Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

DATU AIZSARDZĪBA

Land Rover ciena ikvienas personas, kura apmeklē tā vietnes, konfidencialitāti. Jebkāda par jums ievāktā informācija tiks izmantota, lai izpildītu jūsu pieprasītos pakalpojumus, informētu jūs par jauniem produktiem un pakalpojumiem un arī uzlabotu to, kā mēs jūs apkalpojam. Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar attiecīgo Eiropas Savienības un valsts līmeņa likumdošanu. Jūsu informācija netiks izpausta nevienam ārpus Land Rover, tā saistītajiem uzņēmumiem un pārstāvjiem, aģentūrām un jebkuru šo uzņēmumu licenču turētājiem, un jebkuriem citiem uzņēmumiem, ar kuriem Land Rover tieši vai netieši organizē pakalpojumus jūsu labā.

Land Rover neievāks personisku informāciju par jūsu sīkfailu lietojumu, taču, iespējojot sīkfailus vai saglabājot tos iespējotus, jūs sniedzat Land Rover atļauju savā pārlūkā uzglabāt sīkfailus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu atspējošana, visticamāk, ietekmēs vietnes funkcionalitāti un jūsu pieredzi Land Rover vietnē.

Šīs datu aizsardzības politikas mērķis ir aprakstīt informācijas veidus, kas tiek ievākti, kad apmeklējat mūsu vietni, un paskaidrot, kā mēs izmantojam šo informāciju.

Ņemot vērā Land Rover uzņēmējdarbības starptautisko raksturu, Land Rover apstrādā un uzglabā personiskos datus ārpus ES. Mums jālūdz jūs tam piekrist. Ja jūs to nevēlaties, diemžēl mēs nevarēsim apstrādāt nevienu jūsu pieprasījumu, ko veiksiet, izmantojot šo vietni.

Ja jūs piekrītat, jūs to varat darīt, balstoties uz to, ka mēs jūsu datus izmantojam, lai TIKAI apstrādātu jūsu veiktos pieprasījumus, vai ka Land Rover var tos izmantot turpmākā saziņā (vienmēr atbilstoši turpmākajai datu aizsardzības politikai)

DATU AIZSARDZĪBA

Mēs aizsargājam datus, stingri ievērojot Eiropas Savienības datu aizsardzības pamatdirektīvu principus, it sevišķi ES direktīvu 95/46/EK.

Jebkāda informācija par jums, ko izvēlaties mums sniegt, tiks uzglabāta drošā datorserverī Apvienotajā Karalistē. Servera programmatūra (SSL) šifrē visu informāciju, ko mums nosūtāt.

Tas nodrošina arī to, ka mūsu glabāšanā esošie dati par jums tiek apstrādāti godīgi un atbilstoši likumdošanai. Mūsu mērķis ir nodrošināt to, ka uzglabātie dati ir pareizi, atbilstoši un nav pārmērīgi. Mēs nodrošināsim datu aktualitāti un neuzglabāsim informāciju ilgāk kā nepieciešams. Mēs uzglabāsim datus droši, lai nepieļautu citu personu neatļautu piekļuvi. Jums ir tiesības redzēt, kāda informācija par jums tiek uzglabāta, un labot jebkādas neprecizitātes.

Bez jūsu atļaujas Land Rover trešajām pusēm neizplatīs un neaizdos jebkādu identificējamu informāciju par jums. Mēs varam dalīties ar vispārīgu informāciju par vietnes apmeklētāju uzvedību ar mūsu partneriem vai citām pusēm tādā veidā, ka nav iespējams identificēt individuālus apmeklētājus. Mūsu vietni iespējams skatīt, nesniedzot personisku informāciju. Taču bez informācijas reģistrēšanas nevarēsiet no mums saņemt turpmāku saziņu.

KĀDA PERSONISKĀ INFORMĀCIJA TIEK IEVĀKTA?

