JAUNAIS DEFENDER OCTA

EKSTRĒMAS VEIKTSPĒJAS VIRSOTNE
Izcilākais Defender ir ceļā.

TIK SPĒCĪGS, KĀ IZSKATĀS

Defender OCTA priekšējais lukturis
Visu laiku ātrākais un jaudīgākais Defender ar 635 ZS V8 vieglā hibrīda dzinēju un 6D Dynamics pneimatisko balstiekārtu, lai nodrošinātu visaugstāko veiktspēju uz jebkāda seguma un jebkuros apstākļos.

DEFENDER KLĀSTS

Pieņemiet neiespējamo. Aplūkojiet visu Defender modeļu klāstu un specifikācijas.
Pasākuma laikā tika prezentēts Defender 90, 110, 130

Pivi un InControl funkciju, iespēju un trešo pušu pakalpojumu pieejamība ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar Land Rover mazumtirgotāju, lai uzzinātu vairāk par to pieejamību vietējā tirgū un pilnus noteikumus. Mobilā tīkla savienojumu nevar garantēt visās vietās.


Informācija par InControl tehnoloģiju un attēli, tostarp ekrāni vai vizualizāciju sekvences, ir tieši atkarīgas no programmatūras atjauninājumiem, programmatūras versijas un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām, ko nosaka izmantotās papildiespējas.


Visas automobilī pieejamās funkcijas ir lietojamas vienīgi tad, kad tas ir droši. Autovadītājiem vienmēr ir jāsaglabā pilna kontrole pār transportlīdzekli.


Bezceļa braukšana speciāli ierādītā teritorijā ar atbilstošajām atļaujām.


Izaicinošai braukšanai bezceļa apstākļos ir nepieciešama visaptveroša apmācība un pieredze. Pastāv savainojumu un bojājumu risks. Nekad nepārkāpiet savu braukšanas iemaņu robežas.


Pirms uzbraukšanas uz sasalušas virsmas vienmēr pārbaudiet maršrutu, virsmu, pamatni un izbraukšanas variantus.


Atjauninājumiem būs nepieciešams datu savienojums.