JAUNAIS RANGE ROVER

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES


INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

Land Rover mūsdienīgā luksusa klases greznība apvieno progresīvu inženiertehniku un intuitīvas, viegli pārvaldāmas tehnoloģijas.

INTUITĪVS. VEIKTSPĒJĪGS. IZSMALCINĀTS.

INTUITĪVS. VEIKTSPĒJĪGS. IZSMALCINĀTS.


Range Rover automobiļu saime jau vairāk nekā piecas desmitgades iemieso īstenu inovāciju celmlauža garu. Un arī jaunais Range Rover visurgājējs saglabā šo tradīcijām bagāto asinsradniecību. Lai uzzinātu vairāk par jaunā Range Rover iezīmēm, lejupielādējiet mūsu sagatavotās infografikas.
LEJUPIELĀDĒT PDF FAILU

IZSMALCINĀTĪBA UN GREZNĪBA

Mūsdienu Range Rover greznības un vienreizējas izsmalcinātības apvienojums. Ikviens brauciens ir kā svētki.

IZSMALCINĀTA CEĻOŠANA

Sākot no elektriski atveramām durvīm* līdz sēdekļiem ar karsto akmeņu masāžas funkciju – ikviens Range Rover aspekts sniedz luksusa klases ceļošanas pieredzi.

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA KOMFORTS

Biznesa klases aizmugurējie sēdekļi, pateicoties aizmugurējās rindas sēdekļu skārienjutīgā ekrāna vadīklai un papildaprīkojumā pieejamajai pakotnei Comfort Plus, nodrošina četru sēdvietu komfortu un piecu sēdvietu daudzpusību.

VIETA VISIEM

Septiņu sēdvietu garā garenbāze sniedz nesalīdzināmu ceļošanas pieredzi septiņiem pieaugušajiem, nodrošinot apsildāmus pusanilīna ādas sēdekļus, USB-C pieslēgvietas un darba apgaismojumu.

PAPILDU VIETA ATPŪTAI

Uzlabojiet Range Rover preču zīmes dalīto bagāžas nodalījumu ar Tailgate Event komplektu, kas ietver ādas polsterējumu, bagāžas nodalījuma skaļruņus un apgaismojumu.
AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Nākamās paaudzes aktīvo trokšņa slāpēšanas tehnoloģiju Active Noise Cancellation nodrošina pasaulē pirmie skaļruņi, kas iebūvēti galvas balstos, radot klusuma zonas, kas apvienojumā ar akustisko laminēto stiklu pārvērš automobili par īstenu miera ostu, ko neietekmē ārējās pasaules trokšņi.
SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION PLUS

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Papildu PM2,5 daļiņu filtrs un nanoeTM X tehnoloģija ievērojami samazina dažādus aromātus, baktērijas un alergēnus, tostarp arī SARS-COV-2 vīrusu, kamēr CO2 pārvaldība, uzraugot tā līmeni salonā, uzlabo labsajūtu un modrību.
ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

Pateicoties atsevišķām vadīklām, kas pieejamas vadītājam, priekšējam pasažierim un katrā pusē sēdošajam aizmugurējam pasažieriem, četru zonu klimata kontrole ļauj Jums uzstādīt temperatūru un gaisa plūsmas intensitāti, ņemot vērā katra individuālās vēlmes.

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

Nemanāmi koordinēta savienojamība un komforts ikvienā pagriezienā.

Sistēma Pivi Pro ir mūsu intuitīvākā līdz šim radītā infoizklaides sistēma. Standartaprīkojumā ietilpst: 

- Izliekts “peldošā stikla” 13,1 collas skārienjutīgais ekrāns ar sensora vadīklu
- No jauna izstrādāta saskarne
- Bezvadu programmatūras atjauninājumi
- Bezvadu funkcija Apple CarPlay®1
- Bezvadu funkcija Android AutoTM2

Jums varētu noderēt arī šādas Premium klases funkcijas:

- Ātrā iedarbināšana
- Mākslīgais intelekts
- Pilnībā jaunā inteliģentā navigācija3
- 2D un 3D kartes ar automātiskajiem atjauninājumiem
- Reāllaika satiksmes informācija
SISTĒMA PIVI PRO
PELDOŠAIS 13,1 COLLAS SKĀRIENJUTĪGAIS EKRĀNS
VADĪTĀJA EKRĀNI
AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA
DIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

DIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Uzlabota redzamība, drošība un izšķirtspēja nozīmē, ka braukšana nakts laikā kļūst vēl patīkamāka. Digitālie LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām, attēla projekcija un adaptīvais priekšējais apgaismojums izmanto navigācijas datus, lai savlaicīgi izpētītu katru gaidāmo posmu ceļam, pa kuru dodaties.

UZLABOTS SNIEGUMS

Range Rover aprīkots ar līdz šim progresīvāko spēka piedziņas bloku, nodrošinot jaunus snieguma, efektivitātes un izsmalcinātības līmeņus.

VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV)

VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV)

Tīrs un efektīvs. Range Rover vieglā hibrīda tehnoloģijas dzinēji saražo, uzglabā un atkārtoti pielieto enerģiju, kas parasti tiek zaudēta palēninājuma laikā. Pieejams kopā ar plašu dīzeļa un benzīna spēka piedziņas bloku klāstu.

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SPECIFIKĀCIJAS[1]

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

113 km (70 jūdzēm)


saskaņā ar WLTP. Paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 80 km.

CO2 EMISIJAS

18 g/km


Izbaudiet nulli izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā (EV) režīmā. 

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

5 stundām


Lādējot līdz 100 % ar 7 kW jaudas AC mājas lādētāju.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

60 minūtēm


Lādējot ar 50 kW jaudas DC ātro lādētāju, uzlādējiet automobili <60 minūšu laikā.
ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Adaptīvās dinamikas sistēma nodrošina vienmērīgu braucienu un optimālu kontroli, uzraugot vadītāja ķermeņa un stūrēšanas laikā veiktās kustības pat līdz 500 reizēm sekundē. Tā reaģē uz vadītāju un ceļa nelīdzenumiem, piedāvājot nepārtraukti mainīgus vibrāciju slāpētāja iestatījumus.
ELEKTRONISKAIS AKTĪVAIS DIFERENCIĀLIS AR AIZMUGURĒJO RITEŅU FIKSĒŠANU

ELEKTRONISKAIS AKTĪVAIS DIFERENCIĀLIS AR AIZMUGURĒJO RITEŅU FIKSĒŠANU

Elektroniskais aktīvais diferenciālis ar aizmugurējo riteņu fiksēšanu, pārvaldot slīdēšanu starp aizmugurējās ass riepām, sniedz papildu saķeri, braucot līkumos, kā arī pārvietojoties bezceļu apstākļos
GRIEZES MOMENTA VEKTORIZĀCIJA BREMZĒJOT

GRIEZES MOMENTA VEKTORIZĀCIJA BREMZĒJOT

Griezes momenta vektorizācija bremzējot nodrošina kontrolētu krustojumu izbraukšanu un teicamu vadāmību, pārvietojoties pa visšaurākajiem līkumiem. Elektroniskais diferenciālis un bremzēšanas sistēma, izbraucot krustojumus, līdzsvaro dzinēja griezes momenta sadalījumu starp četriem riteņiem.
ELEKTRONISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA AR FUNKCIJU DYNAMIC RESPONSE PRO

ELEKTRONISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA AR FUNKCIJU DYNAMIC RESPONSE PRO

Elektroniskā pneimatiskās piekares sistēma izved Range Rover cauri krustojumiem, nodrošinot patiesi augsta līmeņa komfortu. Funkcija Dynamic Response Pro, izmantojot elektronisko aktīvo sānsveres vadību (EARC), uzlabo vadāmību un optimizē automobiļa sniegumu uz ceļa.

SATRIECOŠA VEIKTSPĒJA

Range Rover nodrošina patiesi augsta līmeņa komfortu, mierīgu braucienu un garantētu pārliecību, braucot gan pa ceļiem, gan arī bezceļiem.

PILNPIEDZIŅA

PILNPIEDZIŅA

Jaunums Land Rover – pilnpiedziņas sistēma ir uzstādīta standartaprīkojumā un nodrošina vēl izsmalcinātāku braucienu, kā arī stabilitāti, braucot lielā ātrumā, un uzlabotu izveicību, pārvietojoties ar mazu ātrumu. Šis ir manevrētspējīgākais Range Rover automobilis, kāds jelkad radīts.

VILKŠANA

Maksimālais vilkšanas svars, kas ir 3500 kg, liecina par Range Rover spēju bez piepūles izturēt grūtākos pārbaudījumus. Pateicoties elektriski atvienojamajam vilkšanas āķim, progresīvajai vilkšanas palīgsistēmai, piekabes uzkabināšanas palīgsistēmai un piekabes stabilitātes kontroles sistēmai, Jūsu automobilis lieliski demonstrē savas vilkšanas spējas un izsmalcinātību.

BRASLU IZBRAUKŠANA

Range Rover spēj izbraukt līdz 900 mm dziļus braslus8. 3D ārējo kameru sistēma, kas aprīkota ar braslu sensoriem, izmanto sānskata spoguļos iebūvētos sensorus, lai informētu Jūs par to, kad ūdens līmenis sasniedz automobiļa maksimālo dziļumu. Uzraudzības sistēma nodrošina reāllaika informāciju, lai Jūs justos pārliecināti arī sliktas redzamības apstākļos.

IZVĒLIETIES SAVU JAUNO RANGE ROVER

Radiet Range Rover, kurš pilnībā atbilst Jūsu vēlmēm, izmantojot plašā klāstā pieejamos modeļus, dzinējus un specifikāciju pakotnes.

GATAVS IEGĀDEI VAI PASŪTĪŠANAI

Pirms sava automobiļa personalizēšanas, izmantojot plašo krāsu, disku un salona papildaprīkojuma klāstu, izvēlieties modeli, dzinēju un specifikāciju pakotni. Alternatīvi Land Rover dizaina nodaļa jau ir sagatavojusi četras automobiļu versijas, tostarp First Edition modeli Sunset Gold krāsā, lai demonstrētu labākos komplektācijas variantus, ko Range Rover spēj piedāvāt.

TURPINĀT IZPĒTĪT

RANGE ROVER MODEĻI

RANGE ROVER MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Izsmalcināts. Grezns. Ekskluzīvs.
IZPĒTĪT ŠO MODELI
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Range Rover.
APSKATĪT VARIANTUS UN AKSESUĀRUS

*Elektriski atveramās durvis modeļa versijām ar garo garenbāzi pieejamas no 2022. gada sākuma, bet modeļa versijām ar standarta garenbāzi – no 2022. gada vidus.
*
*Pieejams no 2022. gada janvāra.

[1]Sniegtie rādītāji ir ražotāja aprēķini un tiks aizstāti ar oficiālajiem ES testa rādītājiem, tiklīdz tie būs pieejami. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri. Rādītāji iegūti ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

1Texcell pētījums, ko 2020. gadā veica uzņēmums Panasonic.
2Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay®. Apple CarPlay® piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android AutoTM. Android AutoTM piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.android.com/intl/en_uk/auto/.
4Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
5Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver standarta 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
6 Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par godīgas lietošanas politiku attiecībā uz šo funkciju, lūdzu, dodieties uz InControl Pivi Pro noteikumiem tīmekļa vietnē landrover.com/pivi-pro-terms. Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura kvalitātes. HD video skatīšanās ievērojami palielinās datu lietojumu.
7Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu.
8Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni.
9Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​
10Pirms braslu izbraukšanas vienmēr izpētiet maršrutu un izeju.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmas/vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi ar to saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai saistīti ar to. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa lietošanai nepieciešams Amazon konts.

Lietotne Apple CarPlay® ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāja noteikumi.
Android AutoTM ir Google LLC preču zīme.
App Store ir Apple Inc. preču zīme.
Google Play Store ir Google LLC preču zīme.
MeridianTM ir Meridian Audio Ltd. preču zīme. TrifieldTM un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.