Atklājiet greznu dizainu un inovatīvākās tehnoloģijas.

Atjaunotais Range Rover Velar ir klāt. Iepazīstiet to pirmie.
Jaunais Range Rover ir nevainojams modernas dizaina filozofijas piemērs – izkopts, Ieturēts minimālisma stilā un neapšaubāmi iekārojams. Ideāli optimizētās Velar proporcijas iemieso izsmalcinātību, drosmīgu eleganci un unikāli izteiksmīgu izskatu. Steidzieties jaunu iespaidu ceļojumā kopā ar mums un pirmie izbaudiet jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus.
INTRIĢĒJOŠS DIZAINS

INTRIĢĒJOŠS DIZAINS

Range Rover Velar ir kļuvis par Range Rover minimālisma stilā ieturētā dizaina aizsācēju, turklāt tā jaunais režģis kopā ar dārgakmeņiem līdzīgajiem pikseļu LED priekšējiem lukturiem ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām izceļ visas saimes izskata vienotību. Automobiļa aizmugurējā daļa nodrošina līdzsvaru un izceļ iespaidīgo Range Rover Velar garumu. Automobiļa izteiksmīgā priekšpuse izceļ tā muskuļoto siluetu, pazeminātais aizmugurējais buferis izceļ tā proporcijas, bet nomaskētās gāzu izplūdes caurules piešķir izkoptu un elegantu izskatu. Range Rover Velar salona elegantais interjers tagad ir vēl niansētāks un izceļas ar izcilu meistarību un jauniem materiāliem.
INOVATĪVA SAVIENOJAMĪBA

INOVATĪVA SAVIENOJAMĪBA

Jaunais Range Rover Velar debitē ar apbalvojumus ieguvušo jaunākās paaudzes Pivi Pro multimediju sistēmu, kas aprīkota ar elegantu viengabala liektā stikla saskarni un pārveidotu galveno ekrānu, kas digitālā veidā ļauj pārvaldīt visas ar automobiļa vadīšanu, komfortu un ērtībām saistītās funkcijas. Ergonomiski izstrādātā sistēma samazina atspulgus un novērš traucējumus. Jaunā sistēma ir intuitīva, ātri reaģējoša un vienkārši lietojama – digitālās pogas un slīdņi ir izstrādāti harmoniskai sadarbībai ar balss mākslīgo intelektu. Tiecoties samazināt uzdevumu veikšanai un mijiedarbībai nepieciešamo laiku un nodrošināt lietotājiem draudzīgāko tehnoloģisko pieredzi, nākamās paaudzes multimediju sistēma tika rūpīgi testēta un pilnveidota gan digitāli, gan arī izmantojot cilvēkresursus. Aptuveni 80 procentus no visām darbībām iespējams paveikt vien ar diviem pirkstu pieskārieniem galvenajā ekrānā.
IEKĻAUJOŠA SKAŅA 

IEKĻAUJOŠA SKAŅA 

Patiesi ērtajā Range Rover Velar salonā, pateicoties novatoriskajai aktīvajai ceļa trokšņu slāpēšanas tehnoloģijai, ceļa trokšņi tiek samazināti līdz minimumam, ļaujot jaunajam Range Rover Velar kļūt par klusāko automobili savā klasē attiecībā uz ceļa trokšņiem. Šī tehnoloģija fiksē ārējās frekvences un automātiski apstrādā tās automobiļa skaņas sistēmā, tādējādi samazinot kopējo trokšņa līmeni salonā par vismaz 4 dB, t. i., līdzvērtīgi tam, it kā skaņa būtu pieklusināta par četriem līmeņiem.Jaunā Range Rover Velar jaudīgo Meridian skaņas sistēmu klāstu piedāvā papildaprīkojumā pieejamā Meridian™ 3D visaptverošā skaņas sistēma, kas nodrošina augstas kvalitātes mūzikas atskaņošanu, izmantojot 17 skaļruņus un 750 W skaņas pastiprinātāju vēl iekļaujošākas klausīšanās pieredzes nodrošināšanai.
5 GADU GARANTIJA

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Velar automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu* vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.

Izmēģiniet pirmie un piedzīvojiet Range Rover modeļiem raksturīgo greznību un izsmalcinātību.. Vai esat gatavi laisties šajā unikālajā ceļojumā un piedzīvot patiesu braukšanas baudu?


Sazinieties ar mums, rezervējiet izmēģinājuma braucienu un paši izmēģiniet Range Rover Velar.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)