Mēs ievācam jūsu personisko informāciju reģistrācijas veidlapā.

Šī informācija var ietvert tādus datus kā jūsu vārdu, e-pasta adresi, valsti un vēlamo valodu

Mēs izmantojam šo informāciju:

 1. lai padarītu jūsu apmeklējumu patīkamāku

 2. lai nosūtītu jums saistošu informāciju par precēm un pakalpojumiem

 3. lai laiku pa laikam nosūtītu jums e-pasta ziņojumus par akcijām vai produktiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, var jums šķist interesanti

Ja izvēlaties no mums saņemt informāciju vai cita veida saziņu, jūs varat izvēlēties šo iespēju, atzīmējot attiecīgo lauciņu reģistrācijas veidlapā. Ja vairs nevēlaties saņemt no mums saziņu, jūs jebkurā laikā varat ar mums sazināties, izmantojot saiti "Sazinieties ar mums" mūsu vietnē.

Ja mums ir jūsu atļauja izmantot jūsu personisko informāciju iepriekš minētajos nolūkos, mēs laiku pa laikam varam izpaust šo informāciju uzņēmumiem vai organizācijām, kurām uzliekam pienākumu apstrādāt e-pasta ziņojumus vai citu veidu tiešo mārketinga saziņu mūsu vārdā. Ja tā notiks, mēs nodrošinām, lai trešo pušu uzņēmumi, kas apstrādā jūsu informāciju, ievērotu attiecīgos tiesību aktus datu aizsardzības jomā.

CITA INFORMĀCIJA, KAS TIEK IEVĀKTA JŪSU APMEKLĒJUMA LAIKĀ MŪSU VIETNĒ

Ikreiz, kad pārlūkojat vietni www.landrover.lv, lasāt lapas vai lejupielādējat informāciju, mūsu datori automātiski reģistrē konkrētu informāciju par jūsu apmeklējumu no datora, ko izmantojat, lai piekļūtu mūsu vietnei.

Informācija ietver turpinājumā minēto.

Šī informācija jūs neidentificē personiski. Tā tikai parāda, cik daudz apmeklētāju viesojas mūsu vietnē un kādu veidu datorus tie izmanto. Ar šīs informācijas palīdzību mēs varam uzlabot savu vietni visiem mūsu apmeklētājiem un padarīt to noderīgāku jums.

 1. Datums un laiks, kad esat piekļuvis mūsu vietnei.
 2. Cik daudz un kādas lapas apmeklējat vienas "sesijas" laikā mūsu vietnē un cik ilgu laiku pavadījāt vietnē.
 3. Jūsu interneta domēna nosaukums (tas var būt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, piemēram, aol.com vai jūsu darbavieta) un "IP" adrese (tas ir numurs, kas piešķirts jūsu datoram, kad pārlūkojat tīmekli), kas ļauj jums piekļūt mūsu vietnei.
 4. Interneta pārlūks, ko izmantojat (piem., Microsoft Explorer vai Netscape) un jūsu datora operētājsistēma (piem., Windows 98).
 5. Vietne, kurā bijāt pirms savienojuma ar rangerover.com / landrover.com (piem., Yahoo, ja atradāt mūs meklēšanas programmā).

E-PASTA ADREŠU AIZSARDZĪBA

Jūsu e-pasta adrese tiek izmantota tikai, lai jums atbildētu, izņemot gadījumus, kad mums ir jūsu atļauja atbilstoši iepriekš minētajam.

