RANGE ROVER EVOQUE

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

TEHNOLOĢIJA

Pilnībā aprīkots, lai atbilstu 21. gadsimta dzīvesveidam.

PIVI AND PIVI PRO

Pivi standartaprīkojumā ietilpst:

- 10 collu skārienjutīgs ekrāns

- DAB digitālais radio

- no jauna radīts interfeiss

- Apple CarPlay® 1

- Android AutoTM2

- funkcija Remote3


Atjauniniet to uz Pivi Pro4 un braucienos Jūs pavadīs jaunākais iebūvētais mākslīgais intelekts, kas nodrošina tādas funkcijas kā pašmācības navigācijas3 sistēma, lai gādātu par pilnībā savienotu braucienu.

PIVI AND PIVI PRO
INFORMATION AT A GLANCE
MERIDIAN™ SURROUND SOUND SYSTEM
PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Jūsu automobilis tiek atjaunināts, izmantojot programmatūras atjauninājumus Software Updates6. Automobiļa infoizklaides sistēmu, telemātiku un dažādos vadības moduļus, lai nodrošinātu optimālu to sniegumu, iespējams atjaunināt arī attālināti. Tas nozīmē, ka Jūsu automobilis vienkārši turpina kļūt arvien labāks.
PAKOTNE ONLINE

PAKOTNE ONLINE

Pakotne Online7 piedāvā turpmāku saistīto pakalpojumu nodrošināšanu, izmantojot iebūvēto SIM karti, kas garantē piekļuvi neierobežotai plašsaziņas līdzekļu straumēšanai8 un laikapstākļu prognozēm.
BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

Papildaprīkojumā pieejamā bezvadu ierīču uzlādēšanas sistēma ar tālruņa signāla pastiprinātāju9 ļauj Jums uzlādēt vairākus saderīgos viedtālruņus bez nepieciešamības izmantot vadus vai konkrētu uzlādes vietu. Kamēr atrodaties automobilī, Jūsu tālrunis izmantos automobiļa antenu, lai uzlabotu zvanu signālu un skaidrumu.
SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA CABIN AIR PURIFICATION

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA CABIN AIR PURIFICATION

Papildaprīkojumā pieejamā salona gaisa attīrīšanas sistēma uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot savā automobilī pogu PURIFY, speciāli radītais filtrs noslēdz no ārpuses iekļūstošās sīkās daļiņas, piemēram, PM2,5 un tādus gaisā sastopamos alergēnus kā putekļi un ziedputekšņi.

VEIKTSPĒJA

Automobilis apvieno ikdienas vajadzībām nepieciešamo veiktspēju ar pārliecinošu braukšanas pieredzi bezceļu apstākļos.

ALL WHEEL DRIVE

ALL WHEEL DRIVE

Garantē pārliecinošu braucienu kā pa ceļiem, tā arī bezceļiem. Uz tādām slidenām virsmām kā slapja zāle vai sniegs, griezes momentu iespējams līdzsvarot starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, lai maksimāli palielinātu saķeri.
PALĪGMEHĀNISMS BRAUKŠANAI NO KALNA (HDC)

PALĪGMEHĀNISMS BRAUKŠANAI NO KALNA (HDC)

Land Rover patentētā Hill Descent Control (HDC) tehnoloģija jeb palīgmehānisms braukšanai no kalna ir iekļauts automobiļa standartaprīkojumā. Tas palīdz vadītājam kontrolēti pārvarēt sarežģīta slīpuma nogāzes. Un dara to, uzturot vienmērīgu ātrumu un pielietojot bremzes katram ritenim atsevišķi.
SISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI AR MAZU VILCI

SISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI AR MAZU VILCI

Nodrošinot maksimālu griezes momentu brīdī, kad uzsākat kustību no miera stāvokļa, sistēma braukšanas uzsākšanai ar mazu vilci uzlabo automobiļa veiktspēju slidenos apstākļos, piemēram, pārvietojoties pa slapju zāli, sniegu vai ledu.
PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI KALNĀ (HLA)

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI KALNĀ (HLA)

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā sāk darboties automātiski, kad tiek uzsākta braukšana pa slīpu virsmu, un gādā par to, lai Jūsu Range Rover Evoque nesāk ripot atpakaļ. Sistēma darbojas, saglabājot bremzēšanas spēku un sniedzot Jums laiku, lai pārvietotu kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli.

SNIEGUMS

Neatkarīgi no tā, vai meklējat pārliecinošu braukšanas pieredzi vai labāku degvielas ekonomiju, Jūs noteikti atradīsiet spēka piedziņas bloku, kas būs piemērots tieši Jums.

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Range Rover Evoque uzlādējamais hibrīds apvieno 3 cilindru 1,5 litru benzīna dzinēju un elektrisko dzinēju, lai nodrošinātu jaudu, kas līdzvērtīga 309 ZS. Brauciet paralēli hibrīda tehnoloģijas vai elektriskajā režīmā.
UZZINĀT VAIRĀK

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS SPECIFIKĀCIJAS

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

62 KM
(39 JŪDZES)††

WLTP TEL rādītāji atklāj elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu.​

CO2 EMISIJAS (NO)

32 G/KM††

Izbaudiet nulli izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

132 MINŪTES*

Līdz 100 %, izmantojot 7 kW AC mājas uzlādes staciju.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

30 MINŪTES*

Uzlādējiet automobili līdz 80 % mazāk nekā 30 minūtēs, izmantojot 32 kW DC ātrās uzlādes staciju.
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKI

SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKI

No jaudas un pilnīgas braukšanas sniegtās baudas līdz degvielas ekonomijai un izsmalcinātībai – modelim Range Rover Evoque pieejami tiešām daudzi dzinēju varianti, tostarp uzlādējamā hibrīda tehnoloģija.
TRANSMISIJA

