERIJU

Apskatīt WLTP rādītājus
Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


*Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

Lūdzu ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta aprīkojums var atšķirties arī atkarībā no dzinēja veida un transmisijas.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai tās varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.