DATU AIZSARDZĪBA ATTIECĪBĀ UZ PIKSEĻA TAGIEM

Mēs varam izmantot "pikseļa tagus", kas ir mazi grafiski faili, kas ļauj mums uzraudzīt vietņu izmantošanu. Pikseļa tags var ievākt informāciju, piemēram datora, kas lejupielādējis lapu, kurā parādās pikseļa tags, IP (interneta protokola) adresi; lapas, kurā parādās pikseļa tags URL (vienoto resursu vietrādi); laiku, kad tika apskatīta lapa, kurā atrodas pikseļa tags; pārlūka, kas saņēmis pikseļa tagu, veidu; un jebkurus datora sīkfailus, ko serveris iepriekš tajā ievietojis, identifikācijas numuru. Sazinoties ar jums, izmantojot HTML spējīgu e-pastu, mēs varam izmantot "formāta noteikšanas" tehnoloģiju, kas ļauj pikseļa tagiem mūs informēt par to, vai esat saņēmis un atvēris mūsu e-pastu.

SĪKFAILU POLITIKA

Kas ir sīkfails?

Sīkfails ir teksta informācijas virkne, ko vietne pārnes uz jūsu datora cietā diska pārlūka sīkfailu datni, lai vietne jūs atcerētos. Sīkfaili var palīdzēt vietnei sakārtot saturu, lai ātrāk atbilstu jūsu interesēm, – lielākā daļa lielo vietņu izmanto sīkfailus. Ar sīkfailu palīdzību vien nav iespējams jūs identificēt.

Sīkfails parasti ietvers izcelsmes domēna nosaukumu, sīkfaila "kalpošanas laiku" un vērtību, kas parasti ir nejauši ģenerēts, unikāls numurs.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili:

 1. Sesijas sīkfaili, kas ir pagaidu sīkfaili, kas paliek jūsu pārlūka sīkfailu datnē līdz brīdim, kad pametat vietni.
 2. Pastāvīgie sīkfaili, kas paliek jūsu pārlūka sīkfailu datnē daudz ilgāku laiku (ilgums ir atkarīgs no konkrētā sīkfaila kalpošanas laika).

Mūsu sīkfailu politika

Kā šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili un kāda informācija tiek ievākta? Sesijas sīkfaili tiek izmantoti:

 • lai ļautu jums pārnest informāciju no vienas mūsu vietnes lapas uz citu un izvairītos no vajadzības atkārtoti ievadīt informāciju;
 • lai reģistrācijas ietvaros ļautu jums piekļūt uzglabātajai informācijai.

Pastāvīgie sīkfaili tiek izmantoti:

 • lai palīdzētu mums atpazīt jūs kā unikālu apmeklētāju (izmantojot numuru; jūs nav iespējams personīgi identificēt), kad atgriežaties mūsu vietnē;
 • lai atļautu mums pielāgot saturu vai reklāmas atbilstoši jūsu interesēm vai lai izvairītos no reklāmu atkārtošanās;
 • lai ievāktu anonīmu, uzkrātu statistiku, kas ļauj mums izprast, kā lietotāji izmanto mūsu vietni un lai palīdzētu mums uzlabot savas vietnes uzbūvi. Šādā veidā mēs nevaram jūs identificēt personiski.

Turpinājumā sniegts mūsu galveno sīkfailu saraksts un to lietojuma mērķis. Informāciju par trešo pušu sīkfailiem atradīsiet nākamajā cilnē.

 

Sīkfaila nosaukums Sīkfaila mērķis
__utma, __utmb, __utmc ,__utmz Šie sīkfaili iespējo Google Analytics funkcijas. Šī programmatūra palīdz mums ievākt un analizēt tādu informāciju par apmeklētājiem kā pārlūka lietojums, jaunu apmeklētāju skaits, reakcija uz mārketinga darbībām un pārlūkošanas laiki. Šī informācija palīdz mums pilnveidot vietni un jūsu pieredzi, kā arī padarīt mūsu mārketinga kampaņas saistošas.
JSESSIONID Šis sīkfails atļauj mūsu tīmekļa serveriem reaģēt uz jūsu darbībām vietnē un vietnes pārlūkošanā. Bez šī sīkfaila vietne nedarbotos.
X40UI Iepriekš lietots, lai uzglabātu JLR GWS vietņu izvēles pieejamu versiju – šobrīd lieks.
Sreferrer Izmantots, lai izsekotu konkrētas kampaņas aktivitātes lietotāja darbībās klientu intereses rosināšanas efektivitātes analīzei.
Campaignid Izmantots, lai izsekotu konkrētas kampaņas aktivitātes lietotāja darbībās klientu intereses rosināšanas efektivitātes analīzei.
splash-overlay Izmantots, lai novērstu atkārtotu uznirstošā loga parādīšanos uz 24 stundām pēc pirmās uzniršanas.
fc/conf_basket, fc/non_configured_basket Šis sīkfails iespējo "finanšu kalkulatora" rīku mūsu vietnē un to izmanto, lai atcerētos, kurus produktus esat atlasījis salīdzināšanai. - beidz darboties pēc 7 dienām.
ASPSESSIONIDAQTDSCQT Šis sīkfails atļauj mūsu tīmekļa serveriem reaģēt uz jūsu darbībām vietnē un vietnes pārlūkošanā. Bez šī sīkfaila vietne nedarbotos.
psyma_participation Uzglabā lietotāja izvēli par piedalīšanos Psyma izpētes aptaujā

 

Trešo pušu sīkfaili

Trešās puses apkalpo sīkfailus, izmantojot šo vietni.

Tie tiek izmantoti šādos nolūkos:

 • lai apkalpotu reklāmas mūsu vietnē un izsekotu, vai lietotāji klikšķina uz šīm reklāmām;
 • lai pārvaldītu, cik bieži jums tiek rādīta konkrēta reklāma;
 • lai pielāgotu saturu jūsu interesēm;
 • lai aprēķinātu anonīmu lietotāju skaitu mūsu vietnē;
 • lai sniegtu drošību, izmantojot iepirkumu grozus vai darījumus.
Sīkfails Sīkfaila nosaukums Sīkfaila mērķis
Psyma psyma_participation Uzglabā lietotāja izvēli par piedalīšanos Psyma izpētes aptaujā.
Addthis
 

di,
dt,
loc,

psc,
uvc,
uid,
uit,
xtc
 

Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai reģistrētu lietotāja kopīgošanas un sociālo aktivitāti un lai palīdzētu publicētājiem aptuveni uzzināt, kur atrodas cilvēki, kas šo informāciju kopīgo.
Lai uzzinātu vairāk, varat apmeklēt:www.addthis.com
Atlas Solutions AA002,
MUID
 
Šie sīkfaili ļauj mums sniegt saviem apmeklētājiem saistošu informāciju.
Lai uzzinātu vairāk, varat apmeklēt: www.atlassolutions.com

Doubleclick

 

id,
test_cookie
 
Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai noteiktu tiešsaistes mārketinga kampaņu efektivitāti
Lai uzzinātu vairāk, varat apmeklēt: www.google.com/doubleclick

Scorecardresearch
UID,
UIDR
Šie sīkfaili tiek izmantoti anonīma lietojuma statistikai
Lai uzzinātu vairāk, varat apmeklēt:www.scorecardresearch.com

 

Tīmekļa bāksignāls

Dažas no mūsu tīmekļa lapām var saturēt elektroniskus attēlus, kas pazīstami kā tīmekļa bāksignāli (reizēm zināmi ar nosaukumu "clear gifs"), kas ļauj mums saskaitīt lietotājus, kuri apmeklējuši šīs lapas. Tīmekļa bāksignāli ievāc tikai ierobežotu informāciju, kas ietver sīkfaila numuru, lapas apskatīšanas laiku un datumu un lapas, kurā atrodas tīmekļa bāksignāls, aprakstu. Vietnē var atrasties arī trešo pušu reklamētāju ievietoti tīmekļa bāksignāli. Šie bāksignāli neievāc nekādu personiski identificējamu informāciju un tiek izmantoti tikai konkrētas kampaņas efektivitātes izsekošanas nolūkā

Sīkfailu pārvaldīšana

Sīkfailu iespējošana un atspējošana

Jūs varat piekrist sīkfailu saglabāšanai vai to noraidīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Taču sīkfailu noraidīšanas gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas interaktīvās vietnes funkcijas. Turpinājumā sniegtas norādes par to, kā pārbaudīt, vai sīkfaili ir iespējoti.

