RANGE ROVER EVOQUE

STILA UN GREZNUMA ETALONS
SĀKOT NO 540 EUR MĒNESĪ

REĢISTRĒJIETIES UN IZMĒĢINIET TESTA BRAUCIENU AR RANGE ROVER EVOQUE.

Ievadiet savu kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar jums sazināties.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

Ekskluzīva dizaina siluets

Ekskluzīva dizaina siluets

Pārliecināts un atšķirīgs – Range Rover Evoque izsmalcinātās līnijas veido nepārprotamu izskatu.
Salona aprīkojums visaugstākajā komforta līmenī

Salona aprīkojums visaugstākajā komforta līmenī

* Dzesējami un apsildāmi priekšējie sēdekļi
* Jaunākā PIVO PRO izklaides sistēma
* Meridian telpiskās skaņas sistēma
Pieejama uzlādējama hibrīda versija

Pieejama uzlādējama hibrīda versija

Lielāko jaunumu vidū ir arī tīklā uzlādējamā, progresīvā hibrīda PHEV piedziņa. Pilnībā uzlādēts, tikai elektriskajā režīmā tas var nobraukt līdz 55 kilometriem.

RANGE ROVER EVOQUE

Braukšanas prieks pavadīs katru jūsu ceļojuma mirkli ar šo stilīgo pilsētas apvidus auto. Atklājiet pievilcīgo dizainu, jaunākās tehnoloģijas izcilam komfortam un sajūtai, ka esat uz pareizā ceļa. Izmantojiet Jūsu pašreizējā automobiļa atpirkšanas iespēju un saņemiet individuālu piedāvājumu iegādāties bagātīgi nokomplektēto Range Rover Evoque.
RANGE ROVER EVOQUE

Atgādinām, ka norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme un tas var atšķirties, atkarībā no Jums izteiktā piedāvājuma. Reprezentatīvs piemērs standarta līzinga aprēķinam automašīnai ar pirkuma cenu 58343 EUR, pirmo maksājumu 15% (8751.45 EUR) apmērā, nomas termiņu 5 gadi, ar atlikušo vērtību 38% un maksimālo atļauto nobraukumu 75 000 km, komisiju par līguma noformēšanu 1.5% no automašīnas cenas (875,14 EUR), procentu likmi 2.15% gadā + 3 mēnešu EURIBOR. Pieņemot, ka procentu likmes apmērs paliek nemainīgs visā nomas līguma darbības laikā, ikmēneša maksājums šādam auto būs 540 EUR. Inchcape Motors Latvia SIA piedāvā finansējumu automašīnas iegādei, sadarbībā ar vadošajām līzinga kompānijām. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt.