RANGE ROVER VELAR
SPECIFIKĀCIJAS

VELAR
D200 AWD AUTOMATIC MHEV
SE

SE

D200 AWD AUTOMATIC MHEV

SNIEGUMS
DEGVIELAS EKONOMIJA
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKS
SVARS
VILKŠANA
JUMTA BAGĀŽNIEKS
IZMĒRIIZMĒRI
SALONA AUGSTUMS
VIETA KĀJĀM
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
KLĪRENSS
KLĪRENSS – BEZCEĻU BRAUKŠANA
APGRIEŠANĀS DIAMETRS
BRASLU IZBRAUKŠANAS DZIĻUMS

BAGĀŽAS NODALĪJUMS (LĪDZ)

1811 l✦


Range Rover Velar modeļiem.  

DISKI

Līdz 22 collām


Nav pieejami modeļa versijām ar P400e dzinējiem.

ELEKTRISKAJĀ (EV) REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

53 km
(33 jūdzes)††


Range Rover Velar uzlādējamā hibrīda modelim.

SKĀRIENJUTĪGAIS EKRĀNS

10 collas


Standartaprīkojumā visiem Range Rover Velar modeļiem.

TURPINĀT IZPĒTĪT

RANGE ROVER VELAR MODEĻI

RANGE ROVER VELAR MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Izpētīt elektriskos automobiļus.
UZZINĀT VAIRĀK
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Avangardiskais Range Rover.
IZPĒTĪT PĀRSKATU

Sniegtie rādītāji ir oficiālo ražotāja WLTP testu, kas veikti atbilstoši Eiropas braukšanas cikla metodikas (NEDC2) un ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. Degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots reālais nodokļu režīms.
††Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. Degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

±Sniegtie rādītāji ir NEDC (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti pēc ražotāja oficiālo testu rezultātiem. Rādītāji var atšķirties, ņemot vērā apkārtējo vidi un braukšanas stilu. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties.
Maksimālais ātrums dzinējiem ar atsperu piekari ir 210 km/h.
‡‡Apvienojumā ar elektrisko dzinēju.
Ieskaitot vadītāju, kura svars ir 75 kg, pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.
Ieskaitot pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.
Sausā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts ar VDA atbilstošiem cietiem blokiem (200 mm x 50 mm x 100 mm). Daudzums, kas mērīts līdz salona griestiem. Bagāžas nodalījuma konfigurācija un kopējā bagāžas nodalījuma ietilpība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus.
Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Daudzums, kas mērīts līdz salona griestiem. Bagāžas nodalījuma konfigurācija un kopējā bagāžas nodalījuma ietilpība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus.
Ja aprīkots ar elektronisko pneimatiskās piekares sistēmu. Svars atspoguļo automobiļa standartaprīkojuma specifikācijas. Papildaprīkojums palielina automobiļa svaru.