IZTEIKSMĪGS, DINAMISKS, NEPĀRSPĒJAMS.

PAŠPĀRLIECINĀTA STĀJA

Modeļa Range Rover Sport iespaidīgo izskatu uz ceļa nodrošina tā pašpārliecinātā stāja, irobustās proporcijas un īsā pārkare. 23 collu diski pieejami dažādos aprīkojuma veidos. Automobiļa profils neapšaubāmi atstāj iespaidu jau no pirmā acu skatiena.
PAŠPĀRLIECINĀTA  STĀJA

EKSKLUZĪVA EFEKTIVITĀTE

Pateicoties septiņiem apvidus režīmiem, Range Rover Sport spēj pielāgot automobiļa dzinēja, pārnesumkārbas, diferenciāļu un šasijas sistēmas darbību, izmantojot sistēmu Terrain Response 2. Sistēmas Configurable Terrain Response tehnoloģija ļauj Jums personalizēt savas bezceļu sistēmas uzstādījumus.
EKSKLUZĪVA EFEKTIVITĀTE

INTUITĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Intuitīvās tehnoloģijas, ko nodrošina Range Rover Sport , ļauj baudīt maksimālu komfortu. Nemanāmi integrētais 13,1 collas liektais “peldošā stikla” skārienjutīgais ekrāns sniedz vēl reaģējošāku pieredzi, kas palīdz Jums intuitīvi pārlūkot un pārvaldīt Range Rover Sport sistēmas.
INTUITĪVAS TEHNOLOĢIJAS

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Range Rover Sport automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.
5 GADU GARANTIJA

Lejupielādējiet brošūru un izpētiet modeli Range Rover Sport vēl detalizētāk.

Mums ir izcils pieejamo automobiļu klāsts un arī daži īpaši piedāvājumi. Ja tas ir tas, ko meklējat, vai Jūs apsvērtu domu par jauna automobiļa iegādi nākamo trīs mēnešu laikā? Lejupielādējiet mūsu brošūru un uzziniet vairāk.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)