DEFENDER SPECIFIKĀCIJAS

DEFENDER SPECIFIKĀCIJAS
110 75th LIMITED EDITION​
D300 AWD AUTOMATIC
110 75th LIMITED EDITION​

110 75th LIMITED EDITION​

D300 AWD AUTOMATIC

SNIEGUMS
Maksimālais ātrums km/h 191 ‡
Paātrinājums (sekundēs) no 0 līdz 100 km/h 7,0
DEGVIELAS PATĒRIŅŠ
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKS
SVARS
VILKŠANA
JUMTA BAGĀŽNIEKS
IZMĒRI
SALONA AUGSTUMS
VIETA KĀJĀM
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
KLĪRENSS (IEKĻAUTS STANDARTAPRĪKOJUMĀ)
KLĪRENSS – BEZCEĻU BRAUKŠANA
BRASLU IZBRAUKŠANAS DZIĻUMS
APGRIEŠANĀS DIAMETRS

TURPINĀT IZPĒTĪT

PERSONALIZĒŠANA

PERSONALIZĒŠANA

Izvēlēties plašā klāstā pieejamos papildaprīkojuma un aksesuāru variantus.
DEFENDER MODEĻI

DEFENDER MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Jaudīgs un ilgtspējīgs.

**View WLTP figures.

[1]Sniegtie rādītāji ir ražotāja aprēķini un tiks aizstāti ar oficiālajiem ES testa rādītājiem, tiklīdz tie būs pieejami. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un aksesuāri. Rādītāji iegūti, veicot pārbaudes ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

*Sniegtie rādītāji ir oficiālo ražotāja WLTP testu, kas veikti atbilstoši Eiropas braukšanas cikla metodikas (NEDC2) un ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots reālais nodokļu režīms.

**Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Maksimālais ātrums ir 209 km/h (130 mph), ja automobilis aprīkots ar 22 collu diskiem.
Maksimālais ātrums ir 191 km/h (119 mph), ja automobilis aprīkots ar 20 collu diskiem.
‡‡Apvienojumā ar elektrisko motoru.
Ieskaitot vadītāju, kura svars ir 75 kg, pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.
Ieskaitot pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.
Dinamiskais jumta bagāžnieks spēj izturēt līdz 118 kg / 168 kg (90/110 un 130) smagu kravu, ja automobilis aprīkots ar bezceļu apstākļiem paredzētām riepām un jumta sliedītēm Expedition. Statiskais jumta bagāžnieks spēj izturēt līdz 300 kg smagu kravu.
Pēc 1. rindiņas rādītāji attiecībā uz modeļa versiju Hard Top atrodami aiz rādītājiem par bagāžas nodalījumu.

Sausā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts ar VDA atbilstošiem cietiem blokiem (200 mm x 50 mm x 100 mm). Hard Top modeļi: ietver nodalījumu zem bagāžas nodalījuma grīdas, bet ne pacēlāju un instrumentus.
Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Modeļa versijas Hard Top: Ietver nodalījumu zem bagāžas nodalījuma grīdas, bet ne pacēlāju un instrumentus.

Defender V8 modeļiem nav pieejama dinamiska jumta bagāžnieka ietilpība. Statiskais jumta bagāžnieks spēj izturēt līdz 300 kg smagu kravu.
*Ar noņemtu vilkšanas āka vāku.

Svars atspoguļo automobiļa standartaprīkojuma specifikācijas. Papildaprīkojums palielina automobiļa svaru.
Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.