KĀPĒC MAINĪT SAVU ESOŠO AUTOMOBILI PRET JAUNU?

KĀPĒC MAINĪT SAVU ESOŠO AUTOMOBILI PRET JAUNU?
Tagad varat izmantot maiņas piedāvājumu, kas nozīmē, ka Jūsu esošais Land Rover zīmola automobilis var kļūt par pirmo iemaksu jauna Range Rover Sport modeļa iegādei.

- Izdevīga esošā automobiļa nodošanas vērtība*: saņemiet par 12 100 EUR (ar PVN) vairāk par savu esošo Land Rover modeli.

- Ekskluzīvs finansēšanas piedāvājums: Ja Jūsu automašīna ir vecāka par sešiem mēnešiem, izmantojiet izdevīgu jauna Range Rover Sport iegādes piedāvājumu.

-Tagad pieejama 5 gadu rūpnīcas garantija visiem jaunajiem Jaguar un Land Rover modeļiem: brauciet droši, izmantojot mūsu pagarināto garantiju.

*Automobiļa novērtēšanu veic Jaguar Land Rover eksperti.

Sazinieties ar Jaguar Land Rover tirdzniecības konsultantiem un saņemiet labāko piedāvājumu, lai iegādātos jaunākās PAAUDZES Range Rover Sport modeli, un uzziniet vairāk informācijas par piedāvājumu.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)