DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

DAUDZPUSĪGS UN KOMPAKTS SUV TAGAD PIEEJAMS ARĪ KĀ UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS.
REZERVĒT IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU PIEPRASĪT CENRĀDI

DISCOVERY SPORT - JŪSU PIEDZĪVOJUMU PARTNERIS

Proporcijas, kas apvieno unikālu raksturu un atbilst Land Rover iespējām un jaudai, rada harmonisku vidi jūsu īpašajiem ceļojumiem.

Discovery Sport tagad ir pieejams ar Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) tehnoloģiju, kas nodrošina veiktspēju un līdz 60 km elektriskajā režīmā.

Bagātīgi aprīkotais Discovery Sport tikai 54 206 EUR

Reģistrējieties piekrišanai, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī iepazīstināsim ar labākajiem automobiļa iegādes piedāvājumiem.

ORIĢINĀLIE PIEDERUMI. GARANTĒTS STILS.

Personalizējiet savu Land Rover, izvēloties no plašā piederumu klāsta, kas izstrādāti, ņemot vērā stilu, praktiskumu un daudzpusību.
PIEEJAMĀS AUTOMAŠĪNAS: 3
Discovery Sport
Standard Wheelbase SE D165 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new  Discovery Sport Santorini Black D165 AWD AUTOMATIC MHEV Standard Wheelbase SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
163 bhp
CENA
€ 56,080
Ikmēneša maksājums
€ 643
Discovery Sport
Standard Wheelbase SE D165 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new  Discovery Sport Eiger Grey D165 AWD AUTOMATIC MHEV Standard Wheelbase SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
163 bhp
CENA
€ 56,080
Ikmēneša maksājums
€ 643
Discovery Sport
Standard Wheelbase SE D165 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new  Discovery Sport Fuji White D165 AWD AUTOMATIC MHEV Standard Wheelbase SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
163 bhp
CENA
€ 59,886
Ikmēneša maksājums
€ 686

VIRSBŪVES DIZAINS

Discovery Sport ir izteiksmīga Discovery DNS interpretācija.

Klikšķiniet, lai mijiedarbotos

SALONA DIZAINS

Discovery Sport salons ir tieši tik daudzpusīgs, lai atbilstu visām Jūsu dzīves prasībām.

PREMIUM KLASES MATERIĀLI

PREMIUM KLASES MATERIĀLI

Lai pielāgotos visām gaumēm, ir pieejams plašs krāsu piedāvājums un sēdekļu apdares materiālu klāsts, kas ietver arī kvalitatīvas alternatīvas ādai. Piedāvājumā ir pieci apdares varianti, kas ļauj Jums vēl vairāk pielāgot salona stilu atbilstoši savām vēlmēm.
ATSLĀBINOŠAS SĒDVIETAS

ATSLĀBINOŠAS SĒDVIETAS

Discovery Sport sēdekļi izskatās un liek justies patiešām lieliski, turklāt, ar papildus pieejamo pabīdīšanas un atlocīšanas funkciju otrās rindas sēdekļiem, tie ir tik elastīgi kā vēl nekad. Iegrimstiet sēdekļos, kam pēc Jūsu izvēles ir izveidota DuoLeather ādas, Windsor ādas, Luxtec auduma vai zamša apdare, un apbrīnojiet uzmanību, kāda veltīta pat vissīkākajām detaļām.
RŪPĪGI PĀRDOMĀTI UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI

RŪPĪGI PĀRDOMĀTI UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI

Neatkarīgi no tā, vai tie ir iepirkuma maisiņi, bagāža vai veselas komandas sporta ekipējums, klasē vadošais aizmugurējais bagāžas nodalījums ļauj Jums bez rūpēm pārvadāt visu ģimenei nepieciešamo. Salonā gudri izvietotie un rūpīgi pārdomātie uzglabāšanas risinājumi nodrošina vietu maziem priekšmetiem.

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

DAUDZPUSĪBA

DAUDZPUSĪBA

Salons, kas izceļas ar savu daudzpusību, tika izstrādāts tā, lai ar savu dinamisko 5+2 sēdvietu profilu atbilstu visiem aktīva dzīvesveida radītajiem izaicinājumiem.
TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

Ātri un vienkārši atrodiet visu, ko meklējat. Discovery Sport infoizklaides sistēma Pivi Pro1 ietver intuitīvo skārienjutīgā ekrāna saskarni, kas sniedz vēl lielāku efektivitāti un vēl vairāk prieka.
VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA

Discovery Sport uzlabotā veiktspēja bez piepūles ļauj reaģēt uz grūtākajiem pārbaudījumiem. Sākot ar iespaidīgo vilktspēju un bezrūpīgo pārvietošanos pa bezceļiem, Discovery Sport spēs nogādāt Jūs jebkurā galamērķī.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

Atklājiet daudzpusīgo dizaina, snieguma un tehnoloģiju kombināciju.

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Pateicoties šai patiesajai Discovery Sport interpretācijai, Jūs savā nākamajā ģimenes piedzīvojumā dosieties ar stilu.
DISCOVERY SPORT S

DISCOVERY SPORT S

18 collu Style 5075 stila diski piešķir automobiļa virsbūvei atlētisku pievilcību, savukārt Discovery Sport S DuoLeather ādas salonu lieliski papildina Pivi Pro1 un pakotne Online ar datu plānu2.
DISCOVERY SPORT SE

DISCOVERY SPORT SE

Discovery Sport SE piedāvā uzlabotu braukšanas pieredzi, ko nodrošina kā Premium LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām, tā arī MeridianTM skaņas sistēma, pakotne Blind Spot Assist un adaptīvā kruīza kontrole.
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S

Discovery Sport R-Dynamic S sportiskā interpretācija ietver smalkos un stilīgos 18 collu Style 5074 stila diskus, DuoLeather ādas salona apdari un uzlabotu savienojamību, ko nodrošina sistēma Pivi Pro1 un pakotne Online ar datu plānu2.
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC SE

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC SE

Piešķirot vēl vairāk individualitātes, Discovery Sport R-Dynamic SE izceļas ar unikālām virsbūves un salona detaļām, MeridianTM skaņas sistēmu un pakotni Blind Spot Assist.
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC HSE

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC HSE

Papildus Discovery Sport R-Dynamic standarta aprīkojumam HSE aprīkojumā ietilpst arī 20 collu Style 5089 stila diski ar Diamond Turned stila un kontrastējošu Gloss Dark Grey stila apdari, kā arī 14 virzienos elektriski regulējami Windsor ādas sēdekļi ar vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju.
URBAN EDITION

URBAN EDITION

Discovery Sport Urban Edition izceļas ar dinamisku dizainu. Pieejams piecās krāsās, ar 18 collu Style 5075 stila diskiem un Shadow Aluminium stila apdari.

PIEEJAMS AR UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJU

Discovery Sport uzlādējamais hibrīds, kas ir ideāli piemērots kā regulārajiem braucieniem pilsētas vidē, tā arī ģimenes piedzīvojumiem, nodrošina pilnībā elektrisku braucienu ar nulli izpūtēja emisijām un iespēju to uzlādēt, izmantojot DC ātrās uzlādes staciju.

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Līdzsvarota veiktspēja un elastīgums.
DISCOVERY SPORT MODEĻI

DISCOVERY SPORT MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Discovery Sport.

††Apskatīt WLTP rādītājus.

Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
2Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.