JAUNAIS RANGE ROVER SPORT

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

NOSKATĪTIES VIDEO
Jaunais Range Rover Sport ir uz līderību balstīts piemērs. Sākot ar mērķtiecīgo sniegumu uz ceļa līdz pilnībā atjaunotajai bezceļu braukšanas veiktspējai, plašais aizraujošo un inovatīvo tehnoloģiju klāsts padara modeli Range Rover Sport par īstenu of sportiskās greznības piemēru.

DIZAINA IESPĒJOTAS TEHNOLOĢIJAS

Līdz sīkākajām niansēm izsmalcināts dizains ar īpašu apdari un patiesi augstu precizitātes līmeni. Dizaina iespējotās tehnoloģijas papildina tīrās Range Rover Sport līnijas un aerodinamisko sniegumu, pateicoties nemanāmajai viduslīnijas sliedītes apdarei un ar lāzeru metinātajam jumtam, radot modernu un neuzkrītošu izskatu.

AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Jaunās paaudzes aktīvā trokšņa slāpēšanas tehnoloģija izfiltrē nevēlamos trokšņus, ļaujot Jums koncentrēties tikai uz brauciena baudīšanu. Mikrofoni, kas iestrādāti katrā riteņu arkā, konstatē trokšņus. Digitālie procesori aprēķina skaņu, kas nepieciešama, lai likvidētu šīs nevēlamās frekvences, izmantojot salonā un galvas balstos iestrādātos skaļruņus.

MERIDIAN ZĪMOLA SKAŅAS SISTĒMA

Palieliniet skaņas kvalitāti. Jaudīgā Meridian zīmola skaņas sistēma sniedz augstas precizitātes mūzikas atskaņošanu, izmantojot 29 skaļruņus, sabvūferi un 1430 W pastiprinātāja jaudu, tādā veidā radot individuāli pielāgotu skaņas vidi un vienu no labākajām skaņas pieredzēm visiem pasažieriem.

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION

Pateicoties salona gaisa attīrīšanas funkcijai Cabin Air Purification Pro, salona gaisa kvalitāte ir pacelta nākamajā līmenī. PM2,5 filtrācija un Nanoe™ X tehnoloģija ievērojami samazina smakas, baktērijas un alergēnus, tostarp SARS-CoV-2 vīrusa baktērijas*, kamēr CO2 līmeņa uzraudzība, sekojot un kontrolējot to, uzlabo pasažieru labsajūtu un samazina trauksmi. Jūs varat aktivizēt sistēmu attālināti, lai sagatavotu salonu jau pirms brauciena.

AUGSTĀKIE PĀRNESUMI

AUGSTĀKIE PĀRNESUMI

Pateicoties pilnpiedziņas sistēmai, aizmugurējie riteņi ir vadāmi un pagriežami līdz 7,3 grādiem, uzlabojot jaunā Range Rover Sport stabilitāti, braucot lielākā ātrumā un griežoties tajā pašā virzienā kā priekšējie riteņi.

DIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Digitālie LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām nodrošina izcilu redzamību nakts laikā, izgaismojot ceļu pat līdz 500 m. Katrs lukturis ir aprīkots ar 1,3 miljonu digitālu, mikroskopisku spogulīšu ierīcēm, kas rada gaismas kūli, pārklājot līdz 16 objektiem un optimizējot ceļa izgaismošanu, kā arī maksimāli samazinot citu ceļa lietotāju apžilbināšanas risku.

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Vēl augstāks līmenis.
APSKATĪT GALERIJU
RANGE ROVER SPORT MODEĻI

RANGE ROVER SPORT MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS

*Texcell pētījums, ko 2020. gadā veica uzņēmums Panasonic.