Atbrīvojiet piedzīvojumu garu

IZTEIKSMĪGS UN PAŠPĀRLIECINĀTS IZSKATS

Reljefās virsmas lieliski atklāj modernās un pievilcīgās modeļa Defender proporcijas. Priekšējais režģis un precīzās detaļas izceļ automobiļa robusto izskatu. Ekskluzīvo automobiļa formu vēl vairāk izceļ izteiksmīgās virsbūves līnijas un uz sānu atveramais bagāžas nodalījuma borts, savukārt virsbūves krāsas rezerves riteņa apvalks lieliski saskan ar kopējo automobiļa dizaina estētiku. Perfekti aprīkots piedzīvojumiem.
IZTEIKSMĪGS UN PAŠPĀRLIECINĀTS IZSKATS

IZTURĪGĀKAIS SAVĀ KLASĒ

Modelis Defender tika izstrādāts nopietniem izpētes braucieniem un testēts īpaši sarežģītos ceļa apstākļos visā pasaulē. Kopumā veikti vairāk nekā 73 000 izmēģinājumu, kuru laikā nobraukti aptuveni 3,9 miljoni kilometru, pārvietojoties pa tādām vietām kā Lielās sarkanās kāpas Dubaijā, Moābas klajuma takas un pat ziemeļu Arktiskais loks. Ir laiks arī Jums izmēģināt un atklāt nepārspējamo Defender.
IZTURĪGĀKAIS SAVĀ KLASĒ

INOVATĪVAS UN INTUITĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Pateicoties apbalvojumus ieguvušajai infoizklaides sistēmai Pivi Pro1, kas aprīkota ar 11,4 collu centrālo skārienjutīgo ekrānu ļauj ērti pārvaldīt dažādas automobilī iebūvētās intuitīvās sistēmas, un ļauj Jums izbaudīt nepārtrauktu savienojumu ar ārējo pasauli.
INOVATĪVAS
UN INTUITĪVAS  TEHNOLOĢIJAS

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Defender automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu* vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.
5 GADU GARANTIJA

ESAT GATAVI ATKLĀT MODELI DEFENDER? SAZINIETIES AR MUMS, REZERVĒJIET IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU UN ATKLĀJIET DEFENDER.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)