Iepazīstiet nevainojamu izsmalcinātību un greznību.

Iepazīstiet nevainojamu izsmalcinātību un greznību.

Neskaitāmus apbalvojumus ieguvusī izklaides un informācijas sistēma Pivi Pro ir mūsu līdz šim intuitīvākā sistēma. Apvienojot visas vadības pogas vienā skārienjutīgajā ekrānā, tiek nodrošināta vienkārša savienojamība ar viedtālruņiem un iespēja izmantot plašo braukšanas palīgsistēmu klāstu. Piedzīvojiet pastāvīgas ērtības un intuitīvas tehnoloģijas, kas gādās par Jūsu labsajūtu ikvienā braucienā.
Iepazīstiet nevainojamu izsmalcinātību un greznību.

IZSMALCINĀTI BRAUCIENI

Ikviens Range Rover aspekts, sākot no elektriski darbināmām durvīm līdz sēdekļiem, kas aprīkoti ar masāžas funkciju, garantē luksusa klases cienīgu ceļošanas pieredzi. Atslābinieties un baudiet mirkli, jo, pateicoties nākamās paaudzes aktīvajai trokšņu slāpēšanas tehnoloģijai, tiek novērstas visas nevēlamās skaņas, vibrācijas un traucēkļi, nodrošinot augstākā līmeņa baudījumu un komfortu.
IZSMALCINĀTI BRAUCIENI

SATRIECOŠA VEIKTSPĒJA

Pilnpiedziņas sistēma ir uzstādīta jau standartaprīkojumā un nodrošina vēl izsmalcinātāku braucienu, kā arī stabilitāti, braucot lielā ātrumā, un uzlabotu izveicību, pārvietojoties ar mazu ātrumu. Šis ir visu laiku manevrētspējīgākais Range Rover automobilis.
SATRIECOŠA VEIKTSPĒJA

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Range Rover automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.
5 GADU GARANTIJA

Lejupielādējiet brošūru un izpētiet modeli Range Rover vēl detalizētāk.

Mums ir izcils pieejamo automobiļu klāsts un arī daži īpaši piedāvājumi. Ja tas ir tas, ko meklējat, vai Jūs apsvērtu domu par jauna automobiļa iegādi nākamo trīs mēnešu laikā? Lejupielādējiet mūsu brošūru un uzziniet vairāk.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)