SV BESPOKE

SV BESPOKE


JŪSU VĪZIJAS REALIZĀCIJA

PADARIET NEPARASTO PAR SAVĒJO

Tiem, kuri meklē pilnību individualizētā greznībā, piedāvājam mūsu ekskluzīvo pasūtīšanas pakalpojumu – SV Bespoke. Pateicoties neskaitāmajām iespējām, šis pakalpojums ir kā audekls, uz kura radīt tieši tādu Range Rover, kas atklāj Jūsu personības patieso būtību. Jūsu vīzija ir mūsu vīzija.

KRĀSA, KAS LIEK JUMS VIRZĪTIES UZ PRIEKŠU

Lai iegūtu pārsteidzošu, personalizētu krāsu savam automobilim, nav labāka varianta par mūsu SV Bespoke krāsojuma iespējām – SV Bespoke Premium klases krāsu palete un mūsu ekskluzīvais SV Bespoke Match to Sample pakalpojums sniegs labākos rezultātus.

SV Bespoke Premium klases krāsu palete ļauj Jums izvēlēties kādu no 14 papildu krāsu variantiem ar Gloss stila apdari (dažiem krāsu variantiem pieejama Satin stila apdare), tostarp burvīgo Constellation Blue un noslēpumaino Ligurian Black stila krāsu.

SV Bespoke Match to Sample pakalpojums spēj īstenot pat visindividuālākos pieprasījumus. Pateicoties gandrīz bezgalīgajām iespējām pielāgot jebkuru krāsu, Jūs savu Range Rover varat padarīt tik unikālu, cik unikāla ir pasaule Jums visapkārt. Pavisam oriģināls. Autentiski Jūsējais.

Piekļuve SV Bespoke Premium klases krāsu paletei un mūsu ekskluzīvais Match to Sample pakalpojums ir pieejams arī atsevišķiem Range Rover automobiļiem ārpus SV portfeļa.

SV BESPOKE AUTOMOBIĻI

JAUNAIS RANGE ROVER

JAUNAIS RANGE ROVER

Radiet savu izsmalcināto Range Rover greznības un personalizācijas interpretāciju.
JAUNAIS RANGE ROVER SPORT

JAUNAIS RANGE ROVER SPORT

Izteiksmīgs, dramatisks, bezkompromisu.

SĀCIET SAVA SV PASŪTĪŠANAS PROCESU

Izpētiet savu gaumi un kreativitāti, kombinējot savas vietējas SV komandas iedvesmotās krāsas, izraudzītos materiālus un pārdomātos dizainus.