RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

IR LAIKS PAZIŅOT. TAGAD PIEEJAMS ARĪ KĀ UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS
REZERVĒT IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU PIEPRASĪT CENRĀDI

RANGE ROVER EVOQUE – VĒL DROŠĀKS UN ĀTRĀKS KOMPAKTAIS SUV

Mūsu dizaina filozofijas turpinājums. Range Rover Evoque kupejai līdzīgais siluets padara šo modeli par pilnvērtīgu pēcteci transportlīdzeklim, kas apbūra sirdis visā pasaulē. Lielāko jaunumu vidū ir arī tīklā uzlādējamā, progresīvā hibrīda PHEV piedziņa. Pilnībā uzlādēts, tikai elektriskajā režīmā tas var nobraukt līdz 55 kilometriem.

Stilīgais pilsētas SUV Range Rover Evoque gaida Jūs salonā.

Reģistrējieties piekrišanai, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī iepazīstināsim ar labākajiem automobiļa iegādes piedāvājumiem.

ORIĢINĀLIE PIEDERUMI. GARANTĒTS STILS.

Personalizējiet savu Land Rover, izvēloties no plašā piederumu klāsta, kas izstrādāti, ņemot vērā stilu, praktiskumu un daudzpusību.
PIEEJAMĀS AUTOMAŠĪNAS: 6
Range Rover Evoque
SE D165 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2022
2022 new  Range Rover Evoque Fuji White D165 AWD AUTOMATIC MHEV SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
163 bhp
CENA
€ 55,860
Ikmēneša maksājums
€ 640
Range Rover Evoque
SE P200 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new  Range Rover Evoque Nolita Grey P200 AWD AUTOMATIC MHEV SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
petrol
Dzinēja jauda
200 bhp
CENA
€ 57,278
Ikmēneša maksājums
€ 656
Range Rover Evoque
SE D165 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2022
2022 new  Range Rover Evoque Seoul Pearl Silver D165 AWD AUTOMATIC MHEV SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
163 bhp
CENA
€ 59,722
Ikmēneša maksājums
€ 550
Range Rover Evoque
SE P200 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new  Range Rover Evoque Fuji White P200 AWD AUTOMATIC MHEV SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
petrol
Dzinēja jauda
200 bhp
CENA
€ 65,676
Ikmēneša maksājums
€ 753

VIRSBŪVES DIZAINS

Pārliecināts un atšķirīgs – Range Rover Evoque izsmalcinātās līnijas veido nepārprotamu izskatu.

Klikšķiniet, lai mijiedarbotos

SALONA DIZAINS

Kārtīgi apstrādātās virsmas un rūpīgi atlasītā Premium klases materiālu palete ir lielisks palīgs, veidojot nevainojamu vidi savā automobilī.

SALONA MEISTARĪBA

SALONA MEISTARĪBA

Pieejams patiešām plašs mūsdienīgu apdares materiālu klāsts, kas ļauj Jums pacelt sava Range Rover Evoque salona stilu vēl augstāk. Un tas viss – lai uzlabotu komforta un stila līmeni, kas spētu atbilst pat prasīgākajām gaumēm.
DALĪTAIS ELKOŅU BALSTS

DALĪTAIS ELKOŅU BALSTS

Range Rover Evoque salonā atradīsiet daudz pārdomātu detaļu, piemēram, viduskonsoli ar uzglabāšanas nodalījumu un dalīto elkoņu balstu. Tie automobiļa salonam piešķir papildu ērtības un pielāgojamības iespējas.
SĒDEKĻI

SĒDEKĻI

Savā Range Rover Evoque izbaudiet maksimālu komfortu, jo tas aprīkots ar apsildāmiem un atvēsināmiem priekšējiem sēdekļiem, ļaujot pielāgot to temperatūru atbilstoši Jūsu vēlmēm.

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

Range Rover Evoque ir aprīkots tā, lai pilnībā atbilstu 21. gadsimta pilsētas piedzīvojumiem. Tādas inovatīvas sistēmas kā Pivi, Apple Carplay®1 un Android AutoTM2 ļauj Jums baudīt uzlabotu savienojamību, kamēr intuitīvais skārienjutīgais ekrāns to izmantošanu padara maksimāli vienkāršu. Turklāt, MeridianTM telpiskās skaņas sistēma ikvienā braucienā sniedz koncertzāles cienīgas skaņas pieredzi.
VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA

Automobilis apvieno ikdienas vajadzībām nepieciešamo veiktspēju ar pārliecinošu braukšanas pieredzi bezceļu apstākļos. Range Rover Evoque ir aprīkots ar inteliģento Terrain Response 2 un All Terrain Progress Control sistēmu, kas ļauj Jums bez grūtībām pārvarēt jebkuras laikapstākļu izmaiņas vai apvidus.
SNIEGUMS

SNIEGUMS

Ar Range Rover Evoque katrs brauciens ir Jūsu rokās. Izvēlieties no plašā klāstā pieejamajiem spēka piedziņas blokiem, lai atrastu sev atbilstošāko variantu, neatkarīgi no tā, vai meklējat pārliecinošu braukšanas pieredzi vai labāku degvielas ekonomiju. Adaptīvās dinamikas sistēma papildus gādā par asāku vadāmību un kontroli.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

Jūsu ideālais Range Rover Evoque gaida, kad to atklāsiet.

RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

Pateicoties savam skaidrajam kupejas siluetam un LED priekšējiem lukturiem, Range Rover Evoque ir neatvairāms daudzus apbalvojumus ieguvušā automobiļa pēctecis. Tā skatienus piesaistošais izskats ir apvienots ar praktiskām funkcijām, piemēram, apsildāmiem, elektriski regulējamiem sānskata spoguļiem un sistēmu Pivi ar 10 collu skārienjutīgo ekrānu.
RANGE ROVER EVOQUE S

RANGE ROVER EVOQUE S

Range Rover Evoque S komplektācija, pateicoties apsildāmajiem, elektriski kontrolējamiem un nolokāmiem sānskata spoguļiem ar tuvošanās apgaismojumu un automātiskās aptumšošanās funkciju vadītāja pusē, vēl vairāk izceļ tā izsmalcināto un pārliecinošos reputāciju. Tādas iezīmes kā inteliģentā sistēma Pivi Pro3 un Ebony krāsas graudaina raksta ādas sēdekļu apdare luksusa klases pieredzi ļauj baudīt arī salonā.
RANGE ROVER EVOQUE SE

RANGE ROVER EVOQUE SE

Mūsdienīgais stils plaši vērojams Range Rover Evoque SE komplektācijā, kur par to gādā 20 collu vieglmetāla diski un viedais 10 collu nolaižamais skārienjutīgais ekrāns, kas aprīkots ar sistēmu Pivi Pro3. Salonā, pateicoties 11 skaļruņu MeridianTM skaņas sistēmai, savu iecienīto mūziku varat klausīties gluži kā dzīvajā izpildījumā.
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC

Range Rover Evoque R-Dynamic komplektācija turpina latiņu celt vēl augstāk, padarot jau tā fantastisko automobiļa dizainu vēl izteiksmīgāku un sportiskāku. Pateicoties pamanāmajiem 17 collu diskiem ar Satin Dark Grey stila apdari, Burnished Copper stila sānu ventilācijas atverēm un Satin Chrome stila pārnesumu pārslēgiem, modernas iezīmes šajā automobilī sastopamas it visur.
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC S

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC S

Pārdomātie Range Rover Evoque R-Dynamic S komplektācijas uzlabojumi ietver adaptīvo kruīza kontroli un apsildāmus, elektriski kontrolējamus, kā arī nolokāmus sānskata spoguļus ar tuvošanās apgaismojumu. Maksimālam komfortam un stilam salonā uzstādīti arī 12 virzienos elektriski regulējami priekšējie sēdekļi, kā arī attiecībā 40:20:40 nolokāmi aizmugurējie sēdekļi ar graudaina raksta ādas apdari.
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC SE

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC SE

Ļaujieties priekam, ko sniedz tādas Range Rover Evoque R-Dynamic SE komplektācijas iezīmes kā Premium LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām, vadītāja sēdeklis ar atmiņas funkciju un 20 collu vieglmetāla diski. Papildus tam izbaudiet vēl lielāku pārliecību ar pakotni Driver Assist.
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC HSE

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC HSE

Braucot ar Range Rover Evoque R-Dynamic HSE, matricas LED priekšējie lukturi un 20 collu diski ar Diamond Turned stila apdari ļauj visu uzmanību pievērst ceļam. Atslābinieties un izjūtiet savu mūziku pilnībā ar MeridianTM skaņas sistēmu, kā arī ļaujiet viedajām funkcijām, ko nodrošina pakotne Driver Assist, mazināt stresu brauciena laikā.
RANGE ROVER EVOQUE BRONZE COLLECTION

RANGE ROVER EVOQUE BRONZE COLLECTION

Modeļa versijas Range Rover Evoque Bronze Collection stila dizains ir patiesi izsmalcināts. Pieejams Carpathian Grey, Santorini Black vai Seoul Pearl Silver stila krāsā, aprīkots ar unikālu kontrastējošas krāsas Corinthian Bronze krāsas jumtu un 20 collu Satin Dark Grey stila diskiem, ko papildina izgaismotas sliekšņu plāksnes ar Range Rover uzrakstu.
RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Balstoties uz R-Dynamic HSE komplektāciju, Range Rover Evoque Autobiography ir aprīkots ar Burnished Copper stila cilspiedumu, 21 collas diskiem, kā arī Black stila buferiem, apmalēm un sānu elementiem. Greznības pieskāriens jūtams arī salonā, kur tas izpaužas vatētajos perforētas Windsor ādas sēdekļos ar pilno ādas apdares variantu Full Extended Leather Upgrade.

PIEEJAMS AR UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJU

Range Rover Evoque uzlādējamais hibrīds apvieno 3 cilindru 1,5 litru benzīna dzinēju un elektrisko dzinēju, lai nodrošinātu jaudu, kas līdzvērtīga 309 ZS. Brauciet paralēli hibrīda tehnoloģijas vai elektriskajā režīmā.

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Uzziniet, kas, ieskaitot iebūvētās tehnoloģijas, veiktspēju, sniegumu un daudz ko citu, ietilpst Range Rover Evoque piedāvājumā.
RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu kopā ar plašu lielisku dizaina variantu izvēli, pieejamajām palīgsistēmām un tehnoloģijām varat atrast šeit.
SPECIFICATIONS

SPECIFICATIONS

Izpētiet smalkās detaļas. Uzziniet vairāk par dzinēja sniegumu, izmēriem un degvielas patēriņu.
OPTIONS AND ACCESSORIES

OPTIONS AND ACCESSORIES

Stilīgs, izturīgs un praktisks – personalizējiet savu Range Rover Evoque, izvēloties no plašā klāstā pieejamajiem virsbūves un salona aksesuāriem.

††Apskatīt WLTP rādītājus

Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.
3Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
4Izvēloties bīdāmo panorāmas jumtu, priekšējā un aizmugurējā daļā tiks samazināts jumta augstums.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai tās varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa lietošanai nepieciešams Amazon konts.

Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.