ATBRĪVOJIET SAVU PIEDZĪVOJUMA GARU

Īpašais biznesa piedāvājums

Jau vairāk kā septiņas desmitgades DEFENDER ir kā sinonīms mežonīgiem izpētes braucieniem, kur tiek pārkāptas automobiļa iespēju robežas šķēršļiem bagātos ceļos. Īstenojiet savus pat vispārdrošāko sapņu piedzīvojumus kopā ar Land Rover DEFENDER un izbaudiet neierobežotas iespējas, augstākās klases komfortu un izcilu izskatu.

Leģendārais un ikoniskais DEFENDER pieejams iegādei ar pavisam drīzu piegādi limitētā daudzumā. Izvēlieties jau tagad un iegūstiet nepārspējamo DEFENDER bagātīgā komplektācijā ar iespēju individualizēt savu jauno automobili.

Speciālais biznesa piedāvājums tagad pieejams uzņēmējiem*

Atklājiet DEFENDER bezceļu potenciālu

Lai arī kurp arī Jūs dotos, DEFENDER vienmēr būs Jūsu bezbailīgais sabiedrotais, kas gatavs pārliecinoši izbraukt jebkuru segumu ceļus. Tā progresīvā bezceļu tehnoloģija, izturīgā konstrukcija un jaudīgais dzinējs veido lielisku kombināciju, kas ļauj Jums īstenot vispārdrošākās idejas jebkādos apstākļos.

Nepārspējama veiktspēja

Modelis DEFENDER, kas izstrādāts neparastiem bezceļu piedzīvojumiem, lepojas ar plašu progresīvo tehnoloģiju klāstu, kas viennozīmīgi liek tam izcelties starp konkurentiem. Ikviens komponents, sākot no iespaidīgā klīrensa un progresīvās četru riteņu piedziņas sistēmas līdz tā Terrain Response® tehnoloģijai un sistēmai All-Terrain Progress Control, ir izstrādāts, lai palīdzētu Jums viegli pieveikt pat visgrūtākos izaicinājumus.

Izpētiet nezināmo

Pateicoties DEFENDER, pasaule kļūst aizraujošu piedzīvojumu pilna. Izjūtiet saviļņojumu, ko raisa adrenalīns, kad dodaties pretī nezināmajam, pētāt neskartus dabas objektus, šķērsojat upes un kalnainus apvidus. Tā plašais un daudzpusīgais salons garantē komfortu ikvienā piedzīvojumā, turklāt izturīgā virsbūve un plašais aizsargfunkciju klāsts garantē sirdsmieru pat visriskantākajās situācijās.

*Sākot no 2023. gada 1. jūniju uzņēmumu ienākuma nodokļa likumā ir paaugstināts reprezentatīva automobiļa slieksnis no 50 000 EUR uz 75 000 EUR (bez PVN). Saskaņā ar pārejas noteikumiem šo slieksni piemēro automašīnām, kas iegādātas no 2023. gada 1. jūnija.

Lai uzzinātu vairāk par likuma izmaiņām, aicinām apmeklēt uzņēmuma ienākuma nodokļa likuma vietni ŠEIT.

Pievienojieties DEFENDER saimei

Vai esat gatavs piedzīvot neparastu braukšanas pieredzi? Pievienojieties arvien augošajai piedzīvojumu meklētāju kopienai, kas par savu uzticamo sabiedroto izvēlas tieši DEFENDER.

Speriet pirmos soļus pretī savam nākamajam bezceļu piedzīvojumam, piesakieties izmēģinājuma braucienam jau tagad.
5 GADU GARANTIJA

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Defender automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu* vai 150 000 km nobraukuma (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ļaujieties piedzīvojumiem un jūtieties droši, jo mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, lai nodrošinātu Jums patiesu luksusa klases pieredzi.

Sāciet savu piedzīvojumu jau šodien

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)