JAUNAIS RANGE ROVER

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS
JAUNAIS RANGE ROVER
Jau kopš pašiem pirmsākumiem Range Rover modeļos iekļautas jaunus ceļus paverošas inovācijas un tie izcēlušies ar īpašu precizitāti un kvalitāti.

DIZAINA IESPĒJOTAS INOVĀCIJAS

Mūsu modernā dizaina vīzija balstīta mūsdienīgas, progresīvas inženiertehnikas un intuitīvas, viegli pārvaldāmas tehnoloģijas kombinācijā.

DESIGN ENABLING INNOVATION

Gludās lāzera metinātās jumta apdares detaļas sniedz neuzkrītošu apdares risinājumu, kas pilnībā atbilst mūsu dizaina filozofijai. Virsbūves ielaidumu elementi gādā par automobiļa virsbūves stingro stāju un ievērojami uzlabo aerodinamisko sniegumu. Pateicoties smalki iestrādātajai apdarei, noapaļotās durvju malas it kā saplūst ar stiklu un izstaro patiesi pievilcīgu vienkāršību. Range Rover digitālie LED priekšējie lukturi aprīkoti ar nozarē vadošo mikroprocesoru un 1,2 miljoniem mikrospoguļu. Vienlaikus tie spēj fokusēties uz 16 objektiem un aptumšot atspulgus. Pirmie šāda tipa aizmugurējie LED lukturi ir redzami tikai tad, kad darbojas – ieslēdzot lukturus, tie izstaro spilgti sarkanu gaismu, bet izslēdzot, ir redzami melni grafiskie elementi.

MIERA OĀZE

Aktīvā trokšņa slāpēšanas tehnoloģija un izsmalcinātā, kompozītmetāla arhitektūra nodrošina vienu no klusākajiem saloniem.

MIERA OĀZE

Nākamās paaudzes aktīvā trokšņa slāpēšanas tehnoloģija samazina nevēlamos trokšņus, vibrācijas un traucējumus. Tā samazina kognitīvo slodzi vadītājam un pasažieriem, palīdzot nokļūt galamērķi patiesā mierā. Pirmie šāda tipa trokšņus slāpējošie skaļruņi, kas iebūvēti galvas balstos, rada individuālas klusuma zonas, garantējot maksimālu salona izsmalcinātību. Četri Range Rover ārpusē ierīkotie akselerometri un mikrofoni fiksē disku vibrāciju, riepu radīto troksni un dzinēja radītās skaņas, bet 35 galvenie automobiļa skaļruņi efektīvi ģenerē troksni slāpējošos signālus. Inženiertehniskie uzlabojumi nodrošina par 24 procentiem labāku skaņas transmisiju pat pirms aktīvā trokšņa slāpēšanas tehnoloģijas izmantošanas.

NEMANĀMI INTEGRĒTAS FUNKCIJAS

Patiesam greznumam nepieciešamas progresīvas funkcijas, kas ir nemanāmi integrētas un vienmēr atjauninātas.

NEMANĀMI INTEGRĒTAS FUNKCIJAS

Progresīvās sistēmas, tostarp Amazon datorprogramma Alexa, attālinātās parkošanās palīgsistēma Remote Park Assist1un infoizklaides sistēma Pivi Pro2 ir nemanāmi integrētas, viegli lietojamas un ļoti aktuālas. Pateicoties bezvadu programmatūras (SOTA) atjauninājumiem, Range Rover ar laiku kļūst tikai labāks.

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

Range Rover jaunā arhitektūra nodrošina jaunus pamatus efektīvu spēka piedziņas bloku risinājumiem, tostarp uzlādējamā hibrīda (PHEV) dzinējiem ar palielinātu akumulatoru. Pilnībā elektriskā Range Rover versija pievienosies Range Rover automobiļu saimei jau 2024. gadā, pietuvinot mūsu ikdienas braucienus pilnībā elektriskai nākotnei.

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

IKDIENAS BRAUCIENI

75 PROCENTI

Pateicoties 113 km pilnībā elektriskajā režīmā nobraucamajam attālumam, braucot pilnībā elektriskajā režīmā, iespējams segt pat 75 procentus3 no ikdienas maršrutiem.

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ (EV) NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

113 KM **

WLTP. Paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 88 km.

CO,2  EMISIJAS (NO)

18 G/KM **

Izbaudiet nulli izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

PUBLISKĀS UZLĀDES LAIKS

<60 MINS

Uzlādējiet automobili līdz pat 80 % <60 mins with DC rapid charging4.

MLA-FLEX arhitektūra

Kompozītmetāla modulārā gareniskāarhitektūra (MLA-Flex) sniedz ideālu bāzi jauniem komforta un izsmalcinātības līmeņiem.

MLA-FLEX
MLA-FLEX

Range Rover jaunais, strukturālais dizains līdzsvaro svaru, jaudu un noturību. Jaunā MLA-Flex virsbūve līdz 50 procentiem uzlabo izturību un vispārējo automobiļa inženieriju, garantējot arī līdz 24 procentiem labāku skaņas transmisiju. Mūsdienīgās inženiertehnikas, 260 000 virtuālie testi un 1,2 miljoni kilometru garo prototipu testēšanas maršrutu ļāva Range Rover kļūt par izturīgu, izsmalcinātu kvalitātes etalonu.

TURPINIET IEPAZĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Range Rover iedvesmo ar savu piemēru.
RANGE ROVER MODEĻI

RANGE ROVER MODEĻI

Apskatīt visu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.

**Apskatīt WLTP rādītājus.

Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Pieejams no 2022. gada vidus.

2Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

3Attiecas uz lādēšanu mājas apstākļos un balstīti tikai uz anonīmiem īpašnieku datiem, kas iegūti no Range Rover klientiem.

4Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa izmantošanai nepieciešams Amazon konts.