RANGE ROVER EVOQUE

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAKOTŅU VARIANTI

Sava Range Rover Evoque tālākai personalizācijai Jums ir pieejams plašs pakotņu variantu klāsts.

BLACK EXTERIOR PACK

Vēl vairāk uzlabojiet jau tā neparasto Range Rover Evoque izskatu, izmantojot valdzinošo virsbūves pakotni Black Exterior. Gloss Black stila apdare, kas iekļauta dzinēja pārsega, bagāžas nodalījuma borta uzraksta, priekšējā režģa, sānu ventilācijas atveru, priekšējā un aizmugurējā bufera, apakšējās nosegplāksnes un spoguļu ietvaru dizainā padara to patiešām pārliecinošu.
BLACK EXTERIOR PACK
R-DYNAMIC BLACK EXTERIOR PACK

VIRSBŪVES APDARES VARIANTI

Izvēlieties ideālo krāsu, jumta stilu un diskus, lai pilnībā izpaustu savu gaumi.

DISKI

Izceliet elpu aizraujošās Range Rover Evoque dizaina iezīmes ar īpaši piemeklētiem diskiem. Izvēlieties kādus no 17 līdz 21 collas diskiem, kam pieejams plašs krāsu un apdares variantu klāsts, tostarp Satin Dark Grey, Gloss Black un Diamond Turned stila apdare ar kontrastējošas krāsas Dark Grey vai Silver stila akcentiem.

SALONA APDARES VARIANTI

Padariet savu automobiļa salonu īpašu, izvēloties tieši Jums tīkamos materiālus, krāsu risinājumus, nolaižamo jumtu variantus un daudz ko citu.

SLIDING PANORAMIC ROOF

SLIDING PANORAMIC ROOF

Bīdāmais panorāmas jumts1, kas piepludina Range Rover Evoque salonu ar dabisko gaismu, garantē vēl gaišāku un izteiktāku plašuma sajūtu. Jumtu varat izvēlēties vai nu virsbūves krāsā, vai Corinthian Bronze2 stila vai kontrastējošā Black stila krāsā.
KRĀSU RISINĀJUMI

KRĀSU RISINĀJUMI

Izvēlieties starp kontrastējošu vai pieskaņotu krāsas risinājumu, izvēloties sēdekļu apdares materiālus, kā arī pielāgojiet tam Ebony vai Light Oyster Morzine un Ebony krāsas zamša griestu apdari.
SALONA PAKOTNES

SALONA PAKOTNES

Papildu salona personalizācijas iespējas nodrošina tādas salona pakotnes kā pakotne Premium Upgrade Interior. Luksusa sajūtu piešķir Premium klases grīdas paklājiņi, Ebony krāsas zamša griestu apdare, Premium klases salona apgaismojums, Bright stila metāla pedāļi un izgaismotas metāla sliekšņu plāksnes.
SĒDEKĻI

SĒDEKĻI

Izvēlei pieejams plašs izturīgu un elpojošu materiālu klāsts: graudaina raksta ādas sēdekļu apdares materiāls, Kvadrat stila vilnas maisījuma materiāls ar Dinamica® zamša audumu, Eucalyptus stila tekstils ar UltrafabricsTM audumu. Smalkās detaļas, piemēram, šuves uz paneļa, lieliski papildina salona izsmalcinātību.

DROŠĪBA UN ATBALSTS

Mūsu plašais braukšanas un parkošanās palīgfunkciju klāsts ir izstrādāts, lai nodrošinātu to, ka ikviens brauciens ir ne vien izbaudāms, bet arī drošs.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Lielais daudzums pieejamo inovatīvo tehnoloģiju ļauj pārliecināties, ka tās visas radītas tādēļ, lai uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus garantējot lielāku drošību.

PERSONALIZĀCIJA

Iegūstiet no savas pasaules vairāk. Kopā ar Evoque Jūs varat pilnībā personalizēt savu automobili, lai pielāgotu to savam dzīvesveidam.

LAND ROVER AKSESUĀRI

LAND ROVER AKSESUĀRI

Stilīgs, izturīgs un praktisks – personalizējiet savu Range Rover Evoque, izvēloties no plašā klāstā pieejamajiem virsbūves un salona aksesuāriem.

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Uzziniet, kas, ieskaitot iebūvētās tehnoloģijas, veiktspēju, sniegumu un daudz ko citu, ietilpst Range Rover Evoque piedāvājumā.
RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu kopā ar plašu lielisku dizaina variantu izvēli, pieejamajām palīgsistēmām un tehnoloģijām varat atrast šeit.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Izpētiet smalkās detaļas. Uzziniet vairāk par dzinēja sniegumu, izmēriem un degvielas patēriņu.
GALERIJA

GALERIJA

Precizitāte un uzmanība detaļām vienmēr ir bijusi mūsu automobiļu pamatā. Range Rover Evoque ir patiess savas būtības atspoguļojums.

1Izvēloties bīdāmo panorāmas jumtu, priekšējā un aizmugurējā daļā tiks samazināts jumta augstums
2Pieejams tikai Bronze Collection versijai.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa izmantošanai nepieciešams Amazon konts.