Atklājiet pievilcīga dizaina inovācijās balstītas tehnoloģijas.

ABSOLŪTS KOMFORTA LĪMENIS

20 virzienos regulējamie priekšējie sēdekļi ar atmiņu, kas aprīkoti ar apsildi, atvēsināšanas un muguras masāžas funkciju, liks Jums izbaudīt ikvienu brauciena mirkli.
ABSOLŪTS  KOMFORTA LĪMENIS

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Mūsu apbalvojumus ieguvusī informācijas un izklaides sistēma Pivi Pro mijiedarbojas ar visām 11,4 collu stikla centrālā skārienjutīgā ekrāna vadības pogām. Šī mijiedarbība rada tīru, elegantu izskatu ar intuitīvu skaņas, klimata un sēdekļu regulēšanas funkcionalitāti. Dodieties piedzīvojumā, ko nodrošina uz nākotni orientētas tehnoloģijas.
PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

Range Rover Velar uzlādējamais elektriskais hibrīds (PHEV), kurā hibrīda tehnoloģija apvienota ar 105 kW elektrisko dzinēju un Ingenium benzīna dzinēju, piedāvā labāko no visām pasaulēm. Izbaudiet izcilu elektriskās braukšanas pieredzi, kas ar vienu uzlādi nodrošina pat 40 jūdžu (64 km) sertificētu nobraucamo attālumu.
ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Range Rover Velar automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu* vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.
5 GADU GARANTIJA

Lejupielādējiet brošūru un izpētiet uzlaboto modeli Range Rover Velar vēl detalizētāk.

Mums ir izcils pieejamo automobiļu klāsts un arī daži īpaši piedāvājumi. Ja tas ir tas, ko meklējat, vai Jūs apsvērtu domu par jauna automobiļa iegādi nākamo trīs mēnešu laikā? Lejupielādējiet mūsu brošūru un uzziniet vairāk.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)