JAUNAIS RANGE ROVER SV

JAUNAIS RANGE ROVER SV


IZSMACINĀTA RANGE ROVER GREZNĪBAS UN PERSONALIZĀCIJAS INTERPRETĀCIJA

Pieejams no 2022. gada janvāra.
APSKATĪT GALERIJU
Range Rover SV piedāvā vēl lielāku izvēli, satriecošu meistarību un taustāmus uzlabojumus tiem, kuri meklē patiesu izcilību. Tā greznību Jūs varat ne tikai sataustīt, bet arī redzēt.

JAUNAIS RANGE ROVER SV

Izsmalcināts. Grezns. Ekskluzīvs. Lieliskākais Range Rover, kāds jelkad radīts.

RANGE ROVER GREZNĪBA

Apbrīnojiet skaisto virsbūvi, ko īpaši papildina tā ekskluzīvais priekšējais režģis un buferis, kā arī divu toņu Range Rover uzraksts. Izbaudiet komfortu pusanilīna ādas sēdekļos. Ar pirkstu galiem pieskarieties greznajām Gloss White stila keramikas vadīklām. Svētku sajūta, kas jūtama katrā braucienā.

SV PERSONALIZĀCIJA

Sava Range Rover SV radīšana ir ļoti personiska pieredze. SV unikālie materiāli ietver Gloss White stila keramikas apdari un reljefu mozaīkas ornamentu vai kontrastējošu Natural Dark Linear Wenge stila apdari un mozaīkas veida metāla rotājumus.

NEMANĀMA SAVIENOJAMĪBA

Sistēma Pivi Pro, kas ir intuitīvi un vienkārši savienota ar Jūsu viedtālruni, ir ieguvums ne tikai pasažieriem, bet arī vadītājam. Divi 13,1 collas skārienjutīgie ekrāni, kas ekskluzīvi pieejami modeļa versijā SV, nodrošina aizmugurējos pasažierus ar visu nepieciešamo informāciju un izklaides iespējām.

SV SIGNATURE KOMPLEKTS

Četru sēdvietu SV Signature komplekta papildaprīkojums nodrošina pirmšķirīgu pieredzi pasažieriem, braucot ar garās riteņu garenbāzes modeļiem, jo apvieno bezrūpīgas ērtības un paaugstinātu komfortu.

HARMONIJA IR RADĪTA

Salona apdarei izmantota Windsor āda vai UltrafabricTM* materiāls, kura sastāvā nav ādas, savukārt pilna garuma viduskonsoles augšpusē ir dekoratīvs rotājums un tai visapkārt – integrēts apgaismojums. Aizmugurējo sēdekļu skārienjutīgā ekrāna vadīkla sniedz otrās rindas pasažieriem iespēju kontrolēt komforta līmeni un izklaides.

KOMFORTS IR VISSVARĪGĀKAIS

SV Signature komplekts nostāda Range Rover komfortu vēl asākā fokusā. Krūžu turētāji un izgaismotās konsoles ledusskapja durvis ir elektriski atveramas un ērti pārvaldāmas, izmantojot aizmugurējo sēdekļu skārienjutīgā ekrāna vadīklu. Speciāli SV izstrādātie Dartington kristāla trauki sniedz papildu smalkuma sajūtu.

PLAŠUMS IR MAINĪGS

Pateicoties pārveidojamajam elkoņu balstam un ekskluzīvajam papildu apgaismojumam, elektriski nolokāmais apaļais galdiņš ir pārvaldāms no aizmugurējo sēdekļu skārienjutīgā ekrāna vadīklas. Viduskonsole, kas atrodas zem tā, ir pārdomāti aprīkota ar iebūvētiem un drošiem uzglabāšanas nodalījumiem.

SV INTREPID MOTĪVS

Dinamisks. Noslēpumains savā būtībā.

AKCENTI UN DETAĻAS

Šī motīva salona detaļas ietver ekskluzīvus dekoratīvus rotājumus, apdares risinājumus un Satin Black stila keramikas vadīklas. Anthracite stila metāla plātņu apšuvums un Graphite Atlas stila virsbūves akcenti padara šo motīvu vēl pamanāmāku.

PERSONALIZĒT TĀLĀK

Dinamisko SV Intrepid motīva fokusu iespējams akcentēt tālāk ar kontrastējošu Black krāsas jumtu, Red stila bremžu suportiem un 23 collu Style 1077 stila diskiem ar Satin Black stila apdari, Narvik Black Gloss stila elementiem un Dark Tinted Lacquer stila apdari.

NESATUR ĀDU

Izturīgais UltrafabricsTM audums, kura sastāvā nav ādas, ir pieejams SV Intrepid motīvā. Šis mīkstais, elastīgais un izturīgais materiāls izceļas ar unikālu taisnstūrveida perforētu apdari.

SV SERENITY MOTĪVS

Tīra greznība ar smalkiem akcentiem, kas uzsver tā ekskluzivitāti.

AKCENTI UN DETAĻAS

Katrs SV Serenity motīva milimetrs ir fokusēts uz greznību. Virsbūves detaļas mirdz Corinthian Bronze stila krāsā, un ekskluzīvais divu toņu salona krāsojums akcentē automobiļa iespaidīgo statusu.

PERSONALIZĒT TĀLĀK

SV Serenity virsbūves motīvu iespējams izveidot vēl īpatnējāku, izvēloties kontrastējošu Corinthian Bronze krāsas jumtu un papildaprīkojumā pieejamos 23 collu Style 1077 stila diskus ar Gloss Dark Grey stila apdari un Corinthian Bronze Satin stila elementiem.

INTARSIJA JEB KOKA MOZAĪKAS

Mūsu klāstā pieejamie jaunie un izmeklētie dekoratīvo rotājumu un apdares varianti, kas izceļas ar koka intarsijas un metāla elementu apvienojumu mozaīkā, demonstrē pedantisku uzmanību detaļām. Mozaīkas izšuvumi uz sēdekļiem lieliski papildina salonu.

JAUNĀ RANGE ROVER SV DZINĒJI

BENZĪNA UN DĪZEĻA DZINĒJI

BENZĪNA UN DĪZEĻA DZINĒJI

Range Rover SV aprīkots ar progresīvākajiem dzinējiem, kādus jebkad esam piedāvājuši. To starpā ir 530 ZS (390 kW) V8 dubultais turbopūtes benzīna dzinējs un 350 ZS (258 kW) vieglā hibrīda Ingenium 6 cilindru dīzeļa dzinējs.

TURPINĀT IZPĒTĪT

NODAĻA SPECIAL VEHICLES OPERATIONS

NODAĻA SPECIAL VEHICLES OPERATIONS

Unikāli Land Rover automobiļi.
JAUNAIS RANGE ROVER

JAUNAIS RANGE ROVER

Apskatīt visu Range Rover modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS

*Atkarībā no krāsojuma varianta izvēles.
**Pieejams no 2022. gada janvāra.