CEĻŠ UZ BRĪVĪBU

Atklājiet vairāk savā pasaulē ar Discovery Sport.

DAUDZPUSĪGS DIZAINS

PLAŠS SALONS

PLAŠS SALONS

Automobilī iespējams iebūvēt pat līdz 7 sēdvietām. Tajā ierīkota arī klasē ietilpīgākā atvērtā tipa priekšējā konsole,1tādēļ komfortu un stilu spēj izjust ikviens ģimenes loceklis.
VILKT JEBKO

VILKT JEBKO

Discovery Sport vilktspēja līdz 2500 kg* dod iespēju transportēt jebko – no piekabēm līdz zirgu treileriem.
VEST VISU

VEST VISU

Jumts ar dinamisko noslodzi līdz 75 kg ir iespēja pārvadāt jumta kastes, velosipēdus un citu aprīkojumu.

JŪSU NĀKAMAJAM PIEDZĪVOJUMAM

FOR YOUR NEXT ADVENTURE
DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGUS

DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGUS

Gloss Black stila sliekšņi un Gloss Black stila režģis ar zīmolam raksturīgo Discovery sešstūra rakstu lieliski saskan ar virsbūves krāsas apakšējās daļas aizsargiem un Narvik Gloss Black stila uzrakstu Discovery uz dzinēja pārsega.
Discovery Sport
INTUITĪVAS KONTROLES POGAS

INTUITĪVAS KONTROLES POGAS

Ērti pārvaldiet visus brauciena parametrus jaunajā 11,4 collu liektā stikla Pivi Pro2 skārienjutīgajā ekrānā. Jaunā pārnesumu pārslēga svira nodrošina itin vienkāršu un ērtu vadību.

INTUITĪVA TEHNOLOĢIJA

PILNĪBĀ SAVIENOTS

PILNĪBĀ SAVIENOTS

Jautriem piedzīvojumiem ģimenes lokā noteikti noderēs Pivi Pro2 infoizklaides sistēma. 90 procentiem darbību iespējams piekļūt vien ar diviem pieskārieniem jaunajā 11,4 collu liektā stikla skārienjutīgajā ekrānā.

VADĪTĀJA PALĪGU PAKOTNE

Izstrādāts, lai braukšana būtu vienkāršāka. Driver Assist Pack intuitīvās funkcijas ietver adaptīvo kruīza kontroli un aizmugures sadursmes monitoru.
VADĪTĀJA PALĪGU PAKOTNE
SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION

Pateicoties savā klasē izsmalcinātākajai salona gaisa attīrīšanas tehnoloģijai,1modeļa versijas Discovery Sport salona gaisa attīrīšanas funkcija Cabin Air Purification Plus izfiltrē un attīra salona gaisu no putekļiem un mikrobiem, vienlaikus uzraugot arī CO2 līmeņus, lai maksimāli uzlabotu Jūsu ģimenes labsajūtu.
NEPĀRTRAUKTS SAVIENOJUMS, ESOT CEĻĀ

NEPĀRTRAUKTS SAVIENOJUMS, ESOT CEĻĀ

Nodrošiniet nepārtrauktu savienojumu visai ģimenei ar Amazon datorprogrammu Alexa, mākoņkrātuves savienojumu, lietotni Apple CarPlay®7 un papildaprīkojumā pieejamo bezvadu tīklāju ar datu plānu. Mijiedarbojieties ar savu automobili attālināti, izmantojot programmu Land Rover Remote Skill8.
IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

Ierīču bezvadu lādētājs3 un savienojums ļauj Jums uzlādēt saderīgos viedtālruņus, samazinot jucekli salonā.
INTUITĪVI DROŠS

INTUITĪVI DROŠS

Ar bezatslēgas piekļuvi, kas ir SE un HSE versiju standarta aprīkojums, Jūsu automašīnas durvis tiks automātiski aizslēgtas, kad atslēga vairs nebūs uztveršanas zonā.

UZLABOTA EFEKTIVITĀTE

WLTP ELEKTRISKĀ SNIEDZAMĪBA (LĪDZ)

60KM††
WLTP. Paredzamais reālais nobraukums līdz 46 km.

CO2 EMISIJAS (NO)

34G/KM††
Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

30MINŪTES
Ātrā līdzstrāvas (DC) uzlāde (no 0 līdz 80 procentiem aptuveni 30 minūtēs).

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

2STUNDAS 12 MINŪTES
Līdz 100 %, izmantojot 7 kW AC mājas uzlādes staciju.

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Veiciet vairāk nekā 90 procentus vidējo ikdienas braucienu EV režīmā 9. Plug-in elektriskais hibrīds (PHEV) nodrošina pilnībā elektrisku braukšanu bez izplūdes gāzēm.

DZINĒJU: P270e
ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

JAUDA

249PS
184 kW.

MAKSIMĀLĀ VILKTSPĒJA (LĪDZ)

2.200KG

0-100 KM/H

7,8SEKUNDĒS
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h, 7,8 sekundēs

CO2 EMISIJAS (NO)

187G/KM±
Kombinētais

VIEGLĀ HIBRĪDA BENZĪNA

Mūsu efektīvie un jaudīgie vieglā hibrīda dzinēji akumulē, uzglabā un atkārtoti izmanto enerģiju, kas palēninājuma laikā parasti iet zudumā.

DZINĒJU: P250
VIEGLĀ HIBRĪDA BENZĪNA

JAUDA

204PS
150 kW.

MAKSIMĀLĀ VILKTSPĒJA (LĪDZ)

2.500KG

0-100 KM/H

8,6SEKUNDĒS
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h, 8,6 sekundēs

CO2 EMISIJAS (NO)

171G/KM††
WLTP kombinētais

DĪZEĻDEGVIELAS HIBRĪDDZINĒJI

Mūsu efektīvie un jaudīgie vieglā hibrīda dzinēji akumulē, uzglabā un atkārtoti izmanto enerģiju, kas palēninājuma laikā parasti iet zudumā.

DZINĒJU: D200
DĪZEĻDEGVIELAS HIBRĪDDZINĒJI

PĀRLIECINOŠA VEIKTSPĒJA

vieglā hibrīdac
vieglā hibrīdac

OPCIJAS UN AKSESUĀRI

UNIKĀLI JUMS

UNIKĀLI JUMS

Izmeklētu aksesuāru un eksterjera papildinājumu komplekts ļauj pielāgot Jūsu Discovery Sport katram piedzīvojumam.

TURPINIET IEPAZĪT

Modeļi un specifikācijas

Modeļi un specifikācijas

Apskatiet pilnu modeļu klāstu un specifikācijas.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Iegūstiet vēl vairāk ar modeļa versiju Discovery Sport.

**Apskatīt WLTP rādītājus
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu.

*Vilkšana būtiski ietekmēs elektriskajā režīmā (EV) nobraucamo attālumu.

Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

1Salīdzinot ar konkurentu tās pašas klases automobiļiem (kas bijuši spēkā 03.03.2023.).

2Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

3Tikai saderīgie viedtālruņi.

4Dažos tirgos nepieciešams saules gaismu kliedējošs stikls. Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad automobilis tiks aprīkots ar sistēmu Pivi Pro.

5Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

6ClearSight Ground View funkcija ir atkarīga no 3D ārējo kameru sistēmas. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

7Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Land Rover Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Land Rover Remote App nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store / Google Play Store.

9Vidējais ikdienā Discovery Sport transportlīdzekļu nobraucamais attālums (51 km) noteikts, balstoties uz sistēmas InControl datiem, kas fiksēti 30 pasaules valstīs laika posmā no 2019. līdz 2022. gadam. Pieņemot, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no dzinēja veida un transmisijas.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmas / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.