IZTEIKSMĪGS, DRAMATISKS, NEPĀRSPĒJAMS.

IZTEIKSMĪGS, DRAMATISKS, NEPĀRSPĒJAMS.

Izbaudiet modeļa Range Rover Sport ekskluzivitāti un dinamiku.


Ar modeli Range Rover Sport jebkurš brauciens kļūst par īpašu notikumu. Tas var būt maksimāli dinamisks, ja vadītājs to vēlas, vienlaikus saglabājot augstāko izsmalcinātības un komforta līmeni. Šī automobiļa spēja ir apvienot divējādos raksturus, pateicoties vispusīgajam tehnoloģiju un funkciju klāstam, kas garantē vēl lielāku greznību un vienotību ar tā vadītāju.

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

Sākot ar mērķtiecīgo sniegumu uz ceļa līdz pilnībā atjaunotajai bezceļu braukšanas veiktspējai, plašais aizraujošo un inovatīvo tehnoloģiju klāsts padara modeli Range Rover Sport par īstenu sportiskās greznības piemēru. Regulējamā dinamiskā pneimatiskās piekares sistēma tagad pieejama visos Range Rover Sport modeļos un jau laikus, izmantojot navigācijas datus un pārslēdzamā tilpuma pneimatiskās atsperes, sagatavo automobili gaidāmajiem ceļa apstākļiem, lai nodrošinātu vēl precīzāku, dinamiskāku un nosvērtāku vadāmību. Dodieties jaunu pieredžu ceļojumā kopā ar modeli Range Rover Sport.
INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

SPORTISKA GREZNĪBA

Modeļa Range Rover Sport neparastā personība lieliski apvieno sportiskumu un izsmalcinātību. Pateicoties septiņiem apvidus režīmiem, šis luksusa klases SUV spēj pielāgot automobiļa dzinēja, pārnesumkārbas, diferenciāļu un šasijas sistēmas darbību, izmantojot sistēmu Terrain Response 2. Sistēmas Configurable Terrain Response tehnoloģija ļauj Jums personalizēt savas bezceļu sistēmas uzstādījumus. Vai esat gatavi luksusa klases piedzīvojumiem?
SPORTISKA GREZNĪBA

MINIMĀLISMA STILĀ IETURĒTS DIZAINS

Izsmalcinātais automobiļa virsbūves dizains lieliski atklāj modeļa Range Rover Sport būtību. Pateicoties izteiktajām virsbūves līnijām un pašpārliecinātajai stājai, ko lieliski izceļ noteiktās dizaina detaļas un robustās proporcijas, tiek radīts iespaids, ka automobilis ir nosvērts un vienmēr gatavs ceļam. Izteiksmīgās proporcijas, ko nodrošina īsās pārkares, automobiļa pārliecinošais priekšgals un slīpais stikls priekšā un aizmugurē, akcentē automobiļa unikālo raksturu. Atklājiet tā eleganci un dodieties ceļā ar Range Rover Sport.
MINIMĀLISMA STILĀ IETURĒTS DIZAINS

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Range Rover Sport automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu* vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.
5 GADU GARANTIJA

Esat gatavi atklāt modeli Range Rover Sport? Sazinieties ar mums, rezervējiet izmēģinājuma braucienu un atklājiet Range Rover Sport.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)