Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

GALVENĀS IEZĪMES

UNIVERSĀLS DIZAINS

Salona daudzpusību nodrošina viegli konfigurējamais septiņu sēdvietu izvietojums un plaša telpa mantu novietošanai, kas piedāvāti kopā ar pārdomātu telpas izmantošanu un izsmalcinātu komfortu.  Viedā salokāmo sēdvietu sistēma “Intelligent Seat Fold” ļauj atbilstoši vajadzībām konfigurēt otro un trešo sēdekļu rindu, izmantojot bagāžas nodalījumā esošos slēdžus vai galveno skārienjutīgo ekrānu.

ATJAUTĪGA TEHNOLOĢIJA

Informācijas un izklaides sistēma nodrošina visaugstāko savienojamības un informācijas līmeni. No atjautīgām vadīšanas, parkošanās un vilkšanas palīgsistēmām līdz vismodernākajām tehnoloģijām – visa pasaule ir pie jūsu pirkstu galiem.

LABĀKĀ VEIKTSPĒJA KLASĒ

“Discovery” īstās mājas nav tikai pilsēta, tas nevainojami brauc arī pa bezceļiem. Šī visurgājēja vilktspēja ir pacelta jaunā līmenī – spēja vilkt līdz 3500 kg1 un virkne ieviesto palīgtehnoloģiju vilkšanu padarīs vieglu un drošu. Automobiļa optimizētā ģeometrija kopā ar unikālajām “Land Rover” tehnoloģijām nodrošina klasē vadošo braukšanu jebkādos apstākļos.

ĀRĒJAIS DIZAINS

SALONA DIZAINS

DAUDZPUSĪBA

ATJAUTĪGA PIEKĻUVE

TEHNOLOĢIJA

IESPĒJA

JAUDA

BACK

IZVĒLIETIES SAVU MODELI

RANGE ROVER

Choose your model

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover