Atklājiet uzlaboto
RANGE ROVER VELAR
Rīgā, 17. novembrī

Dodieties jaunu sajūtu, noslēpumu un neaizmirstamu mirkļu ceļojumā naksnīgās pilsētas ritmā. Iepazīstieties ar saviem iecienītākajiem modeļiem no RANGE ROVER saimes un atklājiet atjaunināto Range Rover Velar, kas iedvesmo ar tā izsmalcināto un moderno dizainu.17. novembris (piektdiena)
Ierašanās (19:00 – 19:30). Pasākums no 19:30

“ZUNDA TOWERS” Raņķa dambis 30, Rīga

Atklājiet uzlaboto <br>RANGE ROVER VELAR <br>Rīgā, 17. novembrī
Pasākuma laikā varēsiet ne tikai apskatīt un iepazīt tehnoloģiski progresīvo Range Rover modeļu klāstu, bet arī atklāt jaunākās paaudzes izteiksmīgo Range Rover Velar modeli.

Par neatkārtojamo atmosfēru rūpēsies “36. Līnija” un “Chivas Regal”.

Vakara noslēgumā Jūs gaida īpašs pārsteigums, kas sniegs neaizmirstamas atmiņas par pasākumu.

Vai esat gatavi izbaudīt elpu aizraujošu Range Rover pieredzi? Aicinām reģistrēties Range Rover pasākumam, aizpildot formu.

* Apliecinu, ka esmu iepazinies un piekrītu Inchcape Motors Latvia un LAND ROVER privātuma politikai. Aicinām iepazīties ar to ŠEIT.
* Piekrītu, ka ar mani sazinās izrādītās intereses ietvaros, izmantojot manis norādīto kontaktinformāciju.
* Papildus informācija
- Pasākuma laikā notiks fotografēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti SIA “Inchcape Motors Latvia” un landrover.lv mājaslapā vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.
Automobiļa valsts numurzīmes informācija ir nepieciešama, lai reģistrējam Jūsu automobili Europark stāvvietā pasākuma norises laikā.

Piedzīvojiet neaizmirstamas emocijas

Zunda Towers arhitektūras dizains simbolizē pārliecību, stabilitāti, jaunākās tehnoloģijas un kvalitāti. Tā ir viena no visaugstākajām celtnēm visā Baltijā, kas atklāj jauno 21. gadsimta Rīgas panorāmu un piedāvā nepārspējamu dzīves līmeni.
Lai nokļūtu Zunda Towers pazemes stāvvietā, aicinām veikt braucienu pa Vanšu tiltu vai Akmens tiltu.

Atklājiet atjaunināto Range Rover Velar

Jaunais Range Rover Velar ir nevainojams modernisma dizaina filozofijas piemērs ar izteiksmīgu un iekārojamu dizainu, ko papildina perfektas līnijas. Range Rover Velar izstaro izsmalcinātību un eleganci. Pievienojieties mums jaunu sajūtu ceļojumā un piedzīvojiet jaunākās paaudzes Range Rover Velar.
Mūsu stratēģija ir realizēt savu vīziju par iekārojamāko, modernāko luksusa zīmolu, kas atbilst prasīgākajiem klientiem. Nākamo piecu gadu laikā Land Rover sagaidīs sešus pilnībā elektriskus modeļus, jo tas joprojām ir pasaules līderis luksusa apvidus automobiļu jomā. Pirmais pilnībā elektriskais Land Rover modelis ir sagaidāms jau 2024. gadā.
Mēs esam izvirzījuši mērķi līdz 2039. gadam kļūt par bez emisiju uzņēmumu visā mūsu piegādes ķēdē, izstrādātajos modeļos un darbības procesos. Mēs virzīsimies uz videi draudzīgas enerģijas izmantošanu un turpināsim veicināt savu lomu aprites ekonomikā.