JAUNAIS SV BESPOKE RADĪTAIS RANGE ROVER SV

JAUNAIS SV BESPOKE RADĪTAIS RANGE ROVER SV


JŪSU RADĪTA IZSMACINĀTĀ RANGE ROVER GREZNĪBAS UN PERSONALIZĀCIJAS INTERPRETĀCIJA

JŪSU GRANDIOZAIS STILS. MŪSU IKONISKĀ MEISTARĪBA

Neatkarīgi no tā, vai vadāt automobili vai esat pasažieris, jaunais Range Rover tik un tā ir īstens elegantas personalizācijas iemiesojums – izcils līdz vissīkākajai detaļai un izstrādāts, izmantojot plašā klāstā pieejamus, īpaši izraudzītus materiālus un apdares variantus.

VIRSBŪVE, KAS NEAPŠAUBĀMI IR JŪSĒJĀ

Izvēloties papildaprīkojumā pieejamos SV Bespoke 22 collu vieglmetāla diskus ar Satin Black stila un kontrastējošu Diamond Turned stila apdari vai 23 collu vieglmetāla diskus ar Gloss Dark Grey stila un kontrastējošu Silver stila apdari, Jūs tikai uzsākat sava automobiļa personalizācijas stāstu.

JŪSU SALONS – BEZ KOMPROMISIEM

Sēdieties savā jaunajā Range Rover, kur Jūs ieskauj neparastas detaļas – tieši tādas, kādas vēlējāties. Nevainojami dabiskie SV Bespoke Ebony krāsas pusanilīna ādas sēdekļi ir pieejami ar plašu komplementāru krāsu shēmu izvēli, lai radītu lielisku saskaņu ar SV Bespoke Natural Walnut stila vai Natural Ecru Walnut stila apdares elementiem.

Salona gaisotni vēl vairāk individualizēsiet, izvēloties SV Bespoke koka vai ādas stūri un SV Bespoke stila tekstila paklājiņus.

PADARIET JAUNO RANGE ROVER PAR SAVĒJO

Konfigurējiet savu jauno Range Rover atbilstoši vēlamajām specifikācijām un stilam.