TRANSMISIJA

Aprīkojiet savu Range Rover Evoque ar plašā klāstā pieejamajiem transmisiju variantiem. Izvēlieties starp 6 ātrumu manuālo un 8 vai 9 ātrumu automātisko transmisiju.
ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Adaptīvās dinamikas sistēma, kas atrodama, izmantojot skārienjutīgo ekrānu, nodrošina Range Rover Evoque vēl izteiktāku pamata kontroli ar satriecošu vadāmību un asāku reaģēšanas spēju.
KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

Konfigurējamās dinamikas funkcija, nodrošinot iespēju pielāgot automobiļa darbību Jūsu braukšanas vajadzībām, ļauj konfigurēt Range Rover Evoque gāzes pedāļa stāvokli, pārnesumkārbas pārslēgšanās punktus, stūrēšanas iestatījumus un piekari.

DAUDZPUSĪBA

Automobilis radīts un izstrādāts tā, lai sniegtu maksimāli daudz mūsdienu dzīves labumu.

5 SĒDVIETAS

5 SĒDVIETAS

591 litres


Industrijas standarta mitrā materiāla daudzums nodrošina līdz 591 litra ietilpību, bet sausā materiāla daudzums – 472 litru ietilpību. Un pavisam vienkārši Jūs varat doties izbraukumos draugu kompānijā.

Pabīdiet tālāk, lai apskatītu visas bagāžas nodalījuma ietilpības.

Mitrā materiāla daudzums ir industrijas standarts, kas nomērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Sausā materiāla daudzums tiek nomērīts ar cietiem blokiem (200 x 50 x 100 mm), tādējādi parādot praktiskās platības apjomu automobiļa iekšpusē.

CLEARSIGHT SALONA ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

CLEARSIGHT SALONA ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

Land Rover pirmā un viena no daudzām inovatīvajām funkcijām, kas padara braukšanu ar Range Rover Evoque patiešām baudāmu. Šī papildaprīkojumā pieejamā tehnoloģija garantē iespēju netraucēti pārredzēt visu, kas notiek Jums aizmugurē, neatkarīgi no aizmugurējā rindā esošajiem pasažieriem vai arī bagāžas nodalījumā iekrautajiem priekšmetiem.11.
MATRICAS LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

MATRICAS LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Matricas LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām (DLR), kas ir daļa no mūsu inovatīvo tehnoloģiju klāsta, ir aprīkoti ar adaptīvo staru kūļa funkciju. Tas maksimāli palielina tālo staru kūļu sekciju skaitu, sniedzot satriecošu redzamību un vienlaikus metot ēnu pār priekšā esošo satiksmi, tādējādi palīdzot izvairīties no pretimbraucošo automobiļu vadītāju apžilbināšanas.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Lielais daudzums pieejamo inovatīvo tehnoloģiju ļauj pārliecināties, ka tās visas radītas tādēļ, lai uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus garantējot lielāku drošību.
DROŠĪBA

DROŠĪBA

ISOFIX stiprinājumu sistēma un gaisa drošības spilveni vēl vairāk palielina kopējo automobiļa drošības līmeni. Divi ISOFIX stiprinājuma punkti ir paredzēti mazuļu/bērnu sēdekļu piestiprināšanai un atrodas aizmugurējo sēdekļu rindas abās pusēs, savukārt visaptverošajā gaisa drošības spilvenu sistēmā ietilpst autovadītāja un pasažiera gaisa drošības spilvens, sānu aizkarveida gaisa drošības spilveni un krūškurvja gaisa drošības spilvens. Visi šie elementi iekļauti standartaprīkojumā un uzlabo automobilī sēdošo drošību.

UZBŪVĒT SAVU

Radiet savu ideālo Range Rover Evoque, kas pilnībā atbilstu Jūsu vajadzībām un dzīvesveidam.

PERSONALIZĒJIET SAVU RANGE ROVER EVOQUE

Uzbūvējiet savu ideālo Range Rover Evoque, izmantojot konfigurētāju.

TURPINĀT IZPĒTĪT

RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu kopā ar plašu lielisku dizaina variantu izvēli, pieejamajām palīgsistēmām un tehnoloģijām varat atrast šeit.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Izpētiet smalkās detaļas. Uzziniet vairāk par dzinēja sniegumu, izmēriem un degvielas patēriņu.
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Stilīgs, izturīgs un praktisks – personalizējiet savu Range Rover Evoque, izvēloties no plašā klāstā pieejamajiem virsbūves un salona aksesuāriem.
GALERIJA

GALERIJA

Precizitāte un uzmanība detaļām vienmēr ir bijusi mūsu automobiļu pamatā. Range Rover Evoque ir patiess savas būtības atspoguļojums.

*Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no automobiļa vecuma, stāvokļa, gaisa temperatūras un pašreizējā akumulatora uzlādes līmeņa, no izmantojamajām telpām un uzlādes ilguma.​

††Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.
3Land Rover Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Land Rover Remote App nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store / Google Play Store.
4Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
5​Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad automobilis tiks aprīkots ar sistēmu Pivi Pro.​
6Atjauninājumiem būs nepieciešams datu savienojums.

7Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
8Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par godīgas lietošanas politiku attiecībā uz šo funkciju, lūdzu, dodieties uz InControl Pivi Pro noteikumiem vietnē www.landrover.com/pivi-pro-terms. Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura kvalitātes. HD video skatīšanās ievērojami palielinās datu lietojumu.
9Tikai saderīgie viedtālruņi.
10ClearSight Ground View funkcija ir atkarīga no 3D ārējo kameru sistēmas. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.
11Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgt atpakaļ parasto atpakaļskata spoguļa režīmu.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa lietošanai nepieciešams Amazon konts.

Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.