ZIŅA NO LAND ROVER

ZIŅA NO LAND ROVER

Mūsu uzņēmuma sauklis “Above and Beyond” atspoguļo arī pašreizējo situāciju.
Mēs strādāsim un atbalstīsim mūsu kopienas.
Neskatoties uz sarežģītajiem laikiem, visi kopā spēsim tikt tam pāri.

Mūsu Land Rover izplatītāji veic valsts institūciju noteiktos soļus un dara visu iespējamo, lai Jūs apkalpotu.

MĒS ESAM ATVĒRTI


Sākot ar 7.aprīli Land Rover tirdzniecības telpas ir atvērtas apmeklētājiem. Esiet laipni aicināti uz mūsu salonu Kārļa Ulmaņa 70, lai klātienē apskatītu Land Rover automobiļu modeļus. Mēs ievērojam visus drošas tirdzniecības nosacījumus un turpināsim rūpēties par jums un jūsu automašīnu vislabākajā iespējamajā veidā! Land Rover pārstāvniecība ir veikusi dažādus pasākumus, lai mazinātu riskus, kuriem var būt pakļauti mūsu darbinieki un klienti.
UZZINIET VAIRĀK

SERVISS


Serviss turpinās strādāt ierastajā režīmā ar sekojošām izmaiņām – apmeklējuma laikā klientiem būs jāievēro 2 m distance, jālieto sejas maskas, kā arī maksimālais cilvēku skaits autocentra telpās ir noteikts pēc principa 15 m2 uz vienu cilvēku. Būs pieejama arī bezkontakta automašīnas nodošana un saņemšana autoservisā, kā arī attālināta rezerves daļu pasūtīšana un bezkontakta saņemšana autocentrā.


Darba laiks darba dienās būs no 9:00 līdz 18:00, savukārt brīvdienās slēgts.

PIETEIKTIES SERVISAM

VIDEO PREZENTĀCIJA


Automašīnu demonstrāciju un tirdzniecības konsultāciju iespējams veikt arī ar videozvana starpniecību. Tādā veidā tiek uzturēts personīgais kontakts, un automašīnas īpašības ir labi izceltas.
ATRAST SAVU TUVĀKO PĀRSTĀVI

AUTOSALONS PIELĀGOJAS SITUĀCIJAI UN PIEDĀVĀ ATTĀLINĀTU JAUNU AUTO IEGĀDI


Visu iegādes procesu, sākot ar automašīnas apskatīšanu un beidzot ar tās piegādāšanu uz mājām, juridiskām personām ir iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Fiziskām personām uz autosalonu būs nepieciešams atbraukt tikai vienu reizi parakstīt līgumu, ievērojot stingrus piesardzības un higiēnas pasākumus. Tāpat ir iespēja veikt attālinātu līzinga noformēšanu. Drošākais un vieglākais ceļš uz jaunu auto!

NOLIKTAVAS PIEDĀVĀJUMS PRIEKŠ JUMS


Pārbaudiet piedāvājumus, kas pieejami tūlītējai piegādei.
UZZINIET VAIRĀK

AUTOMAŠĪNU PIEGĀDE BEZ KONTAKTA


Mūsu pārstāvniecība piedāvā automašīnu piegādes iespējas bez fiziska kontakta gan tirdzniecības vietās, gan uz mājām.
SAZINIETIES AR MUMS

"DISTANCES SERVISS" - AUTOMAŠĪNAS NOGĀDĀŠANA SERVISĀ UN AIZVEŠANA ATPAKAĻ PIE KLIENTA


Lūdzu, zvaniet mums un pastāstiet kādi remontdarbi nepieciešami Jūsu auto. Mēs sagatavosim un nosūtīsim veicamo darbu tāmi un priekšapmaksas rēķinu apmaksai uz Jūsu e-pastu. Saņemot apmaksu, braucam Rīgas robežās pēc Jūsu auto norunātajā laikā, ievērojot augstākās higiēnas un sanitārās prasības. Ar pilnīgu auto aizskarto virsmu dezinfekciju pēc remontdarbu veikšanas atgriezīsim Jūsu auto noteiktajā adresē kopā ar visiem dokumentiem.
PIETEIKTIES SERVISAM

PĀRBAUDIET MŪSU VIETNI


Izpētiet mūsu modeļus un konfiguratorus mūsu vietnē.
UZBŪVĒJIET SAVU

SAZINIETIES AR MUMS


Vai jums ir jautājumi par īpašajiem piedāvājumiem? Vai jūs interesē serviss? Vai varbūt jūs interesē, kā vislabāk mūs sasniegt?

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.
SAZINĀTIES AR MUMS