LAND ROVER <br> UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

LAND ROVER
UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS


PHEV – MŪSU INOVATĪVĀKAIS DZINĒJU SISTĒMA

KAS IR PHEV?

Uzlādējamie hibrīdi bieži tiek saukti vienkārši par hibrīdiem, vai, lai atšķirtu tos no vidēja līmeņa hibrīda (mild-hybrid) automašīnām, sauc arī par PHEV.

JAUDA

JAUDA

Apvienojot iekšdedzes dzinēju un elektromotoru optimālai efektivitātei un veiktspējai, PHEV nodrošina labāko no abām tehnoloģijām.
IZSMALCINĀTS

IZSMALCINĀTS

PHEV nodrošina praktiski klusu braucienu pilnā elektriskā transportlīdzekļa (EV) režīmā un nemanāmu pāreju starp benzīna motoru un elektromotoru.
ELEKTRISKAIS REŽĪMS

ELEKTRISKAIS REŽĪMS

Tas, kā vēlaties braukt, ir atkarīgs no jums. Vienkārši izvēlieties noklusējuma režīmu, kas apvieno benzīna un elektrisko braukšanu, vai arī varat izvēlieties pilnīgu elektriskās braukšanas režīmu.
BEZKOMPROMISA

BEZKOMPROMISA

Kad ir runa par jaudu un veiktspēju, PHEV ir precīzs un bez kompromisiem, un tas pilnībā spēj tikt galā ar bezceļa situācijām, piemēram, dziļu sniegu vai braslas pārbraukšanu.*

ELEKTRISKĀ AIZMUGURES PIEDZIŅA

IEKŠDEDZES DZINĒJS

Šīm plug-in hibrīda automašīnām ir iekšdedzes dzinējs un elektriskais motors uz aizmugurējās ass. Elektromotora pievienošana ļauj apvienot izcilas braukšanas īpašības un paaugstināt degvielas efektivitāti. Kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, iekšdedzes dzinējs izmantos priekšpiedziņu.
IEKŠDEDZES DZINĒJS
AKUMULATORS AR AUGSTU SPRIEGUMU
ELEKTRISKAIS MOTORS
INTELEKTUĀLA KONTROLE

ELEKTRISKĀ PILNPIEDZIŅA

IEKŠDEDZES DZINĒJS

Šie uzlādējamie hibrīdi apvieno iekšdedzes dzinēju ar elektromotoru, lai uzlabotu braukšanas veiktspēju un palielinātu degvielas efektivitāti.
IEKŠDEDZES DZINĒJS
AUGSTSPRIEGUMA AKUMULATORS
ELEKTRISKAIS MOTORS
INTELEKTUĀLA KONTROLE

KĀ UZLĀDĒT?

Neatkarīgi no tā, vai esat ārpus mājas, vai mājās, dažādās uzlādes iespēju ļauj uzlādēt auto visur, kur atrodaties.

MĀJĀS

MĀJĀS

Jūsu automašīnai ir pieejams Mode 2 mājas uzlādes kabelis. Mājas uzlādēšana ideālā gadījumā tiek veikta pa nakti, un to var veikt jebkuros laika apstākļos. Ātrākam uzlādes laikam un maksimālai PHEV priekšrocību izmantošanai ir ieteicama mājas uzlādes stacija.
ĀTRĀKA UZLĀDE AR MĀJAS UZLĀDES STACIJU

ĀTRĀKA UZLĀDE AR MĀJAS UZLĀDES STACIJU


Ar mājas uzlādes staciju, pilnu uzlādi var sasniegt tikai 2,2 stundās2,3. Mājas uzlādes staciju ir jāuzstāda mūsu uzticamajiem uzstādītājiem jums piemērotā vietā un laikā. Lai iegūtu papildinformāciju, jautājiet vietējam Land Rover mazumtirgotājam.
PĀRSTĀVJA KONTAKTI

1 Braslu pārbraukšana ir pieejams tikai tad, kad motors darbojas. 

2 Dažām stacijām var būt nepieciešama reģistrācija vai jāapmaksā pēc tarifa.

3 Uzlādes laiks var variēt atkarībā no tā, kas piegādā mājsaimniecībai elektroenerģiju. 

PHEV modeļiem aizmugurējā bagāžas telpa ir samazināta. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar vietējo dīleri. Lādēšanas aprīkojums dažādos tirgos var atšķirties. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo dīleri.