Atbrīvojiet piedzīvojumu garu

Leģendārais DEFENDER tagad pieejams, sākot no 811 € mēnesī*.

Izmantojiet izdevīgos piedāvājumus un dodieties satriecošas veiktspējas un nepārspējamu piedzīvojumu ceļojumos.

Atbrīvojiet savu bezceļu potenciālu

Lai arī kurp ceļojums Jūs aizvestu, DEFENDER vienmēr būs Jūsu bezbailīgais sabiedrotais, kas gatavs pārliecinoši doties pretī jebkādiem izaicinājumiem. Tā progresīvā bezceļu tehnoloģija, izturīgā virsbūves konstrukcija un jaudīgais sniegums veido lielisku kombināciju, kas ļauj Jums īstenot vispārdrošākās idejas jebkādos apstākļos.
Atbrīvojiet savu bezceļu potenciālu

Nepārspējama veiktspēja

Modelis DEFENDER, kas izstrādāts neparastiem bezceļu piedzīvojumiem, lepojas ar plašu progresīvo tehnoloģiju klāstu, kas viennozīmīgi liek tam izcelties citu vidū. Ikviens komponents, sākot no iespaidīgā klīrensa un progresīvās četru riteņu piedziņas sistēmas līdz tā Terrain Response® tehnoloģijai un sistēmai All-Terrain Progress Control, ir izstrādāts, lai palīdzētu Jums viegli pieveikt pat visgrūtākos izaicinājumus.
Nepārspējama veiktspēja

Izpētiet nezināmo

Pateicoties DEFENDER, pasaule kļūst par plašu rotaļu laukumu. Piedzīvojiet saviļņojumu, ko raisa adrenalīns, kad dodaties pretī nezināmajam, iepazīstat vēl nepieredzētus apgabalus, šķērsojat upes un nelīdzenus kalnus. Tā plašais un daudzpusīgais salons garantē komfortu ikvienā piedzīvojumā, turklāt izturīgā virsbūve un plašais aizsargfunkciju klāsts garantē sirdsmieru pat riskantākajās situācijās.
Izpētiet nezināmo

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Defender automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu* vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.
5 GADU GARANTIJA

Vai esat gatavs aizraujošiem piedzīvojumiem? Piesakieties izmēģinājuma braucienam un saņemiet īpašu piedāvājumu DEFENDER iegādei.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

*Reprezentatīvs piemērs: Aprēķins veikts, iegādājoties automašīnu operatīvajā līzingā uz 5 gadiem, nobraukumu 80 000 km, veicot pirmo iemaksu 15% apmērā, procentu likme: 1.99% + 3 mēnešu EURIBOR, noteikta atlikusī vērtība 36%. Piemērā aprēķinātie dati ir informatīvi un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izskatīšanas.