Kā pārbaudīt, vai personālajos datoros ir iespējoti sīkfaili

Google Chrome

 1. Noklikšķiniet uz "Tools" sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties "Options"

 2. Noklikšķiniet uz cilnes "Under the Hood", atrodiet sadaļu "Privacy" un izvēlieties pogu "Content settings"

 3. Tagad izvēlieties "Allow local data to be set"

Microsoft Internet Explorer 6.0, 7.0, 8.0

 1. Noklikšķiniet uz "Tools" sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties "Internet options", tad noklikšķiniet uz cilnes "Privacy"

 2. Pārliecinieties, vai jūsu konfidencialitātes līmenis ir iestatīts uz vidēju ("Medium") vai zemāku, kas iespējos sīkfailu izmantošanu jūsu pārlūkā.

 3. Iestatījumi, kas ir augstāki par vidējo līmeni, atspējos sīkfailus.

Mozilla Firefox

 1. Noklikšķiniet uz "Tools" sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties "Options"

 2. Tad izvēlieties konfidencialitātes ikonu

 3. Noklikšķiniet uz "Cookies", tad izvēlieties "allow sites to set cookies"

Safari

 1. Noklikšķiniet uz zobrata ikonas sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties iespēju "Preferences"

 2. Noklikšķiniet uz "Security", atzīmējiet iespēju "Block third-party and advertising cookies"

 3. Noklikšķiniet uz "Save"

Kā pārbaudīt, vai Mac datoriem ir iespējoti sīkfaili

Microsoft Internet Explorer 5.0 on OSX

 1. Noklikšķiniet uz "Explorer" sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties "Preferences"

 2. Ritiniet uz leju, līdz zem failu saņemšanas ieraugāt "Cookies"

 3. Izvēlieties iespēju "Never Ask"

Safari on OSX

 1. Noklikšķiniet uz "Safari" sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties "Preferences"

 2. Noklikšķiniet uz "Security" un tad uz "Accept cookies"

 3. Izvēlieties "Only from site you navigate to"

Mozilla and Netscape on OSX

 1. Noklikšķiniet uz "Mozilla" vai "Netscape" sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties "Preferences"

 2. Ritiniet uz leju, līdz zem "Privacy & Security" ieraugāt sīkfailus

 3. Izvēlieties "Enable cookies for the originating web site only"

Opera

 1. Noklikšķiniet uz "Menu" sava pārlūka loga augšdaļā un izvēlieties "Settings"

 2. Tad izvēlieties "Preferences" un izvēlieties cilni "Advanced"

 3. Izvēlieties iespēju "Accept cookies"

Sīkfailu dzēšana

Jūs varat viegli izdzēst jebkurus sīkfailus, kas instalēti jūsu pārlūka sīkfailu mapē. Piemēram, ja izmantojat Microsoft Windows Explorer:

 • atveriet "Windows Explorer"
 • noklikšķiniet uz pogas "Search" rīkjoslā
 • ierakstiet "cookie" meklēšanas logā "Folders and Files"
 • laukā "Look in" izvēlieties "My Computer"
 • noklikšķiniet uz "Search Now"
 • veiciet dubultklikšķi uz atrastajām mapēm
 • atlasiet sīkfailus
 • piespiediet pogu "Delete" pogu tastatūrā
 • Ja neizmantojat Microsoft Windows Explorer, lai uzzinātu, kur atrast savu sīkfailu mapi, jums funkcijā "Help" vajadzētu izvēlēties "cookies".

© Inchcape Motors Finland Oy