UZZINĀT VAIRĀK

MODEĻA VERSIJA DISCOVERY SPORT
<h3><b>UZZINĀT VAIRĀK</h3> MODEĻA VERSIJA DISCOVERY SPORT

DAUDZPUSĪGS DIZAINS

PLAŠS SALONS

Automobilī iespējams iebūvēt pat līdz 7 sēdvietām. Tajā ierīkota arī klasē ietilpīgākā atvērtā tipa priekšējā konsole,1tādēļ komfortu un stilu spēj izjust ikviens ģimenes loceklis.

ŅEMIET LĪDZI VISU NEPIECIEŠAMO

Pateicoties dinamiskajai jumta noslodzei, kas sasniedz pat līdz 75 kg, vietas pietiks kā jumta bagāžniekiem, tā arī velosipēdiem un citam aprīkojumam.

NEMANĀMA SAVIENOJAMĪBA

Lai Jūsu viedierīces vienmēr būtu uzlādētas, katrā automobiļa sēdekļu rindā ierīkotas USB-C pieslēgvietas, kā arī augstākas jaudas avots ātrākai lādēšanai.

JŪSU NĀKAMAJAM PIEDZĪVOJUMAM

FOR YOUR NEXT ADVENTURE

DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGUS

Gloss Black stila sliekšņi un Gloss Black stila režģis ar zīmolam raksturīgo Discovery sešstūra rakstu lieliski saskan ar virsbūves krāsas apakšējās daļas aizsargiem un Narvik Gloss Black stila uzrakstu Discovery uz dzinēja pārsega.

DINAMISKS IZSKATS

Izteiksmīgais siluets, augšupejošā sāna līnija un ekskluzīvā dizaina aizmugurējie jumta balsti neļauj šaubīties, ka tā ir oriģinālā modeļa Discovery interpretācija. Modelim iespējams izvēlēties 21 vai 19 collu vieglmetāla diskus ar Gloss Black stila vai Diamond Turned stila apdari.

SKATIENUS PIESAISTOŠAS KRĀSAS

Modeļa versijā Discovery Sport Dynamic iebūvēti vilkšanas cilpu vāciņi ar virsbūves krāsas apdari, kā arī Gloss Black stila apakšējās virsbūves daļas apdares joslas, kas izceļ izteiksmīgo un moderno automobiļa izskatu.

INTUITĪVAS KONTROLES POGAS

Ērti pārvaldiet visus brauciena parametrus jaunajā 11,4 collu liektā stikla Pivi Pro2 skārienjutīgajā ekrānā. Jaunā pārnesumu pārslēga svira nodrošina itin vienkāršu un ērtu vadību.

GARANTĒTS KOMFORTS

Pateicoties plašajam apdares materiālu klāstam, tostarp Luxtec un mākslīgā zamša audumiem, sēdēšana automobilī ikvienam sniegs patiesu komfortu. DuoLeather āda vai Windsor āda ir pieejama dažādu krāsu apdares variantos.

PATĪKAMI SKATI

Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo panorāmas stikla jumta logu un piepildiet sava Discovery Sport salonu ar dabisko gaismu, kā arī baudiet satriecošus skatus neatkarīgi no tā, kurā rindā sēžat.

INTUITĪVA TEHNOLOĢIJA

PILNĪBĀ SAVIENOTS

Jautriem piedzīvojumiem ģimenes lokā noteikti noderēs Pivi Pro2 infoizklaides sistēma. 90 procentiem darbību iespējams piekļūt vien ar diviem pieskārieniem jaunajā 11,4 collu liektā stikla skārienjutīgajā ekrānā.

INTERAKTĪVAIS VADĪTĀJA EKRĀNS

Augstas izšķirtspējas 12,3 collu pilnībā interaktīvais vadītāja displejs ir izstrādāts, lai vadītājs vienlīdz ērti varētu pārredzēt kā automobiļa, tā arī navigācijas un braukšanas informāciju. Galvenā informācija tiek projicēta uz vējstikla displeja, pateicoties uznirstošajam vējstikla displejam.4.

