RANGE ROVER SPORT

Range Rover Sport: spilgts, izteiksmīgs un nepārspējams. Izcils grezna sportiskā pilsētas SUV piemērs.

Range Rover Sport ir radīts, lai ļautu izbaudīt ne tikai dinamisku braukšanu pa ceļiem, bet arī izsmalcinātu eleganci un luksusa klases komfortu. Uzstādiet jaunus standartus.

PAR RANGE ROVER SPORT

Range Rover Sport dizains apvieno minimālismu un sportisku dinamiku. SUV ar īso aizmugurējo virsbūves izcilni izceļas ar savu izskatu un iespaidīgajām proporcijām un nevienu neatstāj vienaldzīgu. 23 collu diski pieejami dažādos apdares variantos. Unikālo SUV profilu nav iespējams sajaukt ar kādu citu.
RANGE ROVER SPORT PAR RANGE ROVER SPORT

VIENKĀRŠA VADĪŠANA

Izstrādājot Range Rover Sport salona dizainu, tika veltīta īpaša uzmanība, lai nodrošinātu ergonomisku stāvokli, sēžot pie stūres. Viduskonsole ir ērti savienota ar lēzeno informācijas paneli un augstas izšķirtspējas skārienjutīgo ekrānu, tādēļ pārvaldīt automobili ir pat ļoti vienkārši. Turklāt ērtie sēdekļi nodrošina stabilitāti un mieru braucot.
RANGE ROVER SPORT VIENKĀRŠA VADĪŠANA

MŪSDIENĪGI MATERIĀLI

Mūsdienīga greznība – tā ir ne tikai forma, bet arī krāsu un materiālu kombinācija. Lai radītu ilgtspējīgu un modernu luksusa klases salonu, izmantojām mūsdienīgus tehniskos materiālus, tostarp īpaši vieglos Ultrafabrics™ audumus, kas izceļas ar savu augsto kvalitāti un izturību.
RANGE ROVER SPORT MŪSDIENĪGI MATERIĀLI

INTUITĪVAS SISTĒMAS

Ērti integrētais 13,1 collas skārienjutīgais ekrāns mūsu līdz šim intuitīvākās izstrādātās sistēmas – infoizklaides sistēmas Pivi Pro – lietošanu padara īpaši vienkāršu. Meridian™ Signature Sound ļauj baudīt dzīvās skaņas koncertam līdzvērtīgu skaņas kvalitāti. Piesātinātu un kvalitatīvu skaņu visā automobiļa salonā nodrošina zemo frekvenču skaļrunis, kā arī 34 skaļruņi, kas balstīti Meridian™ Trifield 3D tehnoloģijā.
Range Rover Sport INTUITĪVAS SISTĒMAS

INFOIZKLAIDES SISTĒMA AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU ZONĀ

Pasažieri var skatīties filmas vai pieslēgt spēļu konsoli un izbaudīt ikvienu ceļojuma mirkli. Automobilī pieejami divi 11,4 collu diagonāles augstas izšķirtspējas ekrāni ar ekrāna dublēšanas funkciju un HDMI saskarni.
Range Rover Sport INFOIZKLAIDES SISTĒMA AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU ZONĀ

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

3D ārējo kameru sistēma un ClearSight Ground View sistēma, darbojoties kopā, ļauj redzēt “cauri” dzinēja pārsegam. Braucot nelielā ātrumā, papildu gaismas apspīd zemi un palīdz droši manevrēt šaurās vietās un sliktā apgaismojumā. Sistēma Remote Park Assist palīdz Jums novietot Range Rover Sport SUV šaurās vietās un izbraukt no tām gan pilsētā, gan ārpus tās, turklāt, izmantojot viedtālruni, ļauj kontrolēt automobili pat tad, ja neatrodaties tajā.
Range Rover Sport INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

PILNPIEDZIŅA

Pilnpiedziņas sistēma nodrošina automobiļa stabilitāti un manevrētspēju. Fantastiskā manevrētspēja izceļas ar 11 m nepārsniedzošu apgriešanās diametru, kas ir mazākais Range Rover SUV vidū. Sistēma Terrain Response 2 ar septiņiem braukšanas režīmiem regulē dzinēju, pārnesumkārbu, diferenciāļus un šasijas sistēmas. Sistēma Configurable Terrain Response ļauj Jums izvēlēties vēlamos bezceļu iestatījumus.
Range Rover Sport PILNPIEDZIŅA

DINAMISKĀ SISTĒMA DYNAMIC RESPONSE PRO

Pateicoties dinamiskajai pneimatiskās piekares sistēmai ar dinamisko sistēmu Dynamic Response Pro, Jūsu Range Rover Sport vadāmības parametri ir noregulēti tik precīzi kā nekad agrāk. Regulējamā tilpuma pneimatiskās atsperes sniedz vēl vairāk komforta un kontroles. Elektroniskā uzraudzības sistēma Active Roll Control spēj novirzīt līdz 1 400 Nm lielu griezes momentu katrai asij.
Range Rover Sport DINAMISKĀ SISTĒMA DYNAMIC RESPONSE PRO

KONTROLE BEZCEĻU APSTĀKĻOS

Iestatiet un saglabājiet vēlamo ātrumu sarežģītos ceļa apstākļos, piemēram, braucot pa slideniem ceļiem, slapju zāli, ledu, sniegu vai zemes ceļiem. Pasaulē pirmā adaptīvā kruīza kontroles sistēma, kas paredzēta bezceļu apstākļiem, automātiski kontrolē automobiļa braukšanas ātrumu un nodrošina optimālu kontroli, kā arī vēlamo komforta līmeni.
Range Rover Sport KONTROLE BEZCEĻU APSTĀKĻOS

MODEĻA HIBRĪDA VERSIJA

Iespaidīgi jaudīga un efektīva modeļa versija, turklāt tā ir viena no retajām, kas atbalsta 50 kW līdzstrāvas (DC) ātro uzlādi. Modeļa Range Rover Sport uzlādējamā hibrīda (PHEV) versiju ar lielāka tilpuma akumulatoru līdz 80 procentiem iespējams uzlādēt mazāk nekā stundas laikā. SUV aprīkots ar 3,0 litru darba tilpuma sešu cilindru Ingenium benzīna dzinēju (160 kW) un vairākiem braukšanas režīmiem.
Range Rover Sport MODEĻA HIBRĪDA VERSIJA

PIECU GADU GARANTIJA

Iegādājoties jauno Range Rover automobili, tam tiek piešķirta arī 5 gadu vai 150 000 km nobraukuma (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Izbaudiet katru ceļojuma mirkli, apzinoties, ka parūpēsimies par ikvienu detaļu un nodrošināsim Jums patiesi greznu pieredzi.
Range Rover Sport PIECU GADU GARANTIJA

LĪDZ 2024. GADA 30. APRĪLIM izmantojiet īpašo piedāvājumu biznesa klientiem un iegādājieties modeli Range Rover Sport.

Aizpildiet formu, lai uzzinātu vairāk.

Range Rover Sport

Reģistrējieties izmēģinājuma braucienam un iepazīstiet to.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)