NODAĻA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

NODAĻA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

NEPĀRSPĒJAMA GREZNĪBA. SATRIECOŠS SNIEGUMS

SAJŪTA, KURAI NAV LĪDZĪGU

Nekad neapstājamies, vienmēr turpinām meklēt. Gan mūsu dizaina ekspertus, gan tehniskos inovatorus un pieredzējušos meistarus vada tieksme pēc spožuma. Mēs eksperimentējam, sadarbojamies, sacenšamies, taču nekad nepieļaujam kompromisus. Mēs esam tie, kuri vaicā: “Ja nu mēs varētu padarīt labāko, kas mums ir, vēl izsmalcinātāku, vēl dinamiskāku un vēl vairāk par Jūsējo?”

IZCEĻAM VISĪPAŠĀKOS AUTOMOBIĻUS

IZCEĻAM VISĪPAŠĀKOS AUTOMOBIĻUS

Materiāli. Braukšanas pieredze. Statuss. Līdz ar jaunā Range Rover SV nonākšanu tirgū, elegantā, rokām darinātā apaļā keramikas emblēma simbolizē visu SV zīmola automobiļu vīziju, nolūku un kaislību.

PADARĀM LABĀKO VĒL EKSKLUZĪVĀKU

Nekad neapstājamies, vienmēr turpinām meklēt. Gan mūsu dizaina ekspertus, gan tehniskos inovatorus un pieredzējušos meistarus vada tieksme pēc spožuma. Mēs eksperimentējam,
sadarbojamies, sacenšamies, taču nekad nepieļaujam kompromisus. Mēs esam tie, kuri vaicā: “Ja nu mēs varētu padarīt labāko, kas mums ir, vēl izsmalcinātāku, vēl dinamiskāku un vēl vairāk par
Jūsējo?”

VISLABĀKIE APDARES VARIANTI UN MATERIĀLI

Pedantiski attiecībā uz detaļām, pārņemti ar tiekšanos pēc pilnības. Izsmalcināto materiālu, krāsu un apdares elementu izmantošana ir galvenā SV atšķirības zīme. Izvēlieties jaunā Range Rover SV keramikas salona un virsbūves detaļas. Keramika, simbolizējot mūsu modernās greznības izpausmi, ir dabīgs, taču izturīgs materiāls, kas izceļas ar gludu, vēsu un taustei patīkamu apdari, kāda visbiežāk sastopama luksusa klases pulksteņu un juvelierizstrādājumu pasaulē.

VEIDOJOT UNIKĀLU SAIKNI STARP VADĪTĀJU UN AUTOMOBILI

Nodaļas Special Vehicle Operations tehniskais centrs ir speciāli izveidots izcilības centrs, kas aizņem 20 000 kvadrātmetru platību. Tas iedalīts četrās galvenajās zonās: VIP pasūtīšanas kompleksā, ražošanas blokā, krāsošanas blokā un F1 stila tehniskajā kompleksā. Šis mūsdienīgais centrs rada automobiļus, kas izceļas ar nepārspējamām pielāgošanas iespējām un greznību.

MŪSU JAUNĀKAIS SV PRODUKTU PORTFELIS

Izpētiet jaunākos Land Rover Special Vehicle Operations nodaļas veikumus.

JAUNAIS RANGE ROVER SV

JAUNAIS RANGE ROVER SV

Izsmalcināta Range Rover greznības un personalizācijas interpretācija.

SAZINĀTIES AR SV SPECIĀLISTU

Mūsu reģionālie SV speciālistu centri ir Jūsu galamērķis, lai klātienē tuvāk izpētītu savu sapņu SV automobili.

SEKOJIET @LANDROVERSV

Atklājiet jaunākos pasaules unikālāko Land Rover automobiļu stāstus, video un attēlus #landroversv