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION

Pateicoties savā klasē izsmalcinātākajai salona gaisa attīrīšanas tehnoloģijai,1modeļa versijas Discovery Sport salona gaisa attīrīšanas funkcija Cabin Air Purification Plus izfiltrē un attīra salona gaisu no putekļiem un mikrobiem, vienlaikus uzraugot arī CO2 līmeņus, lai maksimāli uzlabotu Jūsu ģimenes labsajūtu.

NEPĀRTRAUKTS SAVIENOJUMS, ESOT CEĻĀ

Nodrošiniet nepārtrauktu savienojumu visai ģimenei ar Amazon datorprogrammu Alexa, mākoņkrātuves savienojumu, lietotni Apple CarPlay®7 un papildaprīkojumā pieejamo bezvadu tīklāju ar datu plānu. Mijiedarbojieties ar savu automobili attālināti, izmantojot programmu Land Rover Remote Skill8.

IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

Ierīču bezvadu lādētājs3 un savienojums ļauj Jums uzlādēt saderīgos viedtālruņus, samazinot jucekli salonā.

UZLABOTA EFEKTIVITĀTE

UZLĀDĒJAMS ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Veiciet vairāk nekā 90 procentus ikdienas braucienu tīrā elektriskajā režīmā. Uzlādējamais elektriskais hibrīds (PHEV) nodrošina pilnībā elektrisku braukšanu ar nulles izplūdes gāzēm un sertificētu sniedzamību līdz 61 km ††.

ELEKTRISKĀ HIBRĪDA SPECIFIKĀCIJAS

WLTP ELEKTRISKĀ SNIEDZAMĪBA (LĪDZ)

61 KM**

Paredzamais reālais nobraukums līdz 47 km.

CO2 EMISIJAS (NO)

33 G/KM**

Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

30 MINŪTES(-ĒM)

Ātrā līdzstrāvas (DC) uzlāde (no 0 līdz 80 procentiem aptuveni 30 minūtēs).

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

2 STUNDAS 12 MINŪTES

Līdz 100 %, izmantojot 7 kW AC mājas uzlādes staciju.

PĀRLIECINOŠA VEIKTSPĒJA

CONFIDENT CAPABILITY

PĀRVIETOJIET JEBKO

Pateicoties vilktspējai, kas sasniedz līdz 2500 kg*,ar modeli Discovery Sport velciet visu, sākot no parastajām līdz zirgu piekabēm.

PIELĀGOJAMAS TEHNOLOĢIJAS

Lai nodrošinātu pārliecību jebkādos apstākļos, ikviens Discovery Sport modelis ir aprīkots ar pilnpiedziņas sistēmu All-Wheel Drive, sistēmu All Terrain Progress Control un Terrain Response 2.

OPTIMĀLA SAĶERE

Jūtieties droši jebkādos apstākļos, pateicoties sistēmām Launch Traction Control, Gradient Release Control, Hill Launch Assist, kā arī bezceļiem pielāgotajai palīgsistēmai Hill Descent Control.

TURPINIET IEPAZĪT

DISCOVERY SPORT MODEĻI

DISCOVERY SPORT MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Iegūstiet vēl vairāk ar modeļa versiju Discovery Sport.

**Apskatīt WLTP rādītājus
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu.

*Vilkšana būtiski ietekmēs elektriskajā režīmā (EV) nobraucamo attālumu.

Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

1Salīdzinot ar konkurentu tās pašas klases automobiļiem (kas bijuši spēkā 03.03.2023.).

2Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

3Tikai saderīgie viedtālruņi.

4Dažos tirgos nepieciešams saules gaismu kliedējošs stikls. Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad automobilis tiks aprīkots ar sistēmu Pivi Pro.

5Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

6ClearSight Ground View funkcija ir atkarīga no 3D ārējo kameru sistēmas. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

7Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Land Rover Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Land Rover Remote App nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store / Google Play Store.

9Vidējais ikdienā Discovery Sport transportlīdzekļu nobraucamais attālums (51 km) noteikts, balstoties uz sistēmas InControl datiem, kas fiksēti 30 pasaules valstīs laika posmā no 2019. līdz 2022. gadam. Pieņemot, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no dzinēja veida un transmisijas.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